Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 21:01

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Garrett 1350 GTI
PostNapisane: środa, 2 sierpnia 2006, 14:39 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): środa, 2 sierpnia 2006, 12:08
Posty: 14
Lokalizacja: Głowno
Co sądzicie o tym wykrywaczu i jak ktoś może to niech powie jaki ma zasięg w glebie :que


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 sierpnia 2006, 15:04 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 9 grudnia 2005, 16:55
Posty: 201
Lokalizacja: Lodz
Ma dobry zasieg w glebie i sadze ze dobry jest.. :666
A jak chcesz dokladniejszych informacji to rozbuduj troche pytanie..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 sierpnia 2006, 15:10 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): środa, 2 sierpnia 2006, 12:08
Posty: 14
Lokalizacja: Głowno
tyfus napisał(a):
Ma dobry zasieg w glebie i sadze ze dobry jest.. :666
A jak chcesz dokladniejszych informacji to rozbuduj troche pytanie..


A mianowicie jak rozbudować pytanie. jestem nowy a to mój pierwszy post więc pomóż :(


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 sierpnia 2006, 15:15 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 28 października 2002, 01:00
Posty: 518
Lokalizacja: Żywiec
Możesz zapytać jak sprawuje się na monety, jak na militaria, jaką ma dyskryminację, jak szybko zużywa baterie, czy jest wytrzymały na uderzenia, czy jest łatwy w obsłudze ... i wiele innych ...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 sierpnia 2006, 15:47 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Bardzo trudno jest podać zasięg wykrywacza w ziemi. Zrobiłem próby z bardzo podobnym wykrywaczem Garrett GTAx 1250 w powietrzu:
rubel srebrny 36 mm - do 30 cm
boratynka miedź 15 mm - do 22 cm
W ziemi zasięg będzie mniejszy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 sierpnia 2006, 15:50 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): środa, 2 sierpnia 2006, 12:08
Posty: 14
Lokalizacja: Głowno
Chciałem się zapytać jak sprawuje się na monety, jak na militaria, jaką ma dyskryminację, jak szybko zużywa baterie, czy jest wytrzymały na uderzenia :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 sierpnia 2006, 21:24 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): sobota, 28 stycznia 2006, 18:14
Posty: 1388
Podpisałeś, że jesteś posiadaczem takiego Garreta. Czy tak trudno zakopać monetę na 30 cm i sprawdzić? Idziesz na łatwiznę a to nigdy nie przynosi efektów. Z uwagi na Twój młody wiek można to wybaczyć ale czasem warto trochę samemu pomyśleć, poszukać, pokombinować, potestować. W dorosłym życiu na dłuższą metę takie "łatwe życie" nie przyniesie Ci nic dobrego więc rusz trochę tyłek i weź się za to a nie czekaj aż ktoś zrobi to za Ciebie.

To tylko taka moja dobra rada...

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 sierpnia 2006, 23:39 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 27 lipca 2004, 16:00
Posty: 152
Witam ,miałem tą wykrywkę i byłem bardzo zadowolony ciekawe fanciki trafiłem tym sprzętem.Mam DFXa i juz go mniej czytam.Generalnie polecam GTP


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 3 sierpnia 2006, 06:48 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Zakopując monetę na 30 cm w ziemi jak poleca vincent_vega_69 można doznać szoku, ponieważ większość wykrywaczy jej nie wykryje. Taki test można tylko przeprowadzić na poletku testowym gdzie monety są zakopane już parę lat.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 sierpnia 2006, 13:45 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 4 września 2004, 16:14
Posty: 1473
Lokalizacja: polska
:za Brawo moneta zalegająca od X czasu daje inny sygnaŁ NIŻ MONETA ZAKOPANA BO ZIEMIA JEST ZRUSZONA I NIC NIE POMOŻE JEJ UBIJANIE ZAWSZE BĘDZIE JAKIEŚ ZAKŁAMANIE !!!!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL