https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Jaki krajowy wykrywacz na militarkę? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=31425 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | Hadess [ czwartek, 7 września 2006, 15:20 ] |
| Tytuł: | Jaki krajowy wykrywacz na militarkę? |
Co jest lepsze na militarkę?Discoverer czy penetrator czy może coś jeszcze innego dostępnego na Alletanio w cenie do 700zł? Wolałbym coś krajowego ale nie wiem co mogło by być dobre.Jakie sa osiągi polskich wykrywek? pozdrawiam Hadess |
|
| Autor: | Wojtek [ czwartek, 7 września 2006, 15:29 ] |
| Tytuł: | Re: Jaki krajowy wykrywacz na militarkę? |
Hadess napisał(a): Co jest lepsze na militarkę?Discoverer czy penetrator
Od tego to nawet Jabel jest lepszy, jeśli koniecznie krajowy to dozbieraj sobie kasę i kup HS 3. |
|
| Autor: | Bisu [ czwartek, 7 września 2006, 15:32 ] |
| Tytuł: | |
Albo jeżeli masz tylko fundusze do 700zł to wybierz coś z Rutusa. Może być używana Ultra II albo First. Zawsze wtedy będziesz mógł pokopać sobie coś z drobnicy :1 |
|
| Autor: | Hadess [ czwartek, 7 września 2006, 15:37 ] |
| Tytuł: | Re: Jaki krajowy wykrywacz na militarkę? |
prezesszczepan napisał(a): Hadess napisał(a): Co jest lepsze na militarkę?Discoverer czy penetrator Od tego to nawet Jabel jest lepszy, jeśli koniecznie krajowy to dozbieraj sobie kasę i kup HS 3. nie wiedziałem że polskie wykrywki są takie gówniane :cry: wobec tego co innego byłoby dobre na militarkę? pozdrawiam Hadess |
|
| Autor: | Wojtek [ czwartek, 7 września 2006, 15:40 ] |
| Tytuł: | Re: Jaki krajowy wykrywacz na militarkę? |
Hadess napisał(a): nie wiedziałem że polskie wykrywki są takie gówniane :cry: wobec tego co innego byłoby dobre na militarkę?
pozdrawiam Hadess Nie chodzi o polskie wykrywki tylko akurat w tym przypadku o wykrywacze tego producenta, a tak jak przedmówca pisał, to można uderzyć na Rutusy gdyż one są "uniwersalne", ja pisałem o HS 3 w wypadku tylko i wyłącznie militarki żelaznej (Smętka chyba nic nie przebije jeśli o to chodzi). |
|
| Autor: | Hadess [ czwartek, 7 września 2006, 15:50 ] |
| Tytuł: | Re: Jaki krajowy wykrywacz na militarkę? |
prezesszczepan napisał(a): Nie chodzi o polskie wykrywki tylko akurat w tym przypadku o wykrywacze tego producenta, a tak jak przedmówca pisał, to można uderzyć na Rutusy gdyż one są "uniwersalne", ja pisałem o HS 3 w wypadku tylko i wyłącznie militarki żelaznej (Smętka chyba nic nie przebije jeśli o to chodzi).
HS3 nie mają dyskryminacji która nawet przy militarce się przydaje pozdrawiam Hadess |
|
| Autor: | Roman89 [ czwartek, 7 września 2006, 15:54 ] |
| Tytuł: | |
Racja, ja jestem (nie)szczęślliwym posiadaczem armanda i nie polecam. Za tą kase pomyśl nad rutusem. |
|
| Autor: | Michał_R [ czwartek, 7 września 2006, 16:43 ] |
| Tytuł: | Re: Jaki krajowy wykrywacz na militarkę? |
Hadess napisał(a): HS3 nie mają dyskryminacji która nawet przy militarce się przydaje
i tu się mylisz , smetek ma dyskryminację może nie rewelacyjną ale ma , miałem smetka jakis czas i naprawdę polecam ;) |
|
| Autor: | ALFMAP [ poniedziałek, 11 września 2006, 08:46 ] |
| Tytuł: | |
Witam Gdzie w warszawie mozna kupic "smętka", jakis adres pruducenta?? Bo na allegro to trafia sie raz na miesiac :) |
|
| Autor: | Polak [ poniedziałek, 11 września 2006, 09:54 ] |
| Tytuł: | |
Producentem HS3 jest inż. Henryk Smętkowski - wpisując jego imię i nazwisko w google bez problemu jego dane znajdziesz:) I nie piszcie że smętek tylko i wyłącznie na militarkę, bo jak zobaczyłem z jakich głebokości kolega smetkiem z srednią cewką wyciagał niemieckie "pfenisie" i guziki "groszki" i te od celt to troche się zgarbiłem... |
|
| Autor: | ALFMAP [ wtorek, 12 września 2006, 23:26 ] |
| Tytuł: | |
Niestety ale na temat Henryka Smętkowskiego i HS-3 nic w google nie moge znaleźć a juz na pewnie nie jakiegoś kontakty, adresu sklepu czy chociażby strony :( Prosze o jakiegos konkretnego linka jesli taki jest, albo jakis kontakt czy adres :) |
|
| Autor: | rob_k [ wtorek, 12 września 2006, 23:29 ] |
| Tytuł: | |
To Ty jakoś szczególnie uzdolniony jesteś (:666), bo mnie po wpisaniu w google Smętkowski już w pierwszym linku wychodzą dane kontaktowe. |
|
| Autor: | Dylan [ środa, 13 września 2006, 00:13 ] |
| Tytuł: | |
Czemu nikt mu nie doradzi PI Nowaka ?? |
|
| Autor: | resty [ środa, 13 września 2006, 01:30 ] |
| Tytuł: | |
Discoverer działa tylko w allmetalu a Penetrator ma tzw. dyskryminator na trybie statycznym -odrzuca drobne przedmioty żelazne ,dynamika jest tak jak w HS-3 tylko w allmetal.Osiagi są +/- zgodne z tym co podaje producent (w air teście). Różnica cenowa to 100zł,ale wybór zawsze pozostaje klijenta co do marki i modelu. W tym poście mogli by się wypowiedzieć też użytkownicy innego polskiego sprzetu produkowanego np. w Sopocie ,Puławach czy Częstochowie Jako kwatermistrz miałem na razie tylko dostep do wyrobów dwu polskich producentów i chętnie poczytam opinie (sensowne)o pozostałych. |
|
| Autor: | resty [ środa, 13 września 2006, 01:32 ] |
| Tytuł: | |
Discoverera bym raczej dla siebie nie kupił ,ale TWOJA kasa TY decydujesz. |
|
| Strona 1 z 2 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|