Zenek_Bębenek napisał(a):
Miałem w rękach już kilkanaście wykrywaczy różnych typów w tym kilka polskiej produkcji.Bierz Ultrę II.Fakt że nie miałem jej nigdy w łapkach, ale miałem solarisa który to jest taką Ultrą II z wieloma dodatkowymi funkcjami i z wyświetlaczem.Niestety do czego by nie porównywać Armanda P. , to dziwnym trafem wypadał nie najlepiej.Gorzej od niego sprawują się tylko niektóre wykrywacze PI.Wykrywacze chińskie, oraz niektóre samoróbki.Takie jest MOJE zdanie, a ty kupisz co checsz.Poprzeglądaj dokładnie różne fora, temat był wielokrotnie poruszany , przez wiele osób, tak więc można liczyć na w miarę bezstronne oceny.
Pozdrawiam
Informuje, że pan Zenek w swojej ocenie wykazuje cechy infantylnej mściwości, gdyż z powodu zatarcia scalaków w wykrywaczu Prospector nie udało mu się skopiować tego wykrywacza. Opis dyskusji w innym wątku. Temat braku merytorycznej oceny "wysiadaczy forowych" był wielokrotnie poruszany przeze mnie. "Oceniacz" stosuje same ogólniki i odsyła do takich samych dyletantów. Ciekawą rzeczą jest, że najwięcej szumu na forach robią młodzi ludzie, pragnący się za wszelką cenę wypromować, nawet nie posiadający zaawansowanego technologicznie sprzętu. Jak się ma kompleksy, to najlepiej je leczyć tanim poklaskiem na forach. Panie Zenku, Pana opinie są tanie i puste. A teraz czekam na Pana książkę o wykrywaczach Armanda i o Pana koszmarach nocnych n/t zamazanych scalaków. Jest Pan godny politowania.