Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 06:53

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jakie jest wasze zdanie na temat White's 5900/Di Pro SL
PostNapisane: poniedziałek, 21 listopada 2005, 20:19 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 2 stycznia 2005, 18:04
Posty: 128
Lokalizacja: Wasilków
Witam. Jak w temacie może powiecie coś o tym wykrywaczu ,czy nadaje się na monety czy raczej na militarkę.Czy to prawda że to jeden z najlepszych na świecie z manualnych?
:que :que :que :que :que :que :que


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 listopada 2005, 20:39 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 15:10
Posty: 176
Witam,
Musisz wywolać do tablicy Mranda.To wieloletni użytkownik tego sprzętu.A w dodatku życzliwy i bardzo doświdczony poszukiwacz.
Ja mam ten wykrywacz od niedawna,ale bardzo mi się podoba.Najbardziej to,że ma prawdziwą statykę i fajną dynamikę.
Więcej się nie rozpisuję,bo jeszcze jakiś niespełniony muzyk ( a nawet nie krytyk ) napisze,że kreuję się na znawcę tematu. ;)
Pozdrawiam serdecznie,
wicja1.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 listopada 2005, 20:52 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

Też sądzę że Mrand powie Ci najwięcej.. Od siebie dodam tylko że to doskonały sprzęcior :1

Pozdrawiam

VW


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 listopada 2005, 22:49 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 1 czerwca 2002, 00:00
Posty: 419
Lokalizacja: Mońki
Myślę, że po tym co zrobiłem nie powinienem się do siebie odzywać :) Zamieniłem W5900 na XLT, ale mam jeszcze w zapasie W4900. Gdybym nie zrobił tego teraz, nie zrobiłbym wcale, a przecież człowiek się starzeje. Na moją pełną odpowiedzialność twierdzę, że jest to najbardziej klasyczny z klasycznych i uniwersalnych detektorów. Jeśli tylko sprzęt jest w dobrym stanie i spełnia fabryczne warunki techniczne f-my Whites, bierz bez zastanowienia. Najlepiej zatelefonuj do mnie któregoś dnia po godz. 20:00. Numer chyba znasz, ew. znajdziesz go tutaj http://republika.pl/mrand/mX2_firma.html


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 12 grudnia 2005, 23:53 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 15:10
Posty: 176
I jak znajdujecie XLT,kolego Mrand ???
Czy duża zmiana na plus ??? :)

Pozdrawiam,
wicja1.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 13 grudnia 2005, 10:17 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 1 czerwca 2002, 00:00
Posty: 419
Lokalizacja: Mońki
W moim XLT nie zdążyłem jeszcze dobrze pobrudzić sondy (pogoda) dlatego trudno ostatecznie wyrokować. Dla mnie to bardzo cenne laboratorium na kiju. Z różnych względów tego mi było potrzeba. Powiem tyle, jako technik i konstruktor, jestem pełen najwyższego podziwu i uznania, a jako człowiek zdążyłem już zatęsknić za moim 5900 z powodu jego normalności i oczywistości. Jeśli chodzi o zasięgi, są całkowicie porównywalne ze wskazaniem na 5900.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL