https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Salamandra https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=28350 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kuryszko [ środa, 28 czerwca 2006, 15:03 ] |
| Tytuł: | Salamandra |
Witam czy opłaca sie kupic Salamandre za 500 zł na alle ro czy moze lepiej midasa lub sapera potrzebny mi wykrywacz na militarke bo z mojim jablem juz nie wytrzymam :666 |
|
| Autor: | slawek [ niedziela, 2 lipca 2006, 18:28 ] |
| Tytuł: | |
Nowa salamandra kosztuje 600 zł( średnia cewka). Właśnie dwa miesiące temu kupiłem i mogę ją spokojnie polecić. Na militarke wspaniała, a jeśli chodzi o monetki (z opowieści kolegi który ma ją już 5 lat też sobie nieżle radzi) nie sprawdzałem, ale w końcu o to ci nie chodzi. |
|
| Autor: | alien-et [ czwartek, 28 września 2006, 16:18 ] |
| Tytuł: | |
WITAM POSIADAM SALAMANDRĘ VLF-5khz CZY MA KTOŚ INSTRUKCJE OBSŁUGI DO TEGO USTROJSTWA BO ZAKUPIŁEM A ZUPEŁNIE NIE WIEM JAK SIE TYM POSŁUGIWAĆ A TAK NA MARGINESIE TO DOPIERO PIERWSZY RAZ MAM STYCZNOŚĆ Z WYKRYWACZEM METALI I JEST ON PONOĆ Z DYSKRYMINACJĄ A JA NIE MAM O TYM POJĘCIA POZDRAWIAM |
|
| Autor: | slawek [ wtorek, 3 października 2006, 12:45 ] |
| Tytuł: | |
Jak będe miał chwile czasu to wyśle ci na priv-a, pozdrawiam. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|