https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Whites coś przygotowuje https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=19266 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Mrand [ wtorek, 29 listopada 2005, 09:57 ] |
| Tytuł: | Whites coś przygotowuje |
Pojawiły się, prawdopodobnie kontrolowane przecieki, że f-ma Whites szykuje premierę jakiegoś nowego detektora. Wydaje się to dosyć prawdopodobne w związku z wycofaniem z produkcji legendarnego modelu 6000. Z tego co udało mi się ustalić (i powiązać pewne fakty) może to być twórcze rozwinięcie koncepcji MXT, ponieważ detektor m.in. używa podobnych sond. Posiada 7-mio tonową identyfikację oraz jakiś tajemniczy, bliżej nie określony wyświetlacz zapewniający nowy, rewelacyjny rodzaj wizualizacji obiektów. Jest bardzo głęboki. Na słonej plaży w sposób pewny i jednoznaczny znajowano monety na głębokości powyżej 35cm. Na razie trudno coś więcej powiedzieć. Trwają bardzo intensywne testy w terenie. Zapewne premiera niedługo. Ciekawe ile sobie zawinszują za ten aparacik? |
|
| Autor: | Mrand [ wtorek, 29 listopada 2005, 10:20 ] |
| Tytuł: | |
Właśnie dowiedziałem się więcej szczegółów. Będzie to w pełni automatyczny, łatwy w użyciu detektow z dwiema gałkami i jednym przełącznikiem. Pełny system autotrackingu włącznie z opcją słona plaża. Ma się nazywać Matrix M6. Sugerowana cena ok. 699.95$ |
|
| Autor: | Denar [ wtorek, 29 listopada 2005, 16:47 ] |
| Tytuł: | |
Taki wykrywacz można zakwalifikować jako średnia -wyższa klasa. Cena w USA 700 dolarów, w Wielkiej Brytanii będzie to 700 funtów. Polski dystrybutor musi kupować w Szkocji - w dużym uproszczeniu 700 GBP×6 zł= 4200 zł. Biorąc nawet pod uwagę upust Whites'sa: 22% VAT, 3,7%cło, koszt przesyłki i marża dystrybutora - czarno widzę cenę za wykrywacz tej klasy. |
|
| Autor: | Denar [ wtorek, 29 listopada 2005, 16:48 ] |
| Tytuł: | |
Upps - cła oczywiście nie będzie. |
|
| Autor: | wiking10 [ wtorek, 29 listopada 2005, 16:50 ] |
| Tytuł: | |
orientacyjnie, w kategorii jakich modeli się plasuje? |
|
| Autor: | proscan [ wtorek, 29 listopada 2005, 17:22 ] |
| Tytuł: | |
Sprawdziłem, MXT kosztuje 800USD, a Prizm V 600 USD. Skoro ten "nowy" ma kosztować 700USD, to znaczy że leży dokładnie w środku. Porównując ceny u jednego z polskich dealerów wychodzi, że połowa zakresu cenowego pomiedzy MXT a Prizmem to 3000zł. A mówiąc nawiasem ... Panowie ! Świat się kończy! Whites rezygnuje z serii 6000 !!!!! :polbie :kill :mg: :mad: :fon :no :anty :szu :nicnie :ojoj :drap proscan |
|
| Autor: | Mrand [ wtorek, 29 listopada 2005, 21:06 ] |
| Tytuł: | |
Ja tam się nie martwię. W ten sposób wytwarza się wprost wymarzona nisza dla mnie :) |
|
| Autor: | wicja1 [ wtorek, 29 listopada 2005, 22:33 ] |
| Tytuł: | |
Czy to znaczy,że będzie jakiś nowy MetaMax ?? ;) Miejmy nadzieję,że nowy Whites zachowa klasyczny piękny wygląd i nie będzie różowym potworkiem na jednego "paluszka". Pozdrawiam, wicja1. |
|
| Autor: | plomber [ środa, 30 listopada 2005, 00:06 ] |
| Tytuł: | |
Wygląda mi to na reakcję ze strony Whitesa na nowy model Minelaba- X-Terra. Ale pod względem cenowym to chyba spóźniona reakcja na Quattro. |
|
| Autor: | wicja1 [ środa, 30 listopada 2005, 07:30 ] |
| Tytuł: | |
Może troszkę nie na temat,ale ostatnio wpadł mi w rękę stary prospekt Minelaba w którym były reklamowane dwie wersje starego Exprolera."Full wypas" i "ubogi krewny". Czy Quatrro nie jest tylko przefarbownym "ubogim krewnym" w opakowaniu nr.2 ???? Pozdrawiam, wicja1. |
|
| Autor: | proscan [ środa, 30 listopada 2005, 09:30 ] |
| Tytuł: | |
Ten krewny to wersja "S", bez trybu Advanced. Nie przyjął się i szybko zniknął z rynku. Obecnie Explorera S można kupić jedynie w Puławach, w Geoscanie :jump :pa proscan |
|
| Autor: | Denar [ środa, 30 listopada 2005, 22:13 ] |
| Tytuł: | |
Zdjęcie i opis wykrywacza: http://www.garysdetecting.co.uk/whites_matrix.htm |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|