https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Czy to jest lepsze od Jabla?? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=31650 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Nowicjusz [ poniedziałek, 11 września 2006, 22:02 ] |
| Tytuł: | Czy to jest lepsze od Jabla?? |
Witam . Czy wojskowy wykrywacz "saperski" jest lepszy od jabla?? proszę o odpowiedź ;) Pozdrawiam |
|
| Autor: | rob_k [ poniedziałek, 11 września 2006, 22:07 ] |
| Tytuł: | |
Nie jest lepszy. No chyba, że będziesz szukał min. :666 |
|
| Autor: | RushnikNS [ poniedziałek, 11 września 2006, 22:10 ] |
| Tytuł: | |
Nie jest lepszy od Jabla ... jak chcesz się coś więcej dowiedziec to poszukaj na forum :cop a nawet jakbyś szukał min to i tak jabol lepszy :666 |
|
| Autor: | Nowicjusz [ poniedziałek, 11 września 2006, 22:13 ] |
| Tytuł: | |
mam jabla i jest zdeczka kiepski 10cm w głąb ziemi to bardzo mało i co chwila jakis kabelek sie odlutowywuje się |
|
| Autor: | rob_k [ poniedziałek, 11 września 2006, 22:14 ] |
| Tytuł: | |
Sam go składałeś? :666 |
|
| Autor: | Nowicjusz [ poniedziałek, 11 września 2006, 22:17 ] |
| Tytuł: | |
kupiłem na aukcji internetowej |
|
| Autor: | Nowicjusz [ poniedziałek, 11 września 2006, 22:18 ] |
| Tytuł: | |
a jakie osiągi ma ten "saperski" wykrywacz?? |
|
| Autor: | Polak [ poniedziałek, 11 września 2006, 22:18 ] |
| Tytuł: | |
rob_k napisał(a): Nie jest lepszy.
No chyba, że będziesz szukał min. :666 Myśle ze jabel do szukania min tez lepszy byłby jezeli o zasięg chodzi(zwłaszcza z modyfikacją Mrand'a), choć WP3 ma tę zaletę że ma swoistą dyskryminację drobnych przedmiotow, oraz tych połozonych glebiej |
|
| Autor: | RushnikNS [ poniedziałek, 11 września 2006, 22:21 ] |
| Tytuł: | |
Nowicjusz napisał(a): mam jabla i jest zdeczka kiepski 10cm w głąb ziemi to bardzo mało i co chwila jakis kabelek sie odlutowywuje się
Oddaj go do jakiegoś elektroniika albo do kogoś kto potrafi cos z nim zrobić jak nie masz smykałki do takich rzeczy... i jescze pytanie te 10 cm to dla jakiego przedmiotu :que :luv |
|
| Autor: | rob_k [ poniedziałek, 11 września 2006, 22:22 ] |
| Tytuł: | |
Nowicjusz napisał(a): a jakie osiągi ma ten "saperski" wykrywacz??
Nie wiem - nie jestem saperem. :666 Ale może poczytasz sobie testy http://free.polbox.pl/d/dark/testy.htm#w3p |
|
| Autor: | Nowicjusz [ poniedziałek, 11 września 2006, 22:25 ] |
| Tytuł: | |
kawał dużej rury ledwie co z chyba z 12-13cm |
|
| Autor: | jms-bytom [ poniedziałek, 11 września 2006, 23:22 ] |
| Tytuł: | |
Musze Cie zmartwic-cos jest nie tak-jeden-jak piszesz-kiepsko zlozony dwa podejzewam ze cewka zrobiona tez tak.. Dobrze zrobiony /nawet bez dopalaczy Mranda/ brac helm na minimum 1,2 m - w powietrzu-duza rura to niezbyt trafne okreslenie :) jesli nie masz helmu-sprawdz na garnku podobnej wielkosci. Jesli go niedawno kupiles i sprzedajacy nie zastrzegl sobie iz nie jest objety gwarancja-masz pelne prawa gwarancyjne. |
|
| Autor: | Nowicjusz [ wtorek, 12 września 2006, 15:25 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki za odpowiedzi :1 na forum jest podane jak polepszyć osiągi Jabla??Pozdrawiam |
|
| Autor: | rob_k [ wtorek, 12 września 2006, 15:30 ] |
| Tytuł: | |
Wystarczy użyć wyszukiwarki na forum: Znaczna poprawa osiągów Jabla wykonana przez Mrand'a |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|