https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Tanio z Chin ? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=31491 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | zul [ piątek, 8 września 2006, 17:37 ] |
| Tytuł: | Tanio z Chin ? |
Czy ktos z was probowal kupowac wykrywacz z Chin ? O to przyklad cen ( a moze to oszust :) ? ) http://search.ebay.pl/_W0QQfgtpZ1QQfrpp ... sZl97vx180 /pozdr zul^ |
|
| Autor: | Michał_R [ piątek, 8 września 2006, 17:53 ] |
| Tytuł: | |
jesli dobrze policzyłem to takie dajmy na to XLT ma kosztować 600zł :que :hmmm tylko ciekawe dlaczego do tej pory jeszcze nikt nie kupił :666 Jesli jest opcja przesyłki pobraniowej z możliwością sprawdzenia zawartości przy odbioże to sprzedaję swojego złoma i kupuję błąd ortograficzny!!! ze dwie sztuki :jump |
|
| Autor: | zul [ piątek, 8 września 2006, 18:05 ] |
| Tytuł: | |
Oferty z wykrywaczami z Australii ( ebay ) tez sa godne uwagi :) /pozdr zul^ |
|
| Autor: | Matejko [ piątek, 8 września 2006, 18:25 ] |
| Tytuł: | |
Witam !! A ja się zapytalem gościa, czy da radę przesłać do Polski "za pobraniem" Quattro MP... :luv A co, jak szaleć - to szaleć. :666 Ciekawe, czy odpowie? Nie wiem, czy ktoś z Was klikał w "Formy płatności"... Do Chin się nie płaci, nie licytujcie. :D Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo |
|
| Autor: | Witcher [ piątek, 8 września 2006, 18:26 ] |
| Tytuł: | |
[/quote]W tym kraju nie są dostępne żadne formy płatności. Nie składaj swojej oferty na ten przedmiot.[/quote] Takie cos sie pojawi jak klikniesz na "formy platnosci" ...Ten "wybieg" ma promowac Chinska gospodarke zdaje sie :jump |
|
| Autor: | Renald [ piątek, 8 września 2006, 18:32 ] |
| Tytuł: | |
Forma promocji równie dobra jak ich towary. |
|
| Autor: | atylla [ piątek, 8 września 2006, 18:53 ] |
| Tytuł: | |
trzeci raz widzę taką promocję z Chin i trzeci raz sprzedaje je osoba z zerowym kontem, jakiś przekręt |
|
| Autor: | Renald [ piątek, 8 września 2006, 19:53 ] |
| Tytuł: | |
Obawiam się, że sama obudowa jest wiecej warta niż żądana cena. Chyba, że ją też wykonały małe, pracowite rączki krajanów sprzedającego. |
|
| Autor: | Litościwy [ piątek, 8 września 2006, 21:27 ] |
| Tytuł: | |
Witam, Naciągacz na 100% w tym przypadku raczej nikt normalny tego nie kupi bo facet nie ma komentarzy i cena rażąco za niska ale e-bayowi naciągacze mają też inne metody np taki przypadek ostatnio często występujący http://cgi.ebay.com/New-Lowrance-lcx-26 ... dZViewItem Echosonda która kosztuje normalnie grubo ponad 1000$ a u nas ponad 10000zl, sprzedawca pewny dużo komentarzy tylko brać. Niestety to też oszust takie aukcje często się pojawiają z reguly jako 1 dniowe i kontakt na e-mail podany w treści a nie przez "zadaj pytanie sprzedającemu", nie wiem jak to robią ale wygląda na to że wlamują się na e-bayowe konta. Bądzcie czujni z okazjami! pozdrawiam, |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|