https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Tanio z Chin ?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=31491
Strona 1 z 1

Autor:  zul [ piątek, 8 września 2006, 17:37 ]
Tytuł:  Tanio z Chin ?

Czy ktos z was probowal kupowac wykrywacz z Chin ? O to przyklad cen ( a moze to oszust :) ? )

http://search.ebay.pl/_W0QQfgtpZ1QQfrpp ... sZl97vx180


/pozdr zul^

Autor:  Michał_R [ piątek, 8 września 2006, 17:53 ]
Tytuł: 

jesli dobrze policzyłem to takie dajmy na to XLT ma kosztować 600zł :que :hmmm tylko ciekawe dlaczego do tej pory jeszcze nikt nie kupił :666

Jesli jest opcja przesyłki pobraniowej z możliwością sprawdzenia zawartości przy odbioże to sprzedaję swojego złoma i kupuję błąd ortograficzny!!! ze dwie sztuki :jump

Autor:  zul [ piątek, 8 września 2006, 18:05 ]
Tytuł: 

Oferty z wykrywaczami z Australii ( ebay ) tez sa godne uwagi :)

/pozdr zul^

Autor:  Matejko [ piątek, 8 września 2006, 18:25 ]
Tytuł: 

Witam !!

A ja się zapytalem gościa, czy da radę przesłać do Polski "za pobraniem" Quattro MP... :luv
A co, jak szaleć - to szaleć. :666
Ciekawe, czy odpowie?

Nie wiem, czy ktoś z Was klikał w "Formy płatności"...
Do Chin się nie płaci, nie licytujcie. :D

Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo

Autor:  Witcher [ piątek, 8 września 2006, 18:26 ]
Tytuł: 

[/quote]W tym kraju nie są dostępne żadne formy płatności. Nie składaj swojej oferty na ten przedmiot.[/quote]


Takie cos sie pojawi jak klikniesz na "formy platnosci"
...Ten "wybieg" ma promowac Chinska gospodarke zdaje sie :jump

Autor:  Renald [ piątek, 8 września 2006, 18:32 ]
Tytuł: 

Forma promocji równie dobra jak ich towary.

Autor:  atylla [ piątek, 8 września 2006, 18:53 ]
Tytuł: 

trzeci raz widzę taką promocję z Chin i trzeci raz sprzedaje je osoba z zerowym kontem, jakiś przekręt

Autor:  Renald [ piątek, 8 września 2006, 19:53 ]
Tytuł: 

Obawiam się, że sama obudowa jest wiecej warta niż żądana cena. Chyba, że ją też wykonały małe, pracowite rączki krajanów sprzedającego.

Autor:  Litościwy [ piątek, 8 września 2006, 21:27 ]
Tytuł: 

Witam,
Naciągacz na 100% w tym przypadku raczej nikt normalny tego nie kupi bo facet nie ma komentarzy i cena rażąco za niska ale e-bayowi naciągacze mają też inne metody np taki przypadek ostatnio często występujący http://cgi.ebay.com/New-Lowrance-lcx-26 ... dZViewItem
Echosonda która kosztuje normalnie grubo ponad 1000$ a u nas ponad 10000zl, sprzedawca pewny dużo komentarzy tylko brać. Niestety to też oszust takie aukcje często się pojawiają z reguly jako 1 dniowe i kontakt na e-mail podany w treści a nie przez "zadaj pytanie sprzedającemu", nie wiem jak to robią ale wygląda na to że wlamują się na e-bayowe konta. Bądzcie czujni z okazjami!

pozdrawiam,

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/