https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Fisher ID Excel czy Tesoro Vaquero https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=30727 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | jabol [ niedziela, 27 sierpnia 2006, 12:12 ] |
| Tytuł: | Fisher ID Excel czy Tesoro Vaquero |
WITAM Mam jedno zasadnicze pytanie i bardzo bym prosil posiadaczy tych sprzetow o podpowiedz odnosnie zakupu wykrywacza. W sumie to poszukuje militarii ale wlasnie takiej kolorowe, a zakup wykrywacza za takie duze pieniadze to trudny wybor niestety. Ktory wybrac ? Fishera ID EXCELA CZY TESORO VAQUERO. Prosze o jakies porownania Pozdrawiam Jabol :1 |
|
| Autor: | Van Worden [ wtorek, 29 sierpnia 2006, 11:44 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Te sprzęty różnią się od siebie ceną w przypadku nowych, więc rozumiem, że chodzi o używanego Fisherka? Zaletą Fishera jest jego prostota - otrzymujesz wyświetlacz, identyfikację tonową, automatyczne dostrajanie do gruntu, fabryczny program na monetki i osobny "all metal".. Wykrywacz jest lekki i przyjemny w obsłudze a także lepiej wykonany od Vaquero. Jego wady to niewymienne cewki i gorszy zasięg w przeciwieństwie do Vaquero. Jeśli jesteś niedoświadczonym poszukiwaczem, to łatwiej Ci będzie używać Fishera (choćby z racji strojenia gruntu), jeśli jednak chcesz wykrywacz do którego będziesz miał opcjonalną możliwość dokupować nowe cewki, liczy się zasięg etc., to polecam Vaquero. |
|
| Autor: | Denar [ środa, 30 sierpnia 2006, 13:39 ] |
| Tytuł: | |
Jabol może odpowiedzią na Twoje pytanie będzie niezależna strona Metal Detectors Review, która nie jest zarządzana przeze mnie ani przez Tesoro. Na tej stronie może wypowiedzieć się każdy użytkownik dowolnego wykrywacza i wykrywacze są oceniane pięciogwiazdkowo jak np. hotele czy koniaki. Wymienione są tam zarówno dobre jak i złe strony obu wykrywaczy. Tak się składa, że Vaquero uzyskało tam ocenę 5,0 a Id Excel 4,5, co też jest bardzo wysoką oceną. Patrz http://metaldetectorreviews.net/index.shtml Każdy ma taki wykrywacz na jaki sobie zasłużył. |
|
| Autor: | DarekD [ środa, 30 sierpnia 2006, 21:43 ] |
| Tytuł: | . |
Fajna strona :za , ale: XLT z wynikiem 4,5 jest "gorszy" nawet od Spectrum Minelab GT ma wynik słabszy niż Elite - niby czemu? Kwestia ceny też ma tam chyba znaczenie. Przy takiej kwocie to chyba jednak upierałbym się przy "wzięciu wykrywacza do ręki" przynajmniej na jedno wyjście najlepiej z kimś doświadczonym. Pozdrawiam Darek |
|
| Autor: | wicja1 [ czwartek, 31 sierpnia 2006, 07:18 ] |
| Tytuł: | |
Strona ta jest tak samo objektywna jak każda inna.Są to luźne i subiektywne oceny użytkowników danych wykrywaczy.Ocenia się detektorek gwiazdkami a wynik uśrednia.Dzięki temu "Land Star" ma lepszy wynik niż "Troy X5" !!!!!!! Bzdura na resorach.Można coś takiego zainstalować na "P.S" i wyniki będą tak samo mało miarodajne. Pozdrawiam, wicja1. |
|
| Autor: | Denar [ czwartek, 31 sierpnia 2006, 08:26 ] |
| Tytuł: | |
Taka strona jest bardziej obiektywna niż forum na stronach firmowych. Wypowiadają się użytkownicy, którzy używali wykrywacz przez jakiś czas, mają mniejsze lub większe doświadczenie i piszą o wadach i zaletach. Im więcej ocen tym ocena bardziej obiektywna, przynajmniej teoretycznie. Jest jeszcze jednym źródłem wiadomości mogącym podjąć decyzję przy zakupie. Z reguły wykrywacze bardziej skomplikowane i trudniejsze w obsłudze uzyskują tutaj niższe oceny, ponieważ jest większe prawdopodobieństwo, że niedoświadczony użytkownik nie jest w stanie ich opanować i potem źle je ocenia. |
|
| Autor: | jabol [ czwartek, 31 sierpnia 2006, 13:57 ] |
| Tytuł: | |
WITAM SERDECZNIE Jak zawsze to samo Ja o jednym a reszta o drugim, a ja o konkrety pytam. :wq Prosiłem o podpowiedzi na temat tych sprzecikow, ich osiagow i mozliwosci, pomoze to "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! nie jednemu w wyborze. Pozdrowienia... :1 |
|
| Autor: | Van Worden [ piątek, 1 września 2006, 09:34 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Jabol - to jest niegrzeczne :no Napisałem Ci wyraźnie jakie są różnice i o co w tych sprzętach chodzi a Ty krytykujesz bez sensu posty a nawet nie odpowiedziałeś na pytanie, czy chodzi o używanego Fishera :mad: |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|