Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 23:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Garrett ace 150 czy inny?
PostNapisane: piątek, 8 września 2006, 13:51 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): niedziela, 3 września 2006, 12:49
Posty: 61
Lokalizacja: Ostpreußen
Witam,
Planuję zakupić swój pierwszy wykrywacz. Nigdy nie miałem z czymś takim do czynienia, więc chciałbym
na początek zakupić coś prostego w obsłudze i oczywiście nie drogiego tak gdzieś do 600 zł. Przejżałem
tysiące postów na ten temat i na pierwszą wykrywke jest polecany rutus, rzecz w tym, że nowy jest
dla mnie zadrogi a używanego nie chcę.
Fanty, które chciałbym wyciągać to monety, guziki, bizuteria i łuski. Zastanawiam się nad kupnem
Garrett ace 150. Czy ten wykrywacz wykryje te fanty?
A może inny wykrywacz w tej cenie np. Bounty Hunter Tracker IV lub Bounty Hunter Fast Tracker.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 września 2006, 14:42 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 19:36
Posty: 488
Lokalizacja: Białystok
Witam! Ace 150 powinien bardzo dobrze sie sprawdzic na tego typu rzeczach jak chcesz kopac.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Garrett ace 150 czy inny?
PostNapisane: piątek, 8 września 2006, 14:45 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): piątek, 30 czerwca 2006, 17:32
Posty: 120
Lokalizacja: Opoczno
gefreiter napisał(a):
Witam,
Planuję zakupić swój pierwszy wykrywacz. Nigdy nie miałem z czymś takim do czynienia, więc chciałbym
na początek zakupić coś prostego w obsłudze i oczywiście nie drogiego tak gdzieś do 600 zł. Przejżałem
tysiące postów na ten temat i na pierwszą wykrywke jest polecany rutus, rzecz w tym, że nowy jest
dla mnie zadrogi a używanego nie chcę.
Fanty, które chciałbym wyciągać to monety, guziki, bizuteria i łuski. Zastanawiam się nad kupnem
Garrett ace 150. Czy ten wykrywacz wykryje te fanty?
A może inny wykrywacz w tej cenie np. Bounty Hunter Tracker IV lub Bounty Hunter Fast Tracker.


polecam opcje szukaj, tak się składa że niedawno przeglądałem stare tematy o wykrywkach i ok. co 10 temat był o ACE 150/200
pozdrawiam
HAdess :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 września 2006, 15:08 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 27 marca 2006, 21:52
Posty: 489
Lokalizacja: Mazowsze
Ja bym błąd ortograficzny!!! coś używanego ale z wyższej pułki , miałem oklazję chodzic z ACE 250 i... wygląda to jak zabawka dla dzieci , to co mam myslec o 150 :666 w cenie ok. 600zł można znaleźć naprawdę dobrą wykrywkę może bez gwarancji ale komfort urzytkowania i zadowolenie na pewno bedzie wieksze ;)



viewtopic.php?t=31425 Hadess a o tych wykrywkach to nikt nigdy nie pisal :que


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 września 2006, 16:02 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 7 listopada 2005, 00:26
Posty: 133
Lokalizacja: Poznań
Michał_R napisał(a):
miałem oklazję chodzic z ACE 250 i... wygląda to jak zabawka dla dzieci


Wyglądem się nie ma co sugerować. ACE na początek to naprawdę dobry sprzęt!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 września 2006, 17:23 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 27 marca 2006, 21:52
Posty: 489
Lokalizacja: Mazowsze
Zientas napisał(a):
Wyglądem się nie ma co sugerować. ACE na początek to naprawdę dobry sprzęt!

a czy ja powiedziałem że jest zły ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 września 2006, 18:18 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 5 grudnia 2004, 15:49
Posty: 723
Witam gefreiter !!

Jeśli chcesz kupić ACE, to dozbieraj "parę trzy" i kup ACE 250.
Jest troche droższy, ale ma pinpoint (namierzanie) - bardzo przydatna funkcja przy poszukiwaniu drobnicy.
Mniej się "naryć" trzeba, no i fanta nie trafisz saperką - chyba, że "wybitnie utalentowany i celny" jesteś. :D

Poza pinpointem, 250-tka jest trochę bardziej rozbudowana.
Porównaj sobie te dwa modele, i przemyśl sprawę.
Moim zdaniem, warto.

Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 września 2006, 19:39 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): sobota, 12 listopada 2005, 00:03
Posty: 259
Lokalizacja: Kartuzy
Matejko napisał(a):
chyba, że "wybitnie utalentowany i celny" jesteś. :D



Matejko ale żeś mi teraz z łopaty dowalił normalnie :luv w moim rutusie pin-point już mnie raz zawiódł na talarku. Niby to kopałem na około sygnału ale później się okazało że był on w rzeczywistości 10cm przesunięty. I tak oto go uszkodziłem :cry: No sam nie wiem może było to spowodowane tym że moneta stała na sztorc.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 września 2006, 20:13 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 5 grudnia 2004, 15:49
Posty: 723
Bisu napisał(a):
może było to spowodowane tym że moneta stała na sztorc.


Witam !

Raczej "na płask" leżała w ziemi...
Jeśli moniak leży w ziemi horyzontalnie, to daje bardzo dobry sygnał. Żeby go "wypinpointować", trzeba się czasami zdrowo przyłożyć.
Sam mam bardzo dobry "pinpoint" w swojej wykrywce - ale wiem, że technika to nie wszystko. Potrzeba jeszcze trochę "zrozumienia" sprzętu.
Wbrew pozorom, dobry sygnał jest trudno namierzyć "co do milimetra" - chyba, że jest bardzo płytko (10cm-góra). Jeśli coś zalega głębiej, to dobry sygnał jest jakby "szerszy" na powierzchni ziemi.
Wtedy właśnie potrzebne jest obeznanie z wykrywką, i znajomość "języka" jakim do Ciebie mówi. ;)

Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 września 2006, 20:51 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): niedziela, 3 września 2006, 12:49
Posty: 61
Lokalizacja: Ostpreußen
Witam, dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Porównywałem ace 150 z ace 250 no i zgodzę się, że ace 250 ma bardziej rozbudowane funkcje.
Co do funkcji nanierzania w ace 250 czy jakimś innym wykrywaczu z wyższej półki to jak sam
Matejko napisałeś trzeba trochę się znać i rozumieć się ze sprzętem a i że dobry sygnał jest trudno
namierzyć co do milimetra.
Tak więc myślę, że jak na początek wystarczyłby mi ace 150 posiada on podstawowe funkcje no i
3 tryby pracy.
Z drugiej strony nie wiem jak długo będę miał zapału do poszukiwań ;) , więc wolę wydać mniej kasy i
zaznajomić się z działaniem wykrywacza mniej "wypasionego". Jeśli później ne będzie spełniał moich oczekiwań
zawszę bedę mógł go sprzedać i kupić coś lepszego.
Pozdrawiam gefreiter


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 września 2006, 21:03 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 5 grudnia 2004, 15:49
Posty: 723
Twoja wola, Panie.

Ja bym jednak kupił 250-tkę.
Lepszy jest, i łatwiej sprzedać jako używany.
Zastanów się - podstawowe funkcje, to nie wszystko.

Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 12 września 2006, 23:37 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): środa, 19 czerwca 2002, 00:00
Posty: 2064
Lokalizacja: Gliwice
250-tka jest czulsza od 150-tki.Oba różnią się elektroniką.Grzebiuszka


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 13 września 2006, 00:10 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): środa, 9 sierpnia 2006, 21:29
Posty: 628
Lokalizacja: Kraków
Jeśli chcesz mieć Gareta, to wstrzymaj się trochę, dozbieraj kasy i kup 250tkę.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL