https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Whites 5900 Di Pro Sl super nastawy..... https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=20443 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | west68 [ poniedziałek, 2 stycznia 2006, 18:00 ] |
| Tytuł: | Whites 5900 Di Pro Sl super nastawy..... |
Witam. Może ktoś z szanownych kolegów kopaczy (jak to mówi moja żona) zdradzi mi tajemną sztukę do prawidłowego nastawienia Whitesa 5900 Di Pro Sl .Może są jakieś specjalne ustawienia gałeczek aby sprzęcior darł boratynki z 1 metra :) , każda porada mile widziana |
|
| Autor: | wicja1 [ poniedziałek, 2 stycznia 2006, 18:53 ] |
| Tytuł: | |
Za mało znam ten sprzęt aby mówić o super nastawach.W tym temacie najbardziej kompetentny będzie Mrand. Ale jak zaproponuje odpowiedzieć telefonicznie na twoje pytanie to popadne w depresję,bo sam jestem ciekaw. Pozdrawiam, Witek. |
|
| Autor: | anRO [ poniedziałek, 2 stycznia 2006, 21:48 ] |
| Tytuł: | |
Tylko nie zapomnij zakopac te boratynki na tej glebokosci,bo inaczej bedzie problem . |
|
| Autor: | anRO [ poniedziałek, 2 stycznia 2006, 21:51 ] |
| Tytuł: | |
A juz powaznie to zapytaj na forum proscana,on moze ci pomoc. Pozdrawiam. |
|
| Autor: | RUTUS [ poniedziałek, 2 stycznia 2006, 23:18 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Ja tak tylko delikatnie : nie ma "najlepszych nastaw" na żaden wykrywacz. Gdyby były, to po cholerę producent wykrywek wydawałby kasę na potencjometry? Raz by w Szkocji ustawili i z głowy :jump |
|
| Autor: | wicja1 [ wtorek, 3 stycznia 2006, 14:03 ] |
| Tytuł: | |
Niby racja.Ale jeśli dobrze zrozumiałem pytanie Westa to chodziło mu chyba bardziej o jakieś triki które ktoś,kto chodził latami z tym sprzętem mógł sobie wypracować.Nie pytał idiotycznie "jak ustawić grunt ???" a reakcja Rutusa "odpowiedziała" właśnie na takie pytanie. Mi np.bardzo przydałaby się odpowiedź na pytanie:Czy używał ktoś trybu "geb|sat" i czy bywa on przydatny ? Nasuwa mi się jeszcze kilka ale troszkę się boję,że odpowie mi ktoś mało zainteresowany przy pomocy "skaczących główek". Pozdrawiam, Witek. |
|
| Autor: | Mrand [ wtorek, 3 stycznia 2006, 14:51 ] |
| Tytuł: | |
Widzę, że i tak ja będę musiał. Daję słowo, że nie ma żadnych tricków. To jest solidny kawał detektora. I za to go bardzo cenię. Wszystko jest jasne i oczywiste. Włączasz i natychmiast zaczynasz działanie. Mógłbym o nim opwiadać długo jednak oczekuję raczej na wypunktowane problemy. Wówczas jest możliwość bardziej celnej i precyzyjnej odpowiedzi. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|