https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Bartek3
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=20231
Strona 1 z 1

Autor:  stachu [ wtorek, 27 grudnia 2005, 00:12 ]
Tytuł:  Bartek3

Witam czy wykrywacz bartek 3 jest dobrym wykrywaczem czy nie warto go kupowac :que :)

Autor:  Kopi [ wtorek, 27 grudnia 2005, 08:35 ]
Tytuł: 

Witam.
Nowego juz nie kupisz bo nie jest produkowany, ewentualnie z drugiej ręki. To typowy statyk więc na militarkę, chociaż monetki też wyłażą ale ze względu na specyfikę łażenia ze statykiem z dyskryminacją jest to dosyć męczące :).
Na militarkę polecam.
Pozdrawiam
Kopi

Autor:  Monti [ wtorek, 27 grudnia 2005, 21:11 ]
Tytuł: 

Potwierdzam.
Szukałem nim sezon wcześniej, na militaria jest ok, części broni,klamerki itp. znajdywałem.
Z drobnicą gorzej, trafiała się, ale na monetki lepiej kupić dynamika.
pozdrawiam

Autor:  stachu [ czwartek, 29 grudnia 2005, 21:58 ]
Tytuł: 

Dzieki za info :)

Pozdrawiam Stachu ;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/