https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Stabilność Ace 250 a temperatura https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=30259 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Witek [ piątek, 18 sierpnia 2006, 22:30 ] |
| Tytuł: | Stabilność Ace 250 a temperatura |
Witam! mam pytanko do użytkowników Ace ewentualnie do znawców w temacie elktronicznych misz-masz: Ostatnio pobiegałem sobie troche z wykrywką i zauważyłem nast. rzecz: chodziłem w czasie deszczu i mżawki (z workiem foliowym na elektronice) i było cacy. Chodzę na najwiekszej czułości więc zdarzały sie wzbudzenia, ale rzadko. Wczoraj - piękna słoneczna pogoda - 28 celcjuszy w cieniu i musiałem z piszczłę jak z jajkiem - "lewych" wzbudzeń było o wiele więcej. Czy zaobserwowaliście u siebie (swoich wykrywaczy :) )podobne objawy? Pozdrawiam Witek |
|
| Autor: | Michał_R [ piątek, 18 sierpnia 2006, 22:42 ] |
| Tytuł: | |
viewtopic.php?t=28260&highlight=patelnia |
|
| Autor: | Witek [ piątek, 18 sierpnia 2006, 23:09 ] |
| Tytuł: | |
No tak - biję się w pierś - nie sprawdziłem lupką i powieliłem temat; tfu. :n . Ale skoro już zacząłem - to jak sobie z takimi objawami poradzić, bo też miałem wrażenie, ze ta niestabilność to robota cewki. Prysnąć ją na biało jakimś sprajem czy jak? Ma to wpływ na gwarancję i najważniejsze - czy ma sens? Pozdrawiam Witek |
|
| Autor: | Mrand [ sobota, 19 sierpnia 2006, 08:45 ] |
| Tytuł: | |
Nie zapominaj, że detektory ACE to z założenia tzw. klasa młodzieżowa. Lekki, łatwy i niedrogi. W sposób naturalny nie będzie on w stanie sprostać wszystkim wymaganiom stawianym złożonemu sprzętowi profesjonalnemu. Musisz się z tym pogodzić lub zmienić detektor. Pozdrawiam Mrand |
|
| Autor: | Waski [ sobota, 19 sierpnia 2006, 10:14 ] |
| Tytuł: | |
Ja w czoraj równiez spacerowałem z wykrywką w tę zmienną pogode bo raz padalo ,a raz goraco ,ale nie mialem takich dziwnych zachowan w ACE ,elektronike zakryłem woreczkiem foliowym a w sloncu potem równiez nie zauwazyłem zadnych takich objawow. czasami tylko odezwie sie cewka po utrąceniu nia o jakies krzaki lub brylke ziemi. a bym zapomnial polecam wymiane baterii po zniknieciu pierwszych dwóch kresek, |
|
| Autor: | bogdans [ sobota, 19 sierpnia 2006, 10:43 ] |
| Tytuł: | |
witam! Witek ... na wyprawy zabieraj drugi komplet baterii. W moim ACE250 problem ze wzbudzaniem przy przemiataniu zaczyna się jak baterie osłabną. Wymiana na nowe od razu daje pozytywny efekt. pozdrawiam bogdans |
|
| Autor: | Paradigm [ sobota, 19 sierpnia 2006, 21:34 ] |
| Tytuł: | |
bogdans napisał(a): Witek ... na wyprawy zabieraj drugi komplet baterii. W moim ACE250 problem ze wzbudzaniem przy przemiataniu zaczyna się jak baterie osłabną. Wymiana na nowe od razu daje pozytywny efekt.
U mnie z kolei wykrywacz nie reagował na znaleziaska, jak baterie były bliskie wyczerpaniu (nie było już chyba ani jednej kreseczki), choć wyświetlacz dalej świecił. Przydałby sie jeszcze jakiś ostrzegacz, że zaraz wykrywka przestanie funkcjonować or sth. |
|
| Autor: | Witek [ sobota, 19 sierpnia 2006, 23:14 ] |
| Tytuł: | |
Mam akumulatorki Ni-Mh o pojemności 2500 mAh- to nie spadek napiecia, bo kiedy po krótkiej przerwie znowu zacząłem łazić było OK. Tak sobie dumam - bo gorąco nadal było - ja w międzyczasie się przebrałem, bo słoneczku mnie na polu wytapiało - założyłem krótkie spodenki - bez paska z klamrą metalową i noża, który zwykje mam w kieszeni - czy takie detale mogą mieć znaczenie? A z tym pomalowaniem na biało - co o tym sądzicie? Pozdro Witek |
|
| Autor: | vincent_vega_69 [ sobota, 19 sierpnia 2006, 23:21 ] |
| Tytuł: | |
Takie detale nie mają znaczenia natomiast pomalować możesz na jaki chcesz kolor - jednak nie zmieni to nic w zachowaniu wykrywacza. Co najwyżej będzie brzydszy lub ładniejszy w zależności od umiejętności malującego :jump Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|