https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Rutus Solaris czy też...... https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=31331 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | atulp [ wtorek, 5 września 2006, 21:01 ] |
| Tytuł: | Rutus Solaris czy też...... |
Witam, Jak Waszym zdaniem wypada Rutus Solaris w porównaniu do Tesoro Vaquero ewentualnie Cibola, ewentualnie Fishera 1225-x. Generalnie chcę coś kupić w przedziale 1-2 tys. - wcześniej się nie bawiłem tego typu zabawkami (no bo kosa spalinowa tylko z wyglądu wykrywacz przypomina ;) ). Przeznaczenie : głównie monetki ale od czasu do czasu militarka (przydałby się jakiś Nagan na dłużników). Poczytałem trochę opinii na forum ale do podjęcia decyzji "czegoś" mi brakuje. A może zaproponujecie coś innego, inną markę, inny model?? P.S. Podobno z niektórymi wykrywaczami - szczególnie Amerykańcami są problemy dystrybucyjne? Dziękuję za opinie. |
|
| Autor: | atulp [ czwartek, 7 września 2006, 10:34 ] |
| Tytuł: | temat nieaktualny |
temat nieaktualny - już się zdecydowałem. Brak odpowiedzi i pomocy też pomaga podjąć decyzję :jump |
|
| Autor: | Van Worden [ czwartek, 7 września 2006, 11:48 ] |
| Tytuł: | |
Witam! No właśnie.. Odrobina cierpliwości nigdy nie zaszkodzi, forum to nie pociąg ekspresowy a ja to nie Speedy Gonsales :666 I co tam wybrałes? :) |
|
| Autor: | tyfus [ czwartek, 7 września 2006, 12:25 ] |
| Tytuł: | |
Nie wszyscy pomagaja w wyborze publicznie,gdyz potem powoduje to lawine uwag. Zaloze sie ze wybral Tesoro. :666 Van szykuj klodke. :666 |
|
| Autor: | proscan [ czwartek, 7 września 2006, 17:08 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: szczególnie Amerykańcami są problemy dystrybucyjne
Tu macie odpowiedź. :666 Chyba tylko po to te pytanie zostało zadane. A czy produkty polskie spełniają normy RoHS ?? who cares. :pa proscan PS myślę, że skoro pytający uznał że temat nie aktualny, to szkoda by to ogłoszenie wisiało nadal. |
|
| Autor: | Denar [ czwartek, 7 września 2006, 17:24 ] |
| Tytuł: | |
Tyfus proszę o przedstawienie jakiegolwiek dowodu, że kontaktowałem się z atulpem. Nie wiem jaki wykrywacz kupi(ł) i średnio mnie to obchodzi. Każdy ma taki wykrywacz na jaki sobie zasłużył. |
|
| Autor: | atulp [ czwartek, 7 września 2006, 19:51 ] |
| Tytuł: | |
No chyba fajną dyskusję wywołałem, aż nie mam ochoty się przyznawać. Ale widzę gdzie interes i pieniądze tam i emocji sporo. Bez Kwatermistrzów to forum byłoby nudne ;) Napiszę w przyszłym tygodniu jak będę go już miał w ręku. No a zakup był pochodną okoliczności oraz tego co się naczytałem na forum. Narka |
|
| Autor: | Matejko [ czwartek, 7 września 2006, 20:39 ] |
| Tytuł: | |
Ciacho napisał(a): Czyli wybrales "jedyny sluszny" polski wykrywacz... podziekuj naganiaczom "producenta" robiacym dobra opinie na roznych forach
Witam !! Czy Ty, Ciacho, aby trochę nie przesadzasz...? Rutusowi nie trzeba robić dobrej opinii, On ją po prostu ma. Pogódź się z tym w końcu... Czas najwyższy. :D Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo Aaaa tam, dla Ciebie "czteropak". :luv ;) ----- :piwo :piwo :piwo :piwo |
|
| Autor: | atulp [ czwartek, 7 września 2006, 20:52 ] |
| Tytuł: | |
Ciacho, jeśli możesz i chcesz to napisz (z czystej ciekawości pytam) o co Ci chodzi z tym rutusem. Bo że jest coś na rzeczy to jest oczywiste po pobieżnym przejrzeniu forum - ponadto odstajesz (różnisz się) od reszty tutaj. Z tego co pisze Denar to nie zasłużyłeś na wykrywacz (choć mam mieszane :) uczucia co do tego tekstu: "Każdy ma taki wykrywacz na jaki sobie zasłużył"). Ja tak tylko dla podtrzymania dyskusji :D |
|
| Autor: | Matejko [ czwartek, 7 września 2006, 21:25 ] |
| Tytuł: | |
