Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 15:30

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: uzywany detektor
PostNapisane: środa, 21 grudnia 2005, 00:24 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 21 listopada 2005, 13:14
Posty: 39
Lokalizacja: OSWIECIM
Kto wyjasni dosc bogate oferty sprzedazy wykrywaczy minelab (czesto explorer xs),
myslałem ze bedąc posiadaczem takiego sprzetu, mozna byc juz zaspokojonym(gorna pólka)!!!
Sprzedający wymieniają je na xlt czy co?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 21 grudnia 2005, 10:46 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
Powody:

1. XS wymieniają na II

2. Nie potrafią ścierpieć Minelabów (ciężar, cewka DD i inne).

3. Są rozczarowani tym hobby - czytaj, mieli kaprys i kasę aby kupić wykrywacz, ale im się po tygodniu znudziło

4. Są w potrzebie finansowej, a to nie bagatelne kwoty.

5. Tylko pośredniczą w handlu, bo sprzedaje to ktoś inny - np. sprowadzają te sprzęty z zachodu.

6. Z definicji nie używają jednego egzemplarza dłużej niż X czasu - aby sprzedać używany sprzęt za w miarę rozsądne pieniądze. Być może mają dojście do nowych sprzętów za niską kasę.

7. Sprzęt może być skradziony - poszukiwaczowi, dystrybutorowi, producentowi - podobnie jak często inna elektronika.

8. Nie mają czasu na hobby, mają ultimatum np. od żony - "albo wykrywka albo ja" etc.


Więcej nie chce mi się kombinować...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 21 grudnia 2005, 11:06 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 28 października 2002, 01:00
Posty: 518
Lokalizacja: Żywiec
Przy czym punkt 8 jest tragiczny, inne są do zniesienia.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 21 grudnia 2005, 11:17 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 23 marca 2003, 01:00
Posty: 670
Lokalizacja: Poznań
marcinl napisał(a):
Przy czym punkt 8 jest tragiczny, inne są do zniesienia.


Eeeee tam zaraz tragiczy! Dzięki temu masz prawo wyboru :1
Wyobrażasz sobie tę ciszę wokól siebie, kiedy wybierzesz opcję nr 1?

Istniej także grupa ludzi, których ciągnie do bezustannej zmiany wykrywek.

Pozdrawiam,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 21 grudnia 2005, 21:35 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2004, 23:28
Posty: 122
Lokalizacja: Warszawa
Kiedy u mnie na światło dzienne wychodzi punkt nr 8 to zaraz przynoszę z lasu jakieś świecidełko i na jakiś czas jest spokój.

Pozdrawiam.

PS. Nie wiem jak długo to będzie działać.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 21 grudnia 2005, 21:50 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 5 grudnia 2004, 15:49
Posty: 723
9. Człowiek już taki jest. Ma dobrze, ale chce mieć jeszcze lepiej.

Więc sprzedają by sprawdzić (kupić) inny wykrywacz, o którym słyszeli że dobry jest i osiągi ma porównywalne.
leleszek napisał(a):
Kiedy u mnie na światło dzienne wychodzi punkt nr 8 to zaraz przynoszę z lasu jakieś świecidełko i na jakiś czas jest spokój.


Ja na szczęście nie mam takiego problemu. :luv
Owszem, miałem problem kiedy mi wykrywke zabierała, ale teraz ma swojego ACE250 i każdy jest zadowolony.:D

Pozdrawiam Świątecznie
Matejko :piwo :piwo :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: 10.
PostNapisane: piątek, 23 grudnia 2005, 00:50 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): niedziela, 10 października 2004, 21:26
Posty: 32
Lokalizacja: mazowsze
Ja bym dodał jeszcze jeden punkt:

10. żona posiadacza wykrywki stawia (w tajemnicy przed nim) pierwsze kroki na allegro. :jump

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL