https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Garrett GTA350 - czy jest dobry do militarki?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=20434
Strona 1 z 1

Autor:  Kris_kutno [ poniedziałek, 2 stycznia 2006, 12:27 ]
Tytuł:  Garrett GTA350 - czy jest dobry do militarki?

Mam małe pytanko. Co sądzicie o Garrett GTA350. Czy jest to w miare dobry do militaki? Czy polecacie coś innego.

Pozdrawiam.

Autor:  proscan [ poniedziałek, 2 stycznia 2006, 12:29 ]
Tytuł: 

Nie. To jest moneciak.

proscan

Autor:  sSmall [ poniedziałek, 2 stycznia 2006, 15:57 ]
Tytuł: 

siemka ja bym ci polecił rutusa albo H3S ale wybór należy do ciebie nie wiem czy Bartek IV jest dobry na militarke

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/