https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Rama PI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=29960 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | A3A [ niedziela, 13 sierpnia 2006, 13:08 ] |
| Tytuł: | Rama PI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
Witam Interesuje mnie wykrywacz PI z ramą Słyszałem że dobre wykrywacze PI robił Pan Nowak . Jeżeli używaliście takich wykrywaczy to mam prośbę napiszcie jak działają [ zasięg ,stabilność itp.] Może wiecie jaka firma produkuje dobre ramy i jaki mniej więcej jest ich koszt. Szukałem w Internecie jakiegoś kontaktu z Panem Nowakiem ale nie znalazłem może znacie jego email lub numer telefonu? :que |
|
| Autor: | tomasir [ niedziela, 13 sierpnia 2006, 13:55 ] |
| Tytuł: | |
Co do Nowaka to widać iż nawet 10 min nie poświęciłeś na szukanie: (Adres wycięty przez moderatora) :cop |
|
| Autor: | A3A [ niedziela, 13 sierpnia 2006, 15:02 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki. Ma ktoś może numer telefonu? |
|
| Autor: | Van Worden [ niedziela, 13 sierpnia 2006, 15:43 ] |
| Tytuł: | |
Na tym forum nie robimy reklamy producentom, przesyłam Ci więc poprzedni post na priva. A co do numeru telefonu, to mając dane adresowe bez problemu powinieneś go uzyskać w biurze numerów :) |
|
| Autor: | proscan [ niedziela, 13 sierpnia 2006, 20:03 ] |
| Tytuł: | |
O ile się orientuję p. Nowak zaprzestał, a co najmniej drastycznie ograniczył produkcję wykrywaczy. Powstałą lukę zapełnił p. z Częstochowy, którego dane bez trudu można znaleźć na pewnym serwisie aukcyjnym. A ramę PI mozna wykonać we własnym zakresie wykonująć odpowiednią sondę do niemal dowolnego PI (także "j"*). :pa proscan * nazwy nie promuję, bo jakoś słabo toleruję kradzione projekty. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|