https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Czy mozna podlaczac cewke od innego wykrywacza? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=30457 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | tyfus [ wtorek, 22 sierpnia 2006, 19:32 ] |
| Tytuł: | Czy mozna podlaczac cewke od innego wykrywacza? |
Mam cewke 12 " i 8" od Compassa Coin Scannera II,korci mnie zeby ja podlaczyc do XLTsprobowac co bedzie,wtyczka sprawia wrazenie ze bedzie pasowac,czy taki experyment nie zagraza bezpieczenstwu wykrywki?Szczegolnie prosilbym o odpowiedz Proscana lub Mranda,moglbym zapytac ich na priva ale moze ktos inny z tej informacji skorzysta.. |
|
| Autor: | SiD [ wtorek, 22 sierpnia 2006, 20:29 ] |
| Tytuł: | |
Decydująca odpowiedź będzie oczywiście specjalistów. Ja tylko dodam od siebie, że w większości przypadków cewki nie pasują nawet miedzy modelami jednej firmy, nawet jeżeli mają takie same wtyczki. Odradzam również eksperymentowanie. Przy jakimś zwarciu czy niewłaściwym napięciu łatwo coś spalić. Aczkolwiek nie znam się na tych sprawach, to tak na chłopski rozum przestrzegam. |
|
| Autor: | proscan [ wtorek, 22 sierpnia 2006, 21:27 ] |
| Tytuł: | |
Powiem krótko - to se ne da. proscan |
|
| Autor: | tyfus [ wtorek, 22 sierpnia 2006, 22:04 ] |
| Tytuł: | |
No i to wlasnie chcialem wiedziec.Dzieki,nie warto probowac. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|