https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| white's dfx https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=30118 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kucyk [ środa, 16 sierpnia 2006, 06:17 ] |
| Tytuł: | white's dfx |
Witam Jestem szczesliwym posiadaczem Ultry, ale nadszedl chyba czas na zmiane i zakup czegos lepszego. Jestem obecnie w Stanach a obok mam sklep z wykrywaczami whitesa. Naczytalem sie wiele pozytywnych opinii na temat sprzetu tej firmy a po "przymiarce" w sklepie i po poczytaniu sklaniam sie ku czemus z serii dfx. Chcialbym poznac wasza opinie na temat wykrywaczy tej serii( czy to dobry wybor, czy w tym przedziale finansowym jest cos o podobnych lub lepszych parametrach, czy polecacie moze cos innego z innej serii). Wykrywacz do 700$ bo drozszego raczej nie potrzebuje. Licze na wasze opinie. Z gory dziekuje za wszelka pomoc. To juz czas zniw wiec wam zazdroszcze!!!!!!!!! Ale odbije sobie w pazdzierniku, mam nadzieje ze z nowym sprzetem :) pozdrawiam i zycze powodzenia Kucyk |
|
| Autor: | Van Worden [ środa, 16 sierpnia 2006, 10:15 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Kucyk - przede wszystkim zacznij od przejrzenia archiwum forum, bo bardzo dużo już było na temat DFXa.. Po drugie odwiedź forum XLT, gdzie znajdziesz zestawienia DFXa z innymi sprzętami, programy i rady użytkowników. Masz szczęściarzu taki sklep pod nosem, to nie spiesz się z zakupem, tylko podejdź do sprawy z glową ;) |
|
| Autor: | kucyk [ poniedziałek, 21 sierpnia 2006, 16:18 ] |
| Tytuł: | |
Witam Dziekuje za pomoc VW :) Poczytalem troche i mam maly mentlik w glowie ;) Przekonuje sie coraz bardziej do xlt i to chyba bedzie moj wybor. Troche przeraza mnie wizja przesiadki z Ultry ale mam nadzieje ze sobie poradze :1 decyzja zapadnie w ciagu zblizajacych sie 2 tygodni, wiec zostanie jeszcze troche czasu na wyprobowanie sprzetu na miejscu. ps Jestem pod wrazeniem forum xlt!!!! Fachowosc, porzadek, mnostwo porad. Naprawde klasa :za Jesli zdecyduje sie na xlt wiem gdzie szukac pomocy , co pomaga przezwyciezyc strach ;) przed skomplikowanym wykrywaczem. Pozdrawiam i zycze powodzenia Kucyk |
|
| Autor: | proscan [ poniedziałek, 21 sierpnia 2006, 23:26 ] |
| Tytuł: | |
Tutaj możesz pobrać Kilka dokumentów pomocnych użytkownikom XLT DFX i pokrewnych miłej lektury. :pa proscan |
|
| Autor: | hektor111 [ wtorek, 22 sierpnia 2006, 22:28 ] |
| Tytuł: | |
witam Kolego Kucyk od kilku miesięcy biegam DFX-em DFX to solidny kawał maszyny ciągle mnie zaskakuje (oczywiście cały czas eksperymentuje z ustawieniami i przeglądam posty na forach internetowych poświęconych tylko temu modelowi white's-a jeżeli potrzeba ci namiarów na nie daj znać na priv) mój kolega po fachu Wickus (sporadycznie bywa na tym forum) lata z XLT mamy mniej więcej za sobą tyle samo godzin w terenie co mogę stwierdzić: zasiegami oba te sprzęty się specjalnie nie różnią z pola wynosimy podobną ilość fantów , interfejs jest bardzo podobny, osobiście przy pierwszym kontakcie wolę wyświetlacz DFX-a ze względu na czarne piksele (dla mnie czytelniejszy) z Wickusem planowaliśmy kiedyś wymienić się sprzętami na jakiś czas co z tego wyjdzie zobaczymy ;) bo do mojego DFX-a jestem bardzo przywiązany ;). Minusem jest brak dyskryminacji w trybie statycznym podonie jak w XLT (lubię wyskoczyć na militarke :1 ) Podsumowywując: bardzo głęboki, doskonała dyskryminacja można go ustawić pod każde warunki terenowe jeżeli lubisz dużo "gałkologii" to sprzęt dla Ciebie pozdrawiam hektor p.s jeżli jak piszesz masz sklep White's-a pod bokiem popatrz za 6000 PRO XL(ma dyskryminacje w statyku) a przesiadka z ultry będzie łagodniejsza |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|