https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Bartek3 https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=20231 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | stachu [ wtorek, 27 grudnia 2005, 00:12 ] |
| Tytuł: | Bartek3 |
Witam czy wykrywacz bartek 3 jest dobrym wykrywaczem czy nie warto go kupowac :que :) |
|
| Autor: | Kopi [ wtorek, 27 grudnia 2005, 08:35 ] |
| Tytuł: | |
Witam. Nowego juz nie kupisz bo nie jest produkowany, ewentualnie z drugiej ręki. To typowy statyk więc na militarkę, chociaż monetki też wyłażą ale ze względu na specyfikę łażenia ze statykiem z dyskryminacją jest to dosyć męczące :). Na militarkę polecam. Pozdrawiam Kopi |
|
| Autor: | Monti [ wtorek, 27 grudnia 2005, 21:11 ] |
| Tytuł: | |
Potwierdzam. Szukałem nim sezon wcześniej, na militaria jest ok, części broni,klamerki itp. znajdywałem. Z drobnicą gorzej, trafiała się, ale na monetki lepiej kupić dynamika. pozdrawiam |
|
| Autor: | stachu [ czwartek, 29 grudnia 2005, 21:58 ] |
| Tytuł: | |
Dzieki za info :) Pozdrawiam Stachu ;) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|