Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 22:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: white's dfx
PostNapisane: środa, 16 sierpnia 2006, 06:17 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): piątek, 17 stycznia 2003, 01:00
Posty: 140
Lokalizacja: East coast
Witam

Jestem szczesliwym posiadaczem Ultry, ale nadszedl chyba czas na zmiane i zakup czegos lepszego.

Jestem obecnie w Stanach a obok mam sklep z wykrywaczami whitesa.
Naczytalem sie wiele pozytywnych opinii na temat sprzetu tej firmy a po "przymiarce" w
sklepie i po poczytaniu sklaniam sie ku czemus z serii dfx.

Chcialbym poznac wasza opinie na temat wykrywaczy tej serii( czy to dobry wybor, czy w tym przedziale finansowym
jest cos o podobnych lub lepszych parametrach, czy polecacie moze cos innego z innej serii).
Wykrywacz do 700$ bo drozszego raczej nie potrzebuje.

Licze na wasze opinie.

Z gory dziekuje za wszelka pomoc.


To juz czas zniw wiec wam zazdroszcze!!!!!!!!!
Ale odbije sobie w pazdzierniku, mam nadzieje ze z nowym sprzetem :)

pozdrawiam i zycze powodzenia Kucyk


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 16 sierpnia 2006, 10:15 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

Kucyk - przede wszystkim zacznij od przejrzenia archiwum forum, bo bardzo dużo już było na temat DFXa..
Po drugie odwiedź forum XLT, gdzie znajdziesz zestawienia DFXa z innymi sprzętami, programy i rady użytkowników.
Masz szczęściarzu taki sklep pod nosem, to nie spiesz się z zakupem, tylko podejdź do sprawy z glową ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 sierpnia 2006, 16:18 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): piątek, 17 stycznia 2003, 01:00
Posty: 140
Lokalizacja: East coast
Witam

Dziekuje za pomoc VW :)

Poczytalem troche i mam maly mentlik w glowie ;)
Przekonuje sie coraz bardziej do xlt i to chyba bedzie moj wybor.
Troche przeraza mnie wizja przesiadki z Ultry ale mam nadzieje ze sobie poradze :1
decyzja zapadnie w ciagu zblizajacych sie 2 tygodni, wiec zostanie jeszcze troche
czasu na wyprobowanie sprzetu na miejscu.

ps Jestem pod wrazeniem forum xlt!!!!

Fachowosc, porzadek, mnostwo porad. Naprawde klasa :za
Jesli zdecyduje sie na xlt wiem gdzie szukac pomocy , co pomaga przezwyciezyc
strach ;) przed skomplikowanym wykrywaczem.

Pozdrawiam i zycze powodzenia

Kucyk


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 21 sierpnia 2006, 23:26 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Tutaj możesz pobrać Kilka dokumentów pomocnych użytkownikom XLT DFX i pokrewnych

miłej lektury.

:pa

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 22 sierpnia 2006, 22:28 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 19 stycznia 2006, 01:45
Posty: 131
Lokalizacja: kielce
witam
Kolego Kucyk od kilku miesięcy biegam DFX-em
DFX to solidny kawał maszyny ciągle mnie zaskakuje (oczywiście cały czas eksperymentuje z ustawieniami i przeglądam posty na forach internetowych poświęconych tylko temu modelowi white's-a jeżeli potrzeba ci namiarów na nie daj znać na priv)
mój kolega po fachu Wickus (sporadycznie bywa na tym forum) lata z XLT mamy mniej więcej za sobą tyle samo godzin w terenie
co mogę stwierdzić: zasiegami oba te sprzęty się specjalnie nie różnią z pola wynosimy podobną ilość fantów , interfejs jest bardzo podobny, osobiście przy pierwszym kontakcie wolę wyświetlacz DFX-a ze względu na czarne piksele (dla mnie czytelniejszy) z Wickusem planowaliśmy kiedyś wymienić się sprzętami na jakiś czas co z tego wyjdzie zobaczymy ;) bo do mojego DFX-a jestem bardzo przywiązany ;). Minusem jest brak dyskryminacji w trybie statycznym podonie jak w XLT (lubię wyskoczyć na militarke :1 )
Podsumowywując: bardzo głęboki, doskonała dyskryminacja można go ustawić pod każde warunki terenowe jeżeli lubisz dużo "gałkologii" to sprzęt dla Ciebie
pozdrawiam hektor
p.s jeżli jak piszesz masz sklep White's-a pod bokiem popatrz za 6000 PRO XL(ma dyskryminacje w statyku) a przesiadka z ultry będzie łagodniejsza


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL