https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Rutus Ultra II
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=20334
Strona 1 z 1

Autor:  Hazras [ czwartek, 29 grudnia 2005, 10:37 ]
Tytuł:  Rutus Ultra II

Witam!

Zakupiłem sobie Rutusa Ultra II.
Troche spozniony prezent pod choinke ,ale co tam :)

Mam problem jak poruszac sie tym wykrywaczem na dyskryminacji oraz jak go poprawnie ustawic.
Moglby mi ktos pomoc i dokladnie powiedziec jak szukac na dyskryminacji ? Bylbym bardzo wdzieczny.

Mam jeszcze jeden maly problem.
Na programie pierwszym(statyczny z dyskryminacją) mam duzy problem z dostrojeniem do gruntu.
Po włączeniu sprzętu ,wykrywacz zaczyna niesamowicie piszczeć i musze go dostroić.
W instrukcji napisane jest ,ze dostrajać do gruntu nalezy tylko raz ,jednakze w moim wypadku dostrajac musze za kazdym razem po wlaczeniu wykrywacza.
Wiecie jak temu zapobiec ? Czyzby moj sprzet okazał się felerny ?
Prosilbym o pomoc i o wytlumaczenie jak dokladnie chodzic tym nowym rutuskiem.

pozdro!

Autor:  Robi [ czwartek, 29 grudnia 2005, 11:41 ]
Tytuł: 

Drogi Hazrasie... Wiesz do kogo udać się po instrukcje - więc pisz do Rutusa, bo on najlepiej rozwiąże Twoje problemy w tym przypadku. :skromny

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/