https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| C-Scope R1 https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=20824 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | SZZ [ czwartek, 12 stycznia 2006, 11:27 ] |
| Tytuł: | C-Scope R1 |
Witam, Czy warto przelecieć się do Lodynu po C-Scope'a R1? Czy ktoś ma ten sprzęt i może coś powiedzieć na jego temat? Pozdrawiam, SZZ |
|
| Autor: | Van Worden [ czwartek, 12 stycznia 2006, 15:19 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Do Londynu to zawsze warto sie przelecieć, ale niekoniecznie po C-Scopa :666 A na serio, to musi być naprawdę dobra okazja bo w tym przedziale cenowym jest kilka wykrywaczy które po prostu wymiatają R1 :( Pozdrawiam VW |
|
| Autor: | SZZ [ czwartek, 12 stycznia 2006, 15:58 ] |
| Tytuł: | |
Witam, dzięki za odzew, bo już straciłem nadzieję, że ktokolwiek się odezwie. Czy mogę prosić o więcej szczegółów na temat tego, co konkretnie wymiata R1 i pod jakim względem? Jeżeli nie na forum, to na adres prywatny. Pozdrawiam, SZZ |
|
| Autor: | wicja1 [ czwartek, 12 stycznia 2006, 16:24 ] |
| Tytuł: | |
Można jednak spotkać nieliczne,ale bardzo pozytywne opine na temat R1.A jeśli się nie mylę to ten wykrywacz ma najlepszy zasięg w trybie dynamicznym na stronie d/Darka. A porównując ceny u dystrybutora w Polsce i np. tu: http://www.activetoys.co.uk/ishop/955/shopscr746.html to może zostać jescze na bilet to Tybetu. :) Pozdrawiam, Witek. |
|
| Autor: | Van Worden [ czwartek, 12 stycznia 2006, 16:42 ] |
| Tytuł: | |
Wicja1 - Największego zasięgu nie miał: http://free.polbox.pl/d/dark/testy.htm#cscr1z Ale ogólnie testami w powietrzu nie ma sensu się za bardzo przejmować ;) To nie jest zły wykrywacz, ale sądzę że chcąc wydać 3000zł można się zacząć poważnie zastanawiać.. A nad czym to już SZZ musisz sobie troszkę poszukać sprzętów w tej cenie i potem nas pytać :1 Chyba że to faktycznie okazja? Pozdrawiam VW P.S. Faktem jest że polski dystrybutor C-scopa chyba nie czuje się najlepiej :jump |
|
| Autor: | Van Worden [ czwartek, 12 stycznia 2006, 17:44 ] |
| Tytuł: | |
SZZ - Nie wiem czy jesteś anglojęzyczny, ale tu ciekawy test w wersji bratniej ;) : http://www.detektory.cz/index.php?page=r1-test.html Choć nie uważam tego sprzętu za zły, to sam za 3000 kupiłbym co innego na monetki (bo rozumiem że o to chodzi?).. |
|
| Autor: | proscan [ czwartek, 12 stycznia 2006, 18:10 ] |
| Tytuł: | |
Dodam, że test wykrywacza na stronie Darka wykonała dosyć znana osoba, która używała R1 może kilka miesięcy a potem przesiadała się na Explorera. To oczywiście nie musi czegokolwiek oznaczać. Mnie tylko ciekawi czy wykonał ten test tuż przez zamianą na w/w wykrywacz. A propos czeskiej tej stronki. Ciekawosta - zdjęcia są Jonha Allena - brytyjskiego dealera. :pa proscan |
|
| Autor: | Van Worden [ czwartek, 12 stycznia 2006, 18:26 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: zdjęcia są Jonha Allena - brytyjskiego dealera.
Czyżby pani JOAN Allen zmieniła płeć :que :luv |
|
| Autor: | proscan [ czwartek, 12 stycznia 2006, 18:47 ] |
| Tytuł: | |
aaa, to nie John tylko Joan ? oops :P proscan |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|