https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Garrett Master Hunter CX PLUS. https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=30197 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | A3A [ czwartek, 17 sierpnia 2006, 16:04 ] |
| Tytuł: | Garrett Master Hunter CX PLUS. |
Witam Może ktoś z was szukał kiedyś wykrywaczem Garrett Master Hunter CX PLUS. Czy moglibyście napisać coś o tym sprzęcie czy nadaje się na monety jak się spisuje w terenie, czy jest stabilny , jakie ma zasięgi ? Dobrze że ten model nie ma identyfikacji dźwiękowej bo takie wykrywacze przypominają telefon komórkowy. Ja osobiście lubię jak wykrywacz ma czytelny mocny sygnał. |
|
| Autor: | Van Worden [ czwartek, 17 sierpnia 2006, 16:23 ] |
| Tytuł: | |
Witam! To był jeden z moich pierwszych zachodnich sprzętów i wspominam go nadal czule :) Minusy - Kiepska ergonomia, "plastikowatość", śmieszna i zawodna komora baterii, ilość baterii (6xR14), nienajwiększy zasięg i czułość.. Plusy - Możliwość wymiany cewek i podpięcia płyt na "grubą zwierzynę", dobre namierzanie, niezły tryb "all metal", fajny gadżet dla początkującego - dzwonek gdy pod cewką znajdzie się przedmiot wielkości monety ;) Wszystko zalezy od tego za ile możesz go kupić ;) |
|
| Autor: | SiD [ czwartek, 17 sierpnia 2006, 16:24 ] |
| Tytuł: | |
Ten wykrywacz najlepiej nadaje się na grubszą zwierzynę. Ma dwa pokrętła dyskryminacji, z czego jedno w całości poświęcone zakresowi żelastwa, dzięki czemu mamy komfort odrzucenia gwoździ (nawet tych dużych) i znajdywanie hełmów i innych dużych rzeczy. Można go potraktować jako sprzęt uniwersalny, ale na monety zdecydowanie odradzam, po prostu są lepsze. Wiele wykrywaczy ma mocny zdecydowany sygnał. Zasadzie wszystkie White’sy, nawet jeżeli mają identyfikacje tonalną trzeba ją włączyć, inaczej wszystko ma ten sam sygnał. W Xterra 70 również można włączyć sygnalizowanie wszystkiego jednym sygnałem. |
|
| Autor: | A3A [ czwartek, 17 sierpnia 2006, 16:48 ] |
| Tytuł: | |
Dziękuję za odpowiedź Czy uważacie że Cibola Tesoro byłaby lepsza na monety i ewentualnie na militaria i czy ma większy zasięg na monety? |
|
| Autor: | Van Worden [ czwartek, 17 sierpnia 2006, 17:23 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Odpowiadając krótko - tak, na monety Cibola będzie lepszym wyborem :) |
|
| Autor: | A3A [ czwartek, 17 sierpnia 2006, 18:53 ] |
| Tytuł: | |
Dziękuję |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|