https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

white's dfx
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=30118
Strona 1 z 1

Autor:  kucyk [ środa, 16 sierpnia 2006, 06:17 ]
Tytuł:  white's dfx

Witam

Jestem szczesliwym posiadaczem Ultry, ale nadszedl chyba czas na zmiane i zakup czegos lepszego.

Jestem obecnie w Stanach a obok mam sklep z wykrywaczami whitesa.
Naczytalem sie wiele pozytywnych opinii na temat sprzetu tej firmy a po "przymiarce" w
sklepie i po poczytaniu sklaniam sie ku czemus z serii dfx.

Chcialbym poznac wasza opinie na temat wykrywaczy tej serii( czy to dobry wybor, czy w tym przedziale finansowym
jest cos o podobnych lub lepszych parametrach, czy polecacie moze cos innego z innej serii).
Wykrywacz do 700$ bo drozszego raczej nie potrzebuje.

Licze na wasze opinie.

Z gory dziekuje za wszelka pomoc.


To juz czas zniw wiec wam zazdroszcze!!!!!!!!!
Ale odbije sobie w pazdzierniku, mam nadzieje ze z nowym sprzetem :)

pozdrawiam i zycze powodzenia Kucyk

Autor:  Van Worden [ środa, 16 sierpnia 2006, 10:15 ]
Tytuł: 

Witam!

Kucyk - przede wszystkim zacznij od przejrzenia archiwum forum, bo bardzo dużo już było na temat DFXa..
Po drugie odwiedź forum XLT, gdzie znajdziesz zestawienia DFXa z innymi sprzętami, programy i rady użytkowników.
Masz szczęściarzu taki sklep pod nosem, to nie spiesz się z zakupem, tylko podejdź do sprawy z glową ;)

Autor:  kucyk [ poniedziałek, 21 sierpnia 2006, 16:18 ]
Tytuł: 

Witam

Dziekuje za pomoc VW :)

Poczytalem troche i mam maly mentlik w glowie ;)
Przekonuje sie coraz bardziej do xlt i to chyba bedzie moj wybor.
Troche przeraza mnie wizja przesiadki z Ultry ale mam nadzieje ze sobie poradze :1
decyzja zapadnie w ciagu zblizajacych sie 2 tygodni, wiec zostanie jeszcze troche
czasu na wyprobowanie sprzetu na miejscu.

ps Jestem pod wrazeniem forum xlt!!!!

Fachowosc, porzadek, mnostwo porad. Naprawde klasa :za
Jesli zdecyduje sie na xlt wiem gdzie szukac pomocy , co pomaga przezwyciezyc
strach ;) przed skomplikowanym wykrywaczem.

Pozdrawiam i zycze powodzenia

Kucyk

Autor:  proscan [ poniedziałek, 21 sierpnia 2006, 23:26 ]
Tytuł: 

Tutaj możesz pobrać Kilka dokumentów pomocnych użytkownikom XLT DFX i pokrewnych

miłej lektury.

:pa

proscan

Autor:  hektor111 [ wtorek, 22 sierpnia 2006, 22:28 ]
Tytuł: 

witam
Kolego Kucyk od kilku miesięcy biegam DFX-em
DFX to solidny kawał maszyny ciągle mnie zaskakuje (oczywiście cały czas eksperymentuje z ustawieniami i przeglądam posty na forach internetowych poświęconych tylko temu modelowi white's-a jeżeli potrzeba ci namiarów na nie daj znać na priv)
mój kolega po fachu Wickus (sporadycznie bywa na tym forum) lata z XLT mamy mniej więcej za sobą tyle samo godzin w terenie
co mogę stwierdzić: zasiegami oba te sprzęty się specjalnie nie różnią z pola wynosimy podobną ilość fantów , interfejs jest bardzo podobny, osobiście przy pierwszym kontakcie wolę wyświetlacz DFX-a ze względu na czarne piksele (dla mnie czytelniejszy) z Wickusem planowaliśmy kiedyś wymienić się sprzętami na jakiś czas co z tego wyjdzie zobaczymy ;) bo do mojego DFX-a jestem bardzo przywiązany ;). Minusem jest brak dyskryminacji w trybie statycznym podonie jak w XLT (lubię wyskoczyć na militarke :1 )
Podsumowywując: bardzo głęboki, doskonała dyskryminacja można go ustawić pod każde warunki terenowe jeżeli lubisz dużo "gałkologii" to sprzęt dla Ciebie
pozdrawiam hektor
p.s jeżli jak piszesz masz sklep White's-a pod bokiem popatrz za 6000 PRO XL(ma dyskryminacje w statyku) a przesiadka z ultry będzie łagodniejsza

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/