https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

C-Scope R1
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=20824
Strona 1 z 1

Autor:  SZZ [ czwartek, 12 stycznia 2006, 11:27 ]
Tytuł:  C-Scope R1

Witam,
Czy warto przelecieć się do Lodynu po C-Scope'a R1? Czy ktoś ma ten sprzęt i może coś powiedzieć na jego temat?
Pozdrawiam,
SZZ

Autor:  Van Worden [ czwartek, 12 stycznia 2006, 15:19 ]
Tytuł: 

Witam!

Do Londynu to zawsze warto sie przelecieć, ale niekoniecznie po C-Scopa :666
A na serio, to musi być naprawdę dobra okazja bo w tym przedziale cenowym jest kilka wykrywaczy które po prostu wymiatają R1 :(

Pozdrawiam

VW

Autor:  SZZ [ czwartek, 12 stycznia 2006, 15:58 ]
Tytuł: 

Witam,
dzięki za odzew, bo już straciłem nadzieję, że ktokolwiek się odezwie. Czy mogę prosić o więcej szczegółów na temat tego, co konkretnie wymiata R1 i pod jakim względem? Jeżeli nie na forum, to na adres prywatny.
Pozdrawiam,
SZZ

Autor:  wicja1 [ czwartek, 12 stycznia 2006, 16:24 ]
Tytuł: 

Można jednak spotkać nieliczne,ale bardzo pozytywne opine na temat R1.A jeśli się nie mylę to ten wykrywacz ma najlepszy zasięg w trybie dynamicznym na stronie d/Darka.
A porównując ceny u dystrybutora w Polsce i np. tu:

http://www.activetoys.co.uk/ishop/955/shopscr746.html

to może zostać jescze na bilet to Tybetu. :)
Pozdrawiam,
Witek.

Autor:  Van Worden [ czwartek, 12 stycznia 2006, 16:42 ]
Tytuł: 

Wicja1 - Największego zasięgu nie miał:

http://free.polbox.pl/d/dark/testy.htm#cscr1z

Ale ogólnie testami w powietrzu nie ma sensu się za bardzo przejmować ;) To nie jest zły wykrywacz, ale sądzę że chcąc wydać 3000zł można się zacząć poważnie zastanawiać..
A nad czym to już SZZ musisz sobie troszkę poszukać sprzętów w tej cenie i potem nas pytać :1 Chyba że to faktycznie okazja?

Pozdrawiam

VW
P.S. Faktem jest że polski dystrybutor C-scopa chyba nie czuje się najlepiej :jump

Autor:  Van Worden [ czwartek, 12 stycznia 2006, 17:44 ]
Tytuł: 

SZZ - Nie wiem czy jesteś anglojęzyczny, ale tu ciekawy test w wersji bratniej ;) :

http://www.detektory.cz/index.php?page=r1-test.html

Choć nie uważam tego sprzętu za zły, to sam za 3000 kupiłbym co innego na monetki (bo rozumiem że o to chodzi?)..

Autor:  proscan [ czwartek, 12 stycznia 2006, 18:10 ]
Tytuł: 

Dodam, że test wykrywacza na stronie Darka wykonała dosyć znana osoba, która używała R1 może kilka miesięcy a potem przesiadała się na Explorera.

To oczywiście nie musi czegokolwiek oznaczać. Mnie tylko ciekawi czy wykonał ten test tuż przez zamianą na w/w wykrywacz.

A propos czeskiej tej stronki. Ciekawosta - zdjęcia są Jonha Allena - brytyjskiego dealera.

:pa

proscan

Autor:  Van Worden [ czwartek, 12 stycznia 2006, 18:26 ]
Tytuł: 

Cytuj:
zdjęcia są Jonha Allena - brytyjskiego dealera.


Czyżby pani JOAN Allen zmieniła płeć :que :luv

Autor:  proscan [ czwartek, 12 stycznia 2006, 18:47 ]
Tytuł: 

aaa, to nie John tylko Joan ?

oops

:P

proscan

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/