https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| uzywany detektor https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=20053 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kokon [ środa, 21 grudnia 2005, 00:24 ] |
| Tytuł: | uzywany detektor |
Kto wyjasni dosc bogate oferty sprzedazy wykrywaczy minelab (czesto explorer xs), myslałem ze bedąc posiadaczem takiego sprzetu, mozna byc juz zaspokojonym(gorna pólka)!!! Sprzedający wymieniają je na xlt czy co? |
|
| Autor: | Robi [ środa, 21 grudnia 2005, 10:46 ] |
| Tytuł: | |
Powody: 1. XS wymieniają na II 2. Nie potrafią ścierpieć Minelabów (ciężar, cewka DD i inne). 3. Są rozczarowani tym hobby - czytaj, mieli kaprys i kasę aby kupić wykrywacz, ale im się po tygodniu znudziło 4. Są w potrzebie finansowej, a to nie bagatelne kwoty. 5. Tylko pośredniczą w handlu, bo sprzedaje to ktoś inny - np. sprowadzają te sprzęty z zachodu. 6. Z definicji nie używają jednego egzemplarza dłużej niż X czasu - aby sprzedać używany sprzęt za w miarę rozsądne pieniądze. Być może mają dojście do nowych sprzętów za niską kasę. 7. Sprzęt może być skradziony - poszukiwaczowi, dystrybutorowi, producentowi - podobnie jak często inna elektronika. 8. Nie mają czasu na hobby, mają ultimatum np. od żony - "albo wykrywka albo ja" etc. Więcej nie chce mi się kombinować... |
|
| Autor: | marcinl [ środa, 21 grudnia 2005, 11:06 ] |
| Tytuł: | |
Przy czym punkt 8 jest tragiczny, inne są do zniesienia. |
|
| Autor: | Jarasek [ środa, 21 grudnia 2005, 11:17 ] |
| Tytuł: | |
marcinl napisał(a): Przy czym punkt 8 jest tragiczny, inne są do zniesienia.
Eeeee tam zaraz tragiczy! Dzięki temu masz prawo wyboru :1 Wyobrażasz sobie tę ciszę wokól siebie, kiedy wybierzesz opcję nr 1? Istniej także grupa ludzi, których ciągnie do bezustannej zmiany wykrywek. Pozdrawiam, |
|
| Autor: | leleszek [ środa, 21 grudnia 2005, 21:35 ] |
| Tytuł: | |
Kiedy u mnie na światło dzienne wychodzi punkt nr 8 to zaraz przynoszę z lasu jakieś świecidełko i na jakiś czas jest spokój. Pozdrawiam. PS. Nie wiem jak długo to będzie działać. |
|
| Autor: | Matejko [ środa, 21 grudnia 2005, 21:50 ] |
| Tytuł: | |
9. Człowiek już taki jest. Ma dobrze, ale chce mieć jeszcze lepiej. Więc sprzedają by sprawdzić (kupić) inny wykrywacz, o którym słyszeli że dobry jest i osiągi ma porównywalne. leleszek napisał(a): Kiedy u mnie na światło dzienne wychodzi punkt nr 8 to zaraz przynoszę z lasu jakieś świecidełko i na jakiś czas jest spokój.
Ja na szczęście nie mam takiego problemu. :luv Owszem, miałem problem kiedy mi wykrywke zabierała, ale teraz ma swojego ACE250 i każdy jest zadowolony.:D Pozdrawiam Świątecznie Matejko :piwo :piwo :piwo |
|
| Autor: | ziutek [ piątek, 23 grudnia 2005, 00:50 ] |
| Tytuł: | 10. |
Ja bym dodał jeszcze jeden punkt: 10. żona posiadacza wykrywki stawia (w tajemnicy przed nim) pierwsze kroki na allegro. :jump Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|