https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Co sądzicie o wykrywaczach fisher i white`s?? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=31517 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Karbol [ sobota, 9 września 2006, 14:16 ] |
| Tytuł: | Co sądzicie o wykrywaczach fisher i white`s?? |
Witam Mam pytanie dla ludzi znających się na wykrywaczach metali. Mianowicie co sądzicie o wykrywaczach white`s 4900 DL/max oraz fisher CZ-7a pro. Z góry dzięki za opinie. Pozdrawiam |
|
| Autor: | Partyzant [ sobota, 9 września 2006, 17:10 ] |
| Tytuł: | |
Ja mam Fishera i mogę ci go z pełną odpowiedzialnością polecić ! A czego chcesz szukać ? |
|
| Autor: | Jacek [ sobota, 9 września 2006, 20:29 ] |
| Tytuł: | |
fisher serii cz 7 to bardzo dobry wykrywacz. obecnie używam już trzeciego :) poprzednie odsprzedałem kolegom z forum i chyba też są zadowoleni. fisher jest bardzo uniwersalnym wykrywaczem z najwyższej chyba półki. |
|
| Autor: | Mrand [ sobota, 9 września 2006, 21:10 ] |
| Tytuł: | |
Detektorów Fisher CZ 7 oraz Whites 4900 nie można porównywać ponieważ są to sprzęty z innych półek. CZ 7 był topowym modelem Fishera podczas gdy 4900 jedynie uzupełniał ofertę Whitesa. O CZ 7 wiadomo więcej, natomiast 4900 to taki niedomontowany do końca 5900 (opisywany na tym i innych forach) beż wskaźnika przewodności. Reszta w zasadzie identyczna. Pozdrawiam Mrand |
|
| Autor: | Van Worden [ niedziela, 10 września 2006, 15:32 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Nie napisałeś czego chcesz szukac, ale z tych dwóch lepszy i bardziej uniwersalny jest Fisher CZ 7 :1 |
|
| Autor: | Karbol [ poniedziałek, 11 września 2006, 00:08 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki za odpowiedzi. Interesuje mnie głównie militarka ale też innymi rzeczami nie pogardze:) |
|
| Autor: | KASZA13 [ poniedziałek, 18 września 2006, 10:34 ] |
| Tytuł: | |
Witam ja mam fischera cz 5 i powiem wam że to prawdziwy kombajn do fantów czasami tyle się trzeba na kopać że śmiało można do dołu włożyć całe ręce i jeszcze głowe pozdrawiam i polecam fischery, ja już z nim się nie rozstaje amen. :jump :jump |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|