https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Rutus Ultra II https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=20334 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Hazras [ czwartek, 29 grudnia 2005, 10:37 ] |
| Tytuł: | Rutus Ultra II |
Witam! Zakupiłem sobie Rutusa Ultra II. Troche spozniony prezent pod choinke ,ale co tam :) Mam problem jak poruszac sie tym wykrywaczem na dyskryminacji oraz jak go poprawnie ustawic. Moglby mi ktos pomoc i dokladnie powiedziec jak szukac na dyskryminacji ? Bylbym bardzo wdzieczny. Mam jeszcze jeden maly problem. Na programie pierwszym(statyczny z dyskryminacją) mam duzy problem z dostrojeniem do gruntu. Po włączeniu sprzętu ,wykrywacz zaczyna niesamowicie piszczeć i musze go dostroić. W instrukcji napisane jest ,ze dostrajać do gruntu nalezy tylko raz ,jednakze w moim wypadku dostrajac musze za kazdym razem po wlaczeniu wykrywacza. Wiecie jak temu zapobiec ? Czyzby moj sprzet okazał się felerny ? Prosilbym o pomoc i o wytlumaczenie jak dokladnie chodzic tym nowym rutuskiem. pozdro! |
|
| Autor: | Robi [ czwartek, 29 grudnia 2005, 11:41 ] |
| Tytuł: | |
Drogi Hazrasie... Wiesz do kogo udać się po instrukcje - więc pisz do Rutusa, bo on najlepiej rozwiąże Twoje problemy w tym przypadku. :skromny |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|