https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Whites Eagle https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=31034 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | IdeL [ piątek, 1 września 2006, 10:35 ] |
| Tytuł: | Whites Eagle |
Cześć. Mam pytanie, które co prawda niczego konstruktywnego nie wnosi, ale być może zaspokoi moją ciekawość. Czy wśród Was są ludzie którzy używają Whitesa Eagla - nie myślę tu o Spectrumie tylko o zwykłym Eaglu lub Eaglu SL. Nie proponujcie mi przejżenia bazy po atrybucie "wykrywacz" - gros ludzi ma wpisane tam różne rzeczy (ja też) typu "deflorator niewiast" czy coś w tym rodzaju. Pozdroofki IdeL |
|
| Autor: | IdeL [ piątek, 1 września 2006, 22:04 ] |
| Tytuł: | |
Widzę, że jestem jedynym kustoszem na tym forum :jump |
|
| Autor: | Van Worden [ sobota, 2 września 2006, 12:15 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Wydaje mi się, że jest jedna osoba na forum XLT.. Pytałeś tam? |
|
| Autor: | IdeL [ niedziela, 3 września 2006, 17:38 ] |
| Tytuł: | |
Van Worden napisał(a): Witam!
Wydaje mi się, że jest jedna osoba na forum XLT.. Pytałeś tam? Nie, nie pytałem - tak po prostu byłem ciekaw czy tu ktoś się tym posługuje :) Pozdroofki IdeL |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|