https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

uzywany detektor
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=20053
Strona 1 z 1

Autor:  kokon [ środa, 21 grudnia 2005, 00:24 ]
Tytuł:  uzywany detektor

Kto wyjasni dosc bogate oferty sprzedazy wykrywaczy minelab (czesto explorer xs),
myslałem ze bedąc posiadaczem takiego sprzetu, mozna byc juz zaspokojonym(gorna pólka)!!!
Sprzedający wymieniają je na xlt czy co?

Autor:  Robi [ środa, 21 grudnia 2005, 10:46 ]
Tytuł: 

Powody:

1. XS wymieniają na II

2. Nie potrafią ścierpieć Minelabów (ciężar, cewka DD i inne).

3. Są rozczarowani tym hobby - czytaj, mieli kaprys i kasę aby kupić wykrywacz, ale im się po tygodniu znudziło

4. Są w potrzebie finansowej, a to nie bagatelne kwoty.

5. Tylko pośredniczą w handlu, bo sprzedaje to ktoś inny - np. sprowadzają te sprzęty z zachodu.

6. Z definicji nie używają jednego egzemplarza dłużej niż X czasu - aby sprzedać używany sprzęt za w miarę rozsądne pieniądze. Być może mają dojście do nowych sprzętów za niską kasę.

7. Sprzęt może być skradziony - poszukiwaczowi, dystrybutorowi, producentowi - podobnie jak często inna elektronika.

8. Nie mają czasu na hobby, mają ultimatum np. od żony - "albo wykrywka albo ja" etc.


Więcej nie chce mi się kombinować...

Autor:  marcinl [ środa, 21 grudnia 2005, 11:06 ]
Tytuł: 

Przy czym punkt 8 jest tragiczny, inne są do zniesienia.

Autor:  Jarasek [ środa, 21 grudnia 2005, 11:17 ]
Tytuł: 

marcinl napisał(a):
Przy czym punkt 8 jest tragiczny, inne są do zniesienia.


Eeeee tam zaraz tragiczy! Dzięki temu masz prawo wyboru :1
Wyobrażasz sobie tę ciszę wokól siebie, kiedy wybierzesz opcję nr 1?

Istniej także grupa ludzi, których ciągnie do bezustannej zmiany wykrywek.

Pozdrawiam,

Autor:  leleszek [ środa, 21 grudnia 2005, 21:35 ]
Tytuł: 

Kiedy u mnie na światło dzienne wychodzi punkt nr 8 to zaraz przynoszę z lasu jakieś świecidełko i na jakiś czas jest spokój.

Pozdrawiam.

PS. Nie wiem jak długo to będzie działać.

Autor:  Matejko [ środa, 21 grudnia 2005, 21:50 ]
Tytuł: 

9. Człowiek już taki jest. Ma dobrze, ale chce mieć jeszcze lepiej.

Więc sprzedają by sprawdzić (kupić) inny wykrywacz, o którym słyszeli że dobry jest i osiągi ma porównywalne.
leleszek napisał(a):
Kiedy u mnie na światło dzienne wychodzi punkt nr 8 to zaraz przynoszę z lasu jakieś świecidełko i na jakiś czas jest spokój.


Ja na szczęście nie mam takiego problemu. :luv
Owszem, miałem problem kiedy mi wykrywke zabierała, ale teraz ma swojego ACE250 i każdy jest zadowolony.:D

Pozdrawiam Świątecznie
Matejko :piwo :piwo :piwo

Autor:  ziutek [ piątek, 23 grudnia 2005, 00:50 ]
Tytuł:  10.

Ja bym dodał jeszcze jeden punkt:

10. żona posiadacza wykrywki stawia (w tajemnicy przed nim) pierwsze kroki na allegro. :jump

Pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/