https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Whites Eagle
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=31034
Strona 1 z 1

Autor:  IdeL [ piątek, 1 września 2006, 10:35 ]
Tytuł:  Whites Eagle

Cześć. Mam pytanie, które co prawda niczego konstruktywnego nie wnosi, ale być może zaspokoi moją ciekawość. Czy wśród Was są ludzie którzy używają Whitesa Eagla - nie myślę tu o Spectrumie tylko o zwykłym Eaglu lub Eaglu SL.
Nie proponujcie mi przejżenia bazy po atrybucie "wykrywacz" - gros ludzi ma wpisane tam różne rzeczy (ja też) typu "deflorator niewiast" czy coś w tym rodzaju.


Pozdroofki

IdeL

Autor:  IdeL [ piątek, 1 września 2006, 22:04 ]
Tytuł: 

Widzę, że jestem jedynym kustoszem na tym forum :jump

Autor:  Van Worden [ sobota, 2 września 2006, 12:15 ]
Tytuł: 

Witam!

Wydaje mi się, że jest jedna osoba na forum XLT.. Pytałeś tam?

Autor:  IdeL [ niedziela, 3 września 2006, 17:38 ]
Tytuł: 

Van Worden napisał(a):
Witam!

Wydaje mi się, że jest jedna osoba na forum XLT.. Pytałeś tam?

Nie, nie pytałem - tak po prostu byłem ciekaw czy tu ktoś się tym posługuje :)

Pozdroofki


IdeL

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/