https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Coś na początek, może ELAP VLF-1? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=20325 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Turysta [ czwartek, 29 grudnia 2005, 00:24 ] |
| Tytuł: | Coś na początek, może ELAP VLF-1? |
Witam wszystkich! :piwo Jestem nowy na forum i zupełnie zielony w temacie wykrywaczy.Na początek takie pytanie czy wykrywacz ELAP VLF-1 o parametrach: ZASILANIE 2X9V POBÓR PRĄDU 30mA CZĘSTOTLIWOŚĆ 4,5 kHz ZASIĘG MAX 2m MONETY DO 30cm strojenie półautomatyczne -wskaźnik analogowy+sygnał dzwiękowy -eliminator wpływu gruntu -dyskryminator -regulacja zasięgu wykrywania -regulacla siły głosu byłby dobry dla mnie "na początek" oczywiście za cene dużo mniejszą niż tą sugerowaną przez producenta. Jeżeli nie to na podstawie przejrzanych postów i gotówką jaką dysponuje(do 1000 zł) rozważał bym zakupu Rutusa II albo Garreta ACE 250.Interesują mniej głównie monetki, biżuteria(pomarzyć nie zaszkodzi) ale także militaria.Prosze o odpowiedź i sugestie. Pozdrawiam. |
|
| Autor: | proscan [ czwartek, 29 grudnia 2005, 01:09 ] |
| Tytuł: | |
A skąd wygrzebałeś tą ofertę ? Elap robił wykrywacze już w latach 80-tych. Był to PI (klon sandbanksa) oraz VLF (klon VLF 555). Oni to do dzisiaj robią ??? :pa proscan |
|
| Autor: | Turysta [ czwartek, 29 grudnia 2005, 11:09 ] |
| Tytuł: | |
Z oferty na stronie ELAP'a wynika że nadal ma je w sprzedaży.Szkoda tylko że w sieci jest głucho na ich temat, sprzęt jest do kupienia na allegro. Czyli co?nie warto? |
|
| Autor: | proscan [ czwartek, 29 grudnia 2005, 12:03 ] |
| Tytuł: | |
na allegro 350zł... Hmm. To jest klon VLF 555. W tym wydaniu cieższy niż worek kartofli. Proponuję zbierać na inny wykrywacz. Do wiosny daleko. Skoro masz na to 1000zł, to na tego Elapa nawet bym nie spojrzał. Chyba że chcesz trenować kulturystykę, a nie poszukiwać. :pa proscan |
|
| Autor: | Turysta [ czwartek, 29 grudnia 2005, 12:43 ] |
| Tytuł: | |
"Chyba że chcesz trenować kulturystykę, a nie poszukiwać." Hehe zostane jednak przy poszukwianiach:) A mógłbyś coś zaproponawać w granicach 1000 i coś powyżej tak do 1500. |
|
| Autor: | proscan [ czwartek, 29 grudnia 2005, 12:52 ] |
| Tytuł: | |
Jako kwatermistrzowi, nie wypada, a wręcz nie wolno, mi niczego proponować. Mogę ocenić ewentualnie Twoje typy: Elap to było pudło. Ultry II nie znam. ACE 250 dla początkującego poszukiwacza drobiazgów powinien zostać na liście poważnie rozważanych wykrywaczy. proscan |
|
| Autor: | Turysta [ czwartek, 29 grudnia 2005, 14:19 ] |
| Tytuł: | |
"Jako kwatermistrzowi, nie wypada, a wręcz nie wolno, mi niczego proponować." Faktycznie nie pomyślałem, w każdym bądź razie dziękuje bardzo za pomoc, wskazówki i wyjaśnienie kwestii pudła. Pozdrawiam. |
|
| Autor: | anRO [ czwartek, 29 grudnia 2005, 17:32 ] |
| Tytuł: | |
Jesli jestes w fazie szukania wszystkiego to Ultra 2 jest dobrym rozwiazaniem.Kocha rdze,zasieg w trybie dynamicznym ponadprzecietny i monetki ciagnie niezle.Po roku kiedy bedziesz wiedzial co cie kreci,kupisz sprzet do tych poszukiwan."poza tym" piszemy oddzielnie! - błąd ortograficzny!!! Ultre stosunkowo latwo sprzedac.A tak na marginesie,to czego szukamy nie zalezy od naszych checi,tylko terenu w jakim przyszlo nam mieszkac,chyba ze nie mamy ograniczen czasowych ani finansowych. Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|