Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 23:23

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wykrywacz podwodny-pomocy !
PostNapisane: poniedziałek, 9 stycznia 2006, 03:28 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lutego 2005, 10:30
Posty: 46
Lokalizacja: Rumia
Witam wszystkich mam prośbę,widziałem na ebay-usa taki detektor,czy ktoś może się otarł o niego,czy ktoś może
ma jakaś opinię o nim?
Proszę jeszcze o słówko o FISHER 1260 podwony


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: wykrywacz podwodny
PostNapisane: poniedziałek, 9 stycznia 2006, 03:34 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lutego 2005, 10:30
Posty: 46
Lokalizacja: Rumia
cena ok 230usd,mam nadzieję ze nie uskuteczniam kryptoreklamy a moje pytanie brzmi czy warto...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 9 stycznia 2006, 03:37 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lutego 2005, 10:30
Posty: 46
Lokalizacja: Rumia
Przepraszam za Fishera 1260-źle - ma być 1280-x


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 9 stycznia 2006, 09:06 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
O ile mnie moje oko nie myli to jest to wykrywacz prod. azjatyckiej mimo, że rzekomo USA. Producent, przynajmniej w aukcji, którą widziałem to: Treasurehunteronline i z pewnością jest bez adresu. Osobiście nie zaryzykowałbym wydania tych 230 dolarów. Takie same są zresztą na brytyjskim eBayu za 159 funtów i o dziwo chętnie sprzedają na cały świat;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 9 stycznia 2006, 09:53 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lutego 2005, 10:30
Posty: 46
Lokalizacja: Rumia
Dzięki za poruszenie tematu a co myslisz DENAR o Fisher 1280x


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 9 stycznia 2006, 10:07 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lutego 2005, 10:30
Posty: 46
Lokalizacja: Rumia
Dodam że używany,gdyż w dobry nowy sprzęt nie chcę sie pakowac bo o nurkowaniu głebiej raczej mowy nie ma, myślę że do trzech metrów i to jeziora ewentłalnie rzeki..Na poczatek z ABC + pianka. Jle za używkę można dać?


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 9 stycznia 2006, 10:35 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 1 czerwca 2002, 00:00
Posty: 419
Lokalizacja: Mońki
A może takie "cuś"? Jeden kolega ma i bardzo sobie chwali. Cena prównywalna, na korzyść Aurory.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 9 stycznia 2006, 10:42 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Szczerze mówiąc nie chcę się wypowiadać na ten temat. Przy zakupie używanego radzę sprawdzić szczelność choćby przez zanurzenie w wannie na kilka godzin i sprawdzenie pracy słuchawek. Nieszczelność wykrywacza może prowadzić do kosztownych napraw
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 10 stycznia 2006, 14:06 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

Szukaj okazji wśród znanych marek. Najlepsze to np, JW Fishers (nie mylić z Fisherami!)
Spójrz tu:

http://www.kellycodetectors.com/Detecto ... ectors.htm

Właściwie wszystkie są ok a do tego jeszcze trzeba dodać świetny C-Scope:

http://www.ecwuk.com/metal_detectors/un ... cs7umd.htm

Jeśli będziesz ten wykrywacz stosował w tzw. surfie to dobrze by było mieć jaką dyskryminację (np. Excalibur).

Pozdrawiam

VW


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 11 stycznia 2006, 00:10 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Jeśli jeziora i rzeki, to raczej w impiulsiaki bym się nia pakował, chyba że poszukiwane jest wszystko co się nawinie.

Nawiasem mówiąc, podwodne JW Fishery (stareńkie, oj stareńkie) i CSCOPY projektowane były przez tą samą osobę - Erica Fostera.

:pa

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 11 stycznia 2006, 00:37 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 15 marca 2004, 13:40
Posty: 193
Lokalizacja: Olsztyn
Witam!
Wypowiem sie jako płetwonurek.Jeśli chcesz schodzić do 3m na bezdechu z wykrywaczem, to jaki by nie był, przewentylujesz się zanim cokolwiek wydłubiesz z grubego mułu.Pomyśl nad zrobieniem kursu,majac na grzbiecie akwalung bedziesz mógł poszaleć... ;)
A technicznie-chciałbym zobaczyć jak w piance bez pasa balastowego schodzisz na 3m... ;)

Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 11 stycznia 2006, 13:54 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

Dopiero zauważyłem że piszesz o jeziorach i rzekach :1 Faktycznie w takim razie dyskryminacja jest niezbędna! Tylko pamiętaj że na wykrywaczach pulsowych też masz często napis "Discrimination", ale to tylko taki żart producenta :666
Zastanów się jeszcze nad szukaniem nadmorskim, w płytkiej wodzie.. Warto.

Pozdrawiam

VW


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 12 stycznia 2006, 03:15 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lutego 2005, 10:30
Posty: 46
Lokalizacja: Rumia
Dzięki za rady,fakt przesadziłem z tymi 3m na bezdechu :jump ,interesują mnie gł.okolice wysp,półwyspów itp.miejsc na których coś się działo,przy najmniej w jednym akwenie dno jest żwirowato kamieniste i jest obiecujące .A co do uwagi Wan Wordera
,,Zastanów się jeszcze nad szukaniem nadmorskim, w płytkiej wodzie.. Warto."
Kiedyś byłem na plaży w Jastarni i gosciu nurkował z osprzętem w płytkej wodzie i wyłowił mauzera :1
Czy masz jakieś osobiste doświadczenia z morską wodą i wykrywką?
I to ,,warto" mnie intryguje...
Pzdr.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 12 stycznia 2006, 17:51 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

Owszem mam, choć nie jest to mój ulubiony sport ;)
Generalnie najwięcej ciekawych rzeczy jest przy brzegu w tzw. "surfie", czyli do 2-3 metrów głebokości.
Potrzebny jest oczywiście dostosowany do tego wykrywacz, pianka, specjalny wysoki czerpak + opcjonalnie pływające sito i duuużo cierpliwości ;)

Pozdrawiam

VW


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 12 stycznia 2006, 18:30 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lutego 2005, 10:30
Posty: 46
Lokalizacja: Rumia
Pytań 1000 ale faktycznie trzeba chyba zaczać od początku,a jak wygląda spr.dyskryminacji i zasięgu,czy jest jakieś odniesienie do ,,lądowych"
Specjalny wysoki czerpak????Sito pływające???Mozna cosik o tym
:luv


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL