https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Garrett 1350 GTI https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=29528 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | dexonek [ środa, 2 sierpnia 2006, 14:39 ] |
| Tytuł: | Garrett 1350 GTI |
Co sądzicie o tym wykrywaczu i jak ktoś może to niech powie jaki ma zasięg w glebie :que |
|
| Autor: | tyfus [ środa, 2 sierpnia 2006, 15:04 ] |
| Tytuł: | |
Ma dobry zasieg w glebie i sadze ze dobry jest.. :666 A jak chcesz dokladniejszych informacji to rozbuduj troche pytanie.. |
|
| Autor: | dexonek [ środa, 2 sierpnia 2006, 15:10 ] |
| Tytuł: | |
tyfus napisał(a): Ma dobry zasieg w glebie i sadze ze dobry jest.. :666
A jak chcesz dokladniejszych informacji to rozbuduj troche pytanie.. A mianowicie jak rozbudować pytanie. jestem nowy a to mój pierwszy post więc pomóż :( |
|
| Autor: | marcinl [ środa, 2 sierpnia 2006, 15:15 ] |
| Tytuł: | |
Możesz zapytać jak sprawuje się na monety, jak na militaria, jaką ma dyskryminację, jak szybko zużywa baterie, czy jest wytrzymały na uderzenia, czy jest łatwy w obsłudze ... i wiele innych ... |
|
| Autor: | Denar [ środa, 2 sierpnia 2006, 15:47 ] |
| Tytuł: | |
Bardzo trudno jest podać zasięg wykrywacza w ziemi. Zrobiłem próby z bardzo podobnym wykrywaczem Garrett GTAx 1250 w powietrzu: rubel srebrny 36 mm - do 30 cm boratynka miedź 15 mm - do 22 cm W ziemi zasięg będzie mniejszy. |
|
| Autor: | dexonek [ środa, 2 sierpnia 2006, 15:50 ] |
| Tytuł: | |
Chciałem się zapytać jak sprawuje się na monety, jak na militaria, jaką ma dyskryminację, jak szybko zużywa baterie, czy jest wytrzymały na uderzenia :) |
|
| Autor: | vincent_vega_69 [ środa, 2 sierpnia 2006, 21:24 ] |
| Tytuł: | |
Podpisałeś, że jesteś posiadaczem takiego Garreta. Czy tak trudno zakopać monetę na 30 cm i sprawdzić? Idziesz na łatwiznę a to nigdy nie przynosi efektów. Z uwagi na Twój młody wiek można to wybaczyć ale czasem warto trochę samemu pomyśleć, poszukać, pokombinować, potestować. W dorosłym życiu na dłuższą metę takie "łatwe życie" nie przyniesie Ci nic dobrego więc rusz trochę tyłek i weź się za to a nie czekaj aż ktoś zrobi to za Ciebie. To tylko taka moja dobra rada... Pozdrawiam. |
|
| Autor: | RobertsW [ środa, 2 sierpnia 2006, 23:39 ] |
| Tytuł: | |
Witam ,miałem tą wykrywkę i byłem bardzo zadowolony ciekawe fanciki trafiłem tym sprzętem.Mam DFXa i juz go mniej czytam.Generalnie polecam GTP |
|
| Autor: | Denar [ czwartek, 3 sierpnia 2006, 06:48 ] |
| Tytuł: | |
Zakopując monetę na 30 cm w ziemi jak poleca vincent_vega_69 można doznać szoku, ponieważ większość wykrywaczy jej nie wykryje. Taki test można tylko przeprowadzić na poletku testowym gdzie monety są zakopane już parę lat. |
|
| Autor: | meko [ czwartek, 10 sierpnia 2006, 13:45 ] |
| Tytuł: | |
:za Brawo moneta zalegająca od X czasu daje inny sygnaŁ NIŻ MONETA ZAKOPANA BO ZIEMIA JEST ZRUSZONA I NIC NIE POMOŻE JEJ UBIJANIE ZAWSZE BĘDZIE JAKIEŚ ZAKŁAMANIE !!!! |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|