https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Pytanie o fishera https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=29690 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Mick_ [ niedziela, 6 sierpnia 2006, 16:31 ] |
| Tytuł: | Pytanie o fishera |
:) |
|
| Autor: | Partyzant [ niedziela, 6 sierpnia 2006, 17:29 ] |
| Tytuł: | |
Proszę o wykasowanie tego posta :) |
|
| Autor: | Partyzant [ niedziela, 6 sierpnia 2006, 17:29 ] |
| Tytuł: | |
Ja mam CZ7 Jaki model cię interesuje, masz może jakieś konkretne pytania ? |
|
| Autor: | Mick_ [ niedziela, 6 sierpnia 2006, 18:06 ] |
| Tytuł: | |
"Proszę o wykasowanie tego posta" niby z jakiej okazji?? chodzi mi o 1225-X, ewentualnie Fisher 1236-X2 |
|
| Autor: | Roman89 [ niedziela, 6 sierpnia 2006, 20:13 ] |
| Tytuł: | |
Partyzantowi chodziło o wykasowanie jego posta :1 |
|
| Autor: | jabol [ poniedziałek, 14 sierpnia 2006, 19:39 ] |
| Tytuł: | |
Witam Prosze o podpowiedzi dotyczace wykrywacza FISHER ID EXCEL. Pytam bo nie moge nigdzie błąd ortograficzny!!! ma być "znaleźć" opisow uzytkowania i zasiegow w terenie Pozdrawiam Jabol :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|