atulp napisał(a): ponadto odstajesz (różnisz się) od reszty tutaj. Z tego co pisze Denar to nie zasłużyłeś na wykrywacz (choć mam mieszane :) uczucia co do tego tekstu: "Każdy ma taki wykrywacz na jaki sobie zasłużył"). Ja tak tylko dla podtrzymania dyskusji :D
Uuuuu... La, la !!! :o Ale atulp pojechałeś.... No, aż niesmacznie. Powaga. :kolko :no Już wyłuszczam. Ciacho "odstaje" jedynie wiedzą na temat monet, niczym innym. Zapamiętaj, bo warto. :) Co do wykrywaczy, natomiast... Każdy ma prawo do własnego zdania na ich temat, bez względu na to, czy ma swój własny - czy też nie. Na takiej "stopie" dyskutuję czasami z Ciacho na temat wykrywaczy. "Z tego co pisze Denar..." To już w ogóle bez komentarza zostawię... Mam jedną "żółtą", i styka. :D Wykrywacz się kupuje, a nie na niego "zasługuje". Chore to jakieś jest... to zdanie, " Każdy ma taki wykrywacz na jaki sobie zasłużył." ... Poza tym, przecinka brakuje, po "wykrywacz". :luv Reasumując... Ciacho ma rację, Matejko ma rację, Denar ma reklamkę, a Ty masz Rutusa. :D Zgadłem? Następnym razem, kiedy będziesz chciał "podtrzymać dyskusje", wymyśl coś innego. Taka moja... luźna rada... Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo |
|
| Autor: | Lipek [ czwartek, 7 września 2006, 21:27 ] |
| Tytuł: | |
Ciacho a tak trudno Ci pojąć, że dobra opinia wynika z dobrych rezultatów? To takie trudne? Gdyby Rutusy były kijowe, to opinia o nich byłaby taka sama ( vide opinia o innym polskim sprzęcie). Czy uważasz, że te kilkaset (kilka tysięcy?) użytkowników Rutusa to naganiacze? Prawdziwa cnota krytyki się nie boi. Rurusy bronią się same swoimi wynikami i tyle. I nie wiem, co Cię tutaj boli? Pozdrawiam! :piwo |
|
| Autor: | Matejko [ czwartek, 7 września 2006, 21:42 ] |
| Tytuł: | |
Lipek, na Miłość Boską !!! Uspokuj się, bo znowu będzie, że Matejko zadyme rozkręcił. No zlituj się, chłopie... :( Dawno się już domyśliłem, że Ciacho lubi Rutusa - "Kto się lubi, ten się czubi", jak to mówią. ;) Pomyśl... Gdyby Ciacho nie negował zalet RUTUSa, to każdy temat o polskim najlepszym wykrywaczu "umarł by" po trzecim poście. :luv Kumasz??? ;) Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo :piwo (dla Ciebie też czteropak ;) ) |
|
| Autor: | Lipek [ czwartek, 7 września 2006, 21:47 ] |
| Tytuł: | |
Matejko, ale przecież ja się nie denerwuję :) Zadaem tylko Ciachowi parę pytań, bo chcę w końcu wiedzieć, za co tak nie lubi Rutusów :666 Ja tam zadymmy nie widzę, przynajmniej na razie ;) Pozdrawiam! :piwo :piwo :piwo |
|
| Autor: | RUTUS [ czwartek, 7 września 2006, 21:52 ] |
| Tytuł: | |
Zróbcie sobie eksperyment. Wyszukajcie wszystkie posty Ciacho w dziale "detektory......" Cztery lata temu napisał o Cyklopie - czyli pierwszym wykrywaczu w który byłem zamieszany ( częsciowo) : "?? Ekran grafitowy ??? Troszkę siedze w elektronice ale o takim cudzie nie słyszałem - ciekawe czy jak grafit brudzi łapki ;-))) A z tymi 20 cm na jednogroszówke... przesada - nie wierze że sprzęt robiony w garażu bedzie miał lepsze osiągi niż White czy Minelaby" I od czterech lat w kółko to samo. Mniej więcej podobne objawy występują przy zchizofrenii paranoidalnej. pozdrawiam . PS' Ciacho - bierze w końcu Solaris te 5 gr. z 31 cm. czy też nie bierze ????? Bo jakiś czas temu wrzeszczałeś na całe forum że nie bierze.....Na pewno, z całym przekonaniem....jakbyś mógł to byś mi wtedy gardło poderżnął... Jakoś po ponad roku obecnosci wykrywacza na rynku nie widać setek postów ludzi którzy stwierdzili że zakupiony wykrywacz nie wykrywa z deklarowanej odległości. PS2 ' przepraszam wszystkich za całkowicie świadomą złośliwość w wypowiedzi ale po czterech latach czytania głupot ,złośliwości , jawnych kłamstw na swój temat można się w końcu chyba w...ć ? |
|
| Autor: | Hadess [ czwartek, 7 września 2006, 21:56 ] |
| Tytuł: | |
A jak stoi Rutus II w porównaniu ze Smętkiem HS-3? pozdrawiam HAdess |
|
| Strona 1 z 2 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|