https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Pytanie o fishera
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=29690
Strona 1 z 1

Autor:  Mick_ [ niedziela, 6 sierpnia 2006, 16:31 ]
Tytuł:  Pytanie o fishera

:)

Autor:  Partyzant [ niedziela, 6 sierpnia 2006, 17:29 ]
Tytuł: 

Proszę o wykasowanie tego posta :)

Autor:  Partyzant [ niedziela, 6 sierpnia 2006, 17:29 ]
Tytuł: 

Ja mam CZ7
Jaki model cię interesuje, masz może jakieś konkretne pytania ?

Autor:  Mick_ [ niedziela, 6 sierpnia 2006, 18:06 ]
Tytuł: 

"Proszę o wykasowanie tego posta" niby z jakiej okazji??
chodzi mi o 1225-X, ewentualnie Fisher 1236-X2

Autor:  Roman89 [ niedziela, 6 sierpnia 2006, 20:13 ]
Tytuł: 

Partyzantowi chodziło o wykasowanie jego posta :1

Autor:  jabol [ poniedziałek, 14 sierpnia 2006, 19:39 ]
Tytuł: 

Witam
Prosze o podpowiedzi dotyczace wykrywacza FISHER ID EXCEL.
Pytam bo nie moge nigdzie błąd ortograficzny!!! ma być "znaleźć" opisow uzytkowania i zasiegow w terenie
Pozdrawiam Jabol :1

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/