Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 07:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: MD 3009
PostNapisane: czwartek, 30 grudnia 2004, 19:46 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): środa, 17 marca 2004, 18:37
Posty: 105
Lokalizacja: Poznań
Witam!
Co sądzicie o tym wykrywaczu?


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 30 grudnia 2004, 20:32 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 28 października 2002, 01:00
Posty: 518
Lokalizacja: Żywiec
To, co o wszystkim ze znaczkiem MD - daj spokoj. Za ta cene bedziesz mial rutusa, uzywanego smetka jak sie postarasz albo inny polski wynalazek, ktory da ci o wieele wiecej radosci niz chinska zabawka.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 30 grudnia 2004, 21:14 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): środa, 22 września 2004, 22:17
Posty: 537
witam!!!miałem cuś podobnego tylko chyba mój był 3010, najbardziej chyba wkurzało to że pracowal wyłacznie w trybie dynamicznym- w lesie to nie za bardzo dawało się tym szukać.Ale na polach sprawował się całkiem przyzwoicie i łapał wszelką drobnicę- całkiem niezłe rozróżnianie koloru od stali,i duzych przedmiotów od śmieci, ta wykrywką znajdowałem boratynki o czym w przydaku smętka (kupiny jakieś 3 lata temu czyli nie taki stary:) mogłem zapomnieć. Nietety wykrywka ta jest wykonana dosyc nie solidnie, szczególnie sama rura z sondą i dosyc ciężki.Jednym słowem jak masz okazję-czyli dostajesz go lub kupujesz pwoedzmy za 250 zeta to ok:)bo jak nie to polecę smętka. Chociaż o czym teraz przekonałem się prawdziwe szukanie zaczyna się dopiero z wykrywaczami z górnej półki....kosztuja ale mają też osiągi..mój typ to minelab suvereing elite:)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 31 grudnia 2004, 11:55 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2002, 01:00
Posty: 1098
Lokalizacja: Poznań
Akurat MD 3009 jest naprawde dobrym wykrywaczem za male pieniadze, aczkolwiek absolutnie nie znanym w PL. Rzecz tylko w tym, ze ten na zdjeciu to nie jest MD 3009, lecz, jesli sie nie myle, MD 3005 (= wielkie g...).

Bacchus


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 31 grudnia 2004, 14:03 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): środa, 17 marca 2004, 18:37
Posty: 105
Lokalizacja: Poznań
to jest MD 3005 :) :mg:


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 4 stycznia 2006, 18:37 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 8 grudnia 2005, 20:37
Posty: 182
Lokalizacja: Kuźnica / Białystok
zgadzam sie z przedmówcą tamten to MD 3006


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 4 stycznia 2006, 19:31 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2004, 23:28
Posty: 122
Lokalizacja: Warszawa
Witam.

Miałem kiedyś MD-3010.
Ogólnie to kiepski sprzęt.
Faktycznie jest bardzo delikatny.
Pomogło troszke, kiedy zamontowałem dwa pakiety akumulatorów 8szt x AA.
Napiecie zasilania zwiekszyło sie z 8,8V do 10,4V, wzrósł czas pracy i wzrosła czułość.
Niestety pojawił się feler w postaci zmienionej identyfikacji metalu, tzn. zmieniła się skala wskazania na LCD dotycząca wykrytego metalu.
Dosyć łatwo można nim rozpoznać rodzaj metalu (ferro/nie ferro), ale z identyfikacją konkretnego stopu to juz jest problem. Często dla tego samego typu monety wskazywał zupełnie różne dane (przy podobnej głębokości, moneta mosiężna była id. jak aluminium, mosiądz albo cynk)
Dlatego trzeba nim kopać wszystko, co według wskazań nie jest ferro, bo można pominąć cos ciekawego.

I jeszcze jedno.
Teraz mam XLT i tam, gdzie już wg. MD3010 nic nie było znajduję masę ciekawych, zwykle ciekawszych fantów, 2-3 razy szybciej.

PS. Jak ktoś ma cewkę do tego wykrywacza na sprzedaz to prosze o info na priva, bo moja "mechanicznie padła", a w rodzinie jest ktoś, kto ma ochote troche pokopać.

Pozdrowienia.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL