https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| akumulatorki do Quatro https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=29724 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | mantas67 [ poniedziałek, 7 sierpnia 2006, 15:25 ] |
| Tytuł: | akumulatorki do Quatro |
Witam wszystkich!Mam pytanie do posiadaczy Quatro MP,choc nie tylko.Jakie akumulatorki najlepiej kupic do w.w.sprzetu.Ciekawe opinie dotyczace poczatkow uzywania Quatro tez mile widziane. :1 |
|
| Autor: | plomber [ poniedziałek, 7 sierpnia 2006, 16:02 ] |
| Tytuł: | |
Polecam akumulatory dobrej marki jak największej pojemności i koniecznie "Made in Japan" a nie China. Sam od ponad roku uzywam do Quattro akumulatory Panasonic 2300 mAh i dobrej ładowarki. Jedno ładowanie wystarcza na około 25 godzin pracy. Poszukaj we wcześniejszych postach bo było już wszystko powiedziane o akumulatorach i o Quattro też. |
|
| Autor: | Witcher [ poniedziałek, 7 sierpnia 2006, 18:22 ] |
| Tytuł: | |
Kup od razu dwa zestawy akumulatorow. Kop kazdy powtarzalny sygnal (od -4 do 40). Sada machaj "spokojnie". |
|
| Autor: | mantas67 [ poniedziałek, 7 sierpnia 2006, 18:50 ] |
| Tytuł: | |
Dzieki za dobre rady,na pewno potrzeba duzo czasu aby go "rozpracowac'. |
|
| Autor: | plomber [ poniedziałek, 7 sierpnia 2006, 19:04 ] |
| Tytuł: | |
Quattro nie trzeba rozpracowywać. To najprostszy wykrywacz na rynku. Wystarczy że przeczytasz instrukcje i możesz ruszać w teren. Poczytaj starsze posty n.t. Quattro, dowiesz się co to jest. |
|
| Autor: | Witcher [ poniedziałek, 7 sierpnia 2006, 23:26 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Quattro nie trzeba rozpracowywać
Zeby wykorzystac go w pelni w zasmieconym terenie trzeba jednak wybiegac "troche" godzin. Kilku moich znajomych probowalo z nim biegac (GTI, GTP)...I ogolnie nie wiedzieli co sie dzieje :jump . Czulosc staraj sie miec mozliwie najwyzsza.Ogolnie tym wykrywaczem trzeba sie nauczyc "odpowiednio" machac. |
|
| Autor: | mantas67 [ wtorek, 8 sierpnia 2006, 08:43 ] |
| Tytuł: | |
Dzieki,Panowie.Przeczytalem stare posty dotyczace Quattro.i w generalnie ok.Ale w paru postach pojawia sie problem falszywych sygnalow.Czy rzeczywiscie jest to powazna sprawa?Pewnie niedlugo sam sie przekonam,powinienem go miec jeszcze w tym tygodniu :luv ale dobrych rad nigdy nie za wiele.Pozdrawiam serdecznie |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|