Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 13:42

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Fisher ID Excel czy Tesoro Vaquero
PostNapisane: niedziela, 27 sierpnia 2006, 12:12 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 14 sierpnia 2006, 19:28
Posty: 31
Lokalizacja: Al Hillah
WITAM
Mam jedno zasadnicze pytanie i bardzo bym prosil posiadaczy tych sprzetow o podpowiedz odnosnie zakupu wykrywacza.
W sumie to poszukuje militarii ale wlasnie takiej kolorowe, a zakup wykrywacza za takie duze pieniadze to trudny wybor niestety.
Ktory wybrac ?
Fishera ID EXCELA CZY TESORO VAQUERO.
Prosze o jakies porownania
Pozdrawiam Jabol :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 29 sierpnia 2006, 11:44 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

Te sprzęty różnią się od siebie ceną w przypadku nowych, więc rozumiem, że chodzi o używanego Fisherka?
Zaletą Fishera jest jego prostota - otrzymujesz wyświetlacz, identyfikację tonową, automatyczne dostrajanie do gruntu, fabryczny program na monetki i osobny "all metal".. Wykrywacz jest lekki i przyjemny w obsłudze a także lepiej wykonany od Vaquero. Jego wady to niewymienne cewki i gorszy zasięg w przeciwieństwie do Vaquero. Jeśli jesteś niedoświadczonym poszukiwaczem, to łatwiej Ci będzie używać Fishera (choćby z racji strojenia gruntu), jeśli jednak chcesz wykrywacz do którego będziesz miał opcjonalną możliwość dokupować nowe cewki, liczy się zasięg etc., to polecam Vaquero.


Ostatnio edytowano środa, 30 sierpnia 2006, 21:30 przez Van Worden, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 30 sierpnia 2006, 13:39 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Jabol może odpowiedzią na Twoje pytanie będzie niezależna strona Metal Detectors Review, która nie jest zarządzana przeze mnie ani przez Tesoro. Na tej stronie może wypowiedzieć się każdy użytkownik dowolnego wykrywacza i wykrywacze są oceniane pięciogwiazdkowo jak np. hotele czy koniaki. Wymienione są tam zarówno dobre jak i złe strony obu wykrywaczy. Tak się składa, że Vaquero uzyskało tam ocenę 5,0 a Id Excel 4,5, co też jest bardzo wysoką oceną.

Patrz http://metaldetectorreviews.net/index.shtml

Każdy ma taki wykrywacz na jaki sobie zasłużył.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: .
PostNapisane: środa, 30 sierpnia 2006, 21:43 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 18 września 2005, 19:42
Posty: 927
Fajna strona :za , ale:
XLT z wynikiem 4,5 jest "gorszy" nawet od Spectrum
Minelab GT ma wynik słabszy niż Elite - niby czemu?
Kwestia ceny też ma tam chyba znaczenie.
Przy takiej kwocie to chyba jednak upierałbym się przy "wzięciu wykrywacza do ręki" przynajmniej na jedno wyjście najlepiej z kimś doświadczonym.
Pozdrawiam
Darek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 31 sierpnia 2006, 07:18 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 15:10
Posty: 176
Strona ta jest tak samo objektywna jak każda inna.Są to luźne i subiektywne oceny użytkowników danych wykrywaczy.Ocenia się detektorek gwiazdkami a wynik uśrednia.Dzięki temu "Land Star" ma lepszy wynik niż "Troy X5" !!!!!!!
Bzdura na resorach.Można coś takiego zainstalować na "P.S" i wyniki będą tak samo mało miarodajne.
Pozdrawiam,
wicja1.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 31 sierpnia 2006, 08:26 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Taka strona jest bardziej obiektywna niż forum na stronach firmowych. Wypowiadają się użytkownicy, którzy używali wykrywacz przez jakiś czas, mają mniejsze lub większe doświadczenie i piszą o wadach i zaletach. Im więcej ocen tym ocena bardziej obiektywna, przynajmniej teoretycznie. Jest jeszcze jednym źródłem wiadomości mogącym podjąć decyzję przy zakupie. Z reguły wykrywacze bardziej skomplikowane i trudniejsze w obsłudze uzyskują tutaj niższe oceny, ponieważ jest większe prawdopodobieństwo, że niedoświadczony użytkownik nie jest w stanie ich opanować i potem źle je ocenia.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 31 sierpnia 2006, 13:57 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 14 sierpnia 2006, 19:28
Posty: 31
Lokalizacja: Al Hillah
WITAM SERDECZNIE
Jak zawsze to samo Ja o jednym a reszta o drugim, a ja o konkrety pytam. :wq
Prosiłem o podpowiedzi na temat tych sprzecikow, ich osiagow i mozliwosci, pomoze to "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! nie jednemu w wyborze.
Pozdrowienia... :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 1 września 2006, 09:34 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

Jabol - to jest niegrzeczne :no Napisałem Ci wyraźnie jakie są różnice i o co w tych sprzętach chodzi a Ty krytykujesz bez sensu posty a nawet nie odpowiedziałeś na pytanie, czy chodzi o używanego Fishera :mad:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL