https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Czy to jest lepsze od Jabla??
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=31650
Strona 1 z 1

Autor:  Nowicjusz [ poniedziałek, 11 września 2006, 22:02 ]
Tytuł:  Czy to jest lepsze od Jabla??

Witam . Czy wojskowy wykrywacz "saperski" jest lepszy od jabla?? proszę o odpowiedź ;) Pozdrawiam

Autor:  rob_k [ poniedziałek, 11 września 2006, 22:07 ]
Tytuł: 

Nie jest lepszy.
No chyba, że będziesz szukał min. :666

Autor:  RushnikNS [ poniedziałek, 11 września 2006, 22:10 ]
Tytuł: 

Nie jest lepszy od Jabla ... jak chcesz się coś więcej dowiedziec to poszukaj na forum :cop a nawet jakbyś szukał min to i tak jabol lepszy :666

Autor:  Nowicjusz [ poniedziałek, 11 września 2006, 22:13 ]
Tytuł: 

mam jabla i jest zdeczka kiepski 10cm w głąb ziemi to bardzo mało i co chwila jakis kabelek sie odlutowywuje się

Autor:  rob_k [ poniedziałek, 11 września 2006, 22:14 ]
Tytuł: 

Sam go składałeś? :666

Autor:  Nowicjusz [ poniedziałek, 11 września 2006, 22:17 ]
Tytuł: 

kupiłem na aukcji internetowej

Autor:  Nowicjusz [ poniedziałek, 11 września 2006, 22:18 ]
Tytuł: 

a jakie osiągi ma ten "saperski" wykrywacz??

Autor:  Polak [ poniedziałek, 11 września 2006, 22:18 ]
Tytuł: 

rob_k napisał(a):
Nie jest lepszy.
No chyba, że będziesz szukał min. :666


Myśle ze jabel do szukania min tez lepszy byłby jezeli o zasięg chodzi(zwłaszcza z modyfikacją Mrand'a), choć WP3 ma tę zaletę że ma swoistą dyskryminację drobnych przedmiotow, oraz tych połozonych glebiej

Autor:  RushnikNS [ poniedziałek, 11 września 2006, 22:21 ]
Tytuł: 

Nowicjusz napisał(a):
mam jabla i jest zdeczka kiepski 10cm w głąb ziemi to bardzo mało i co chwila jakis kabelek sie odlutowywuje się



Oddaj go do jakiegoś elektroniika albo do kogoś kto potrafi cos z nim zrobić jak nie masz smykałki do takich rzeczy... i jescze pytanie te 10 cm to dla jakiego przedmiotu :que :luv

Autor:  rob_k [ poniedziałek, 11 września 2006, 22:22 ]
Tytuł: 

Nowicjusz napisał(a):
a jakie osiągi ma ten "saperski" wykrywacz??

Nie wiem - nie jestem saperem. :666
Ale może poczytasz sobie testy http://free.polbox.pl/d/dark/testy.htm#w3p

Autor:  Nowicjusz [ poniedziałek, 11 września 2006, 22:25 ]
Tytuł: 

kawał dużej rury ledwie co z chyba z 12-13cm

Autor:  jms-bytom [ poniedziałek, 11 września 2006, 23:22 ]
Tytuł: 

Musze Cie zmartwic-cos jest nie tak-jeden-jak piszesz-kiepsko zlozony dwa podejzewam ze cewka zrobiona tez tak..
Dobrze zrobiony /nawet bez dopalaczy Mranda/ brac helm na minimum 1,2 m - w powietrzu-duza rura to niezbyt trafne okreslenie :) jesli nie masz helmu-sprawdz na garnku podobnej wielkosci.

Jesli go niedawno kupiles i sprzedajacy nie zastrzegl sobie iz nie jest objety gwarancja-masz pelne prawa gwarancyjne.

Autor:  Nowicjusz [ wtorek, 12 września 2006, 15:25 ]
Tytuł: 

Dzięki za odpowiedzi :1 na forum jest podane jak polepszyć osiągi Jabla??Pozdrawiam

Autor:  rob_k [ wtorek, 12 września 2006, 15:30 ]
Tytuł: 

Wystarczy użyć wyszukiwarki na forum:
Znaczna poprawa osiągów Jabla wykonana przez Mrand'a

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/