https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Salamandra
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=28350
Strona 1 z 1

Autor:  kuryszko [ środa, 28 czerwca 2006, 15:03 ]
Tytuł:  Salamandra

Witam czy opłaca sie kupic Salamandre za 500 zł na alle ro czy moze lepiej midasa lub sapera potrzebny mi wykrywacz na militarke bo z mojim jablem juz nie wytrzymam :666

Autor:  slawek [ niedziela, 2 lipca 2006, 18:28 ]
Tytuł: 

Nowa salamandra kosztuje 600 zł( średnia cewka). Właśnie dwa miesiące temu kupiłem i mogę ją spokojnie polecić. Na militarke wspaniała, a jeśli chodzi o monetki (z opowieści kolegi który ma ją już 5 lat też sobie nieżle radzi) nie sprawdzałem, ale w końcu o to ci nie chodzi.

Autor:  alien-et [ czwartek, 28 września 2006, 16:18 ]
Tytuł: 

WITAM POSIADAM SALAMANDRĘ VLF-5khz CZY MA KTOŚ INSTRUKCJE OBSŁUGI DO TEGO USTROJSTWA BO ZAKUPIŁEM A ZUPEŁNIE NIE WIEM JAK SIE TYM POSŁUGIWAĆ A TAK NA MARGINESIE TO DOPIERO PIERWSZY RAZ MAM STYCZNOŚĆ Z WYKRYWACZEM METALI I JEST ON PONOĆ Z DYSKRYMINACJĄ A JA NIE MAM O TYM POJĘCIA
POZDRAWIAM

Autor:  slawek [ wtorek, 3 października 2006, 12:45 ]
Tytuł: 

Jak będe miał chwile czasu to wyśle ci na priv-a, pozdrawiam.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/