https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Garrett GTA350 - czy jest dobry do militarki? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=20434 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kris_kutno [ poniedziałek, 2 stycznia 2006, 12:27 ] |
| Tytuł: | Garrett GTA350 - czy jest dobry do militarki? |
Mam małe pytanko. Co sądzicie o Garrett GTA350. Czy jest to w miare dobry do militaki? Czy polecacie coś innego. Pozdrawiam. |
|
| Autor: | proscan [ poniedziałek, 2 stycznia 2006, 12:29 ] |
| Tytuł: | |
Nie. To jest moneciak. proscan |
|
| Autor: | sSmall [ poniedziałek, 2 stycznia 2006, 15:57 ] |
| Tytuł: | |
siemka ja bym ci polecił rutusa albo H3S ale wybór należy do ciebie nie wiem czy Bartek IV jest dobry na militarke |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|