https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Jaki krajowy wykrywacz na militarkę?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=31425
Strona 1 z 2

Autor:  Hadess [ czwartek, 7 września 2006, 15:20 ]
Tytuł:  Jaki krajowy wykrywacz na militarkę?

Co jest lepsze na militarkę?Discoverer czy penetrator czy może coś jeszcze innego dostępnego na Alletanio w cenie do 700zł? Wolałbym coś krajowego ale nie wiem co mogło by być dobre.Jakie sa osiągi polskich wykrywek?
pozdrawiam
Hadess

Autor:  Wojtek [ czwartek, 7 września 2006, 15:29 ]
Tytuł:  Re: Jaki krajowy wykrywacz na militarkę?

Hadess napisał(a):
Co jest lepsze na militarkę?Discoverer czy penetrator

Od tego to nawet Jabel jest lepszy, jeśli koniecznie krajowy to dozbieraj sobie kasę i kup HS 3.

Autor:  Bisu [ czwartek, 7 września 2006, 15:32 ]
Tytuł: 

Albo jeżeli masz tylko fundusze do 700zł to wybierz coś z Rutusa. Może być używana Ultra II albo First. Zawsze wtedy będziesz mógł pokopać sobie coś z drobnicy :1

Autor:  Hadess [ czwartek, 7 września 2006, 15:37 ]
Tytuł:  Re: Jaki krajowy wykrywacz na militarkę?

prezesszczepan napisał(a):
Hadess napisał(a):
Co jest lepsze na militarkę?Discoverer czy penetrator

Od tego to nawet Jabel jest lepszy, jeśli koniecznie krajowy to dozbieraj sobie kasę i kup HS 3.


nie wiedziałem że polskie wykrywki są takie gówniane :cry: wobec tego co innego byłoby dobre na militarkę?
pozdrawiam
Hadess

Autor:  Wojtek [ czwartek, 7 września 2006, 15:40 ]
Tytuł:  Re: Jaki krajowy wykrywacz na militarkę?

Hadess napisał(a):
nie wiedziałem że polskie wykrywki są takie gówniane :cry: wobec tego co innego byłoby dobre na militarkę?
pozdrawiam
Hadess

Nie chodzi o polskie wykrywki tylko akurat w tym przypadku o wykrywacze tego producenta, a tak jak przedmówca pisał, to można uderzyć na Rutusy gdyż one są "uniwersalne", ja pisałem o HS 3 w wypadku tylko i wyłącznie militarki żelaznej (Smętka chyba nic nie przebije jeśli o to chodzi).

Autor:  Hadess [ czwartek, 7 września 2006, 15:50 ]
Tytuł:  Re: Jaki krajowy wykrywacz na militarkę?

prezesszczepan napisał(a):
Nie chodzi o polskie wykrywki tylko akurat w tym przypadku o wykrywacze tego producenta, a tak jak przedmówca pisał, to można uderzyć na Rutusy gdyż one są "uniwersalne", ja pisałem o HS 3 w wypadku tylko i wyłącznie militarki żelaznej (Smętka chyba nic nie przebije jeśli o to chodzi).


HS3 nie mają dyskryminacji która nawet przy militarce się przydaje
pozdrawiam
Hadess

Autor:  Roman89 [ czwartek, 7 września 2006, 15:54 ]
Tytuł: 

Racja, ja jestem (nie)szczęślliwym posiadaczem armanda i nie polecam. Za tą kase pomyśl nad rutusem.

Autor:  Michał_R [ czwartek, 7 września 2006, 16:43 ]
Tytuł:  Re: Jaki krajowy wykrywacz na militarkę?

Hadess napisał(a):
HS3 nie mają dyskryminacji która nawet przy militarce się przydaje


i tu się mylisz , smetek ma dyskryminację może nie rewelacyjną ale ma , miałem smetka jakis czas i naprawdę polecam ;)

Autor:  ALFMAP [ poniedziałek, 11 września 2006, 08:46 ]
Tytuł: 

Witam
Gdzie w warszawie mozna kupic "smętka", jakis adres pruducenta??
Bo na allegro to trafia sie raz na miesiac :)

Autor:  Polak [ poniedziałek, 11 września 2006, 09:54 ]
Tytuł: 

Producentem HS3 jest inż. Henryk Smętkowski - wpisując jego imię i nazwisko w google bez problemu jego dane znajdziesz:)

I nie piszcie że smętek tylko i wyłącznie na militarkę, bo jak zobaczyłem z jakich głebokości kolega smetkiem z srednią cewką wyciagał niemieckie "pfenisie" i guziki "groszki" i te od celt to troche się zgarbiłem...

Autor:  ALFMAP [ wtorek, 12 września 2006, 23:26 ]
Tytuł: 

Niestety ale na temat Henryka Smętkowskiego i HS-3 nic w google nie moge znaleźć a juz na pewnie nie jakiegoś kontakty, adresu sklepu czy chociażby strony :(

Prosze o jakiegos konkretnego linka jesli taki jest, albo jakis kontakt czy adres :)

Autor:  rob_k [ wtorek, 12 września 2006, 23:29 ]
Tytuł: 

To Ty jakoś szczególnie uzdolniony jesteś (:666), bo mnie po wpisaniu w google Smętkowski już w pierwszym linku wychodzą dane kontaktowe.

Autor:  Dylan [ środa, 13 września 2006, 00:13 ]
Tytuł: 

Czemu nikt mu nie doradzi PI Nowaka ??

Autor:  resty [ środa, 13 września 2006, 01:30 ]
Tytuł: 

Discoverer działa tylko w allmetalu a Penetrator ma tzw. dyskryminator na trybie statycznym -odrzuca drobne przedmioty żelazne ,dynamika jest tak jak w HS-3 tylko w allmetal.Osiagi są +/- zgodne z tym co podaje producent (w air teście).
Różnica cenowa to 100zł,ale wybór zawsze pozostaje klijenta co do marki i modelu.
W tym poście mogli by się wypowiedzieć też użytkownicy innego polskiego sprzetu produkowanego np. w Sopocie ,Puławach czy Częstochowie
Jako kwatermistrz miałem na
razie tylko dostep do wyrobów dwu polskich producentów i chętnie poczytam opinie (sensowne)o pozostałych.

Autor:  resty [ środa, 13 września 2006, 01:32 ]
Tytuł: 

Discoverera bym raczej dla siebie nie kupił ,ale TWOJA kasa TY decydujesz.

Strona 1 z 2 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/