Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 23:46

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: akumulatorki do Quatro
PostNapisane: poniedziałek, 7 sierpnia 2006, 15:25 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 29 sierpnia 2005, 10:10
Posty: 69
Lokalizacja: Poznan
Witam wszystkich!Mam pytanie do posiadaczy Quatro MP,choc nie tylko.Jakie akumulatorki najlepiej kupic do w.w.sprzetu.Ciekawe opinie dotyczace poczatkow uzywania Quatro tez mile widziane. :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 7 sierpnia 2006, 16:02 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): piątek, 17 września 2004, 06:52
Posty: 762
Polecam akumulatory dobrej marki jak największej pojemności i koniecznie "Made in Japan" a nie China. Sam od ponad roku uzywam do Quattro akumulatory Panasonic 2300 mAh i dobrej ładowarki. Jedno ładowanie wystarcza na około 25 godzin pracy.
Poszukaj we wcześniejszych postach bo było już wszystko powiedziane o akumulatorach i o Quattro też.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 7 sierpnia 2006, 18:22 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): czwartek, 19 stycznia 2006, 16:00
Posty: 864
Kup od razu dwa zestawy akumulatorow.
Kop kazdy powtarzalny sygnal (od -4 do 40).
Sada machaj "spokojnie".


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 7 sierpnia 2006, 18:50 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 29 sierpnia 2005, 10:10
Posty: 69
Lokalizacja: Poznan
Dzieki za dobre rady,na pewno potrzeba duzo czasu aby go "rozpracowac'.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 7 sierpnia 2006, 19:04 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): piątek, 17 września 2004, 06:52
Posty: 762
Quattro nie trzeba rozpracowywać. To najprostszy wykrywacz na rynku. Wystarczy że przeczytasz instrukcje i możesz ruszać w teren. Poczytaj starsze posty n.t. Quattro, dowiesz się co to jest.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 7 sierpnia 2006, 23:26 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): czwartek, 19 stycznia 2006, 16:00
Posty: 864
Cytuj:
Quattro nie trzeba rozpracowywać


Zeby wykorzystac go w pelni w zasmieconym terenie trzeba jednak wybiegac "troche" godzin.
Kilku moich znajomych probowalo z nim biegac (GTI, GTP)...I ogolnie nie wiedzieli co sie dzieje :jump .
Czulosc staraj sie miec mozliwie najwyzsza.Ogolnie tym wykrywaczem trzeba sie nauczyc "odpowiednio" machac.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 8 sierpnia 2006, 08:43 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 29 sierpnia 2005, 10:10
Posty: 69
Lokalizacja: Poznan
Dzieki,Panowie.Przeczytalem stare posty dotyczace Quattro.i w generalnie ok.Ale w paru postach pojawia sie problem falszywych sygnalow.Czy rzeczywiscie jest to powazna sprawa?Pewnie niedlugo sam sie przekonam,powinienem go miec jeszcze w tym tygodniu :luv ale dobrych rad nigdy nie za wiele.Pozdrawiam serdecznie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL