https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Detektor L47BH
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=31666
Strona 1 z 1

Autor:  Bromberg. [ wtorek, 12 września 2006, 12:32 ]
Tytuł:  Detektor L47BH

Witam !!!! Stałem się posiadaczem detektora firmy Goldperfect o sym.L47BH.Czy ktoś może powiedzieć mi o nim coś więcej .Bardzo proszę o Odp...

Autor:  szpieg_fm [ wtorek, 12 września 2006, 16:12 ]
Tytuł: 

przylacze sie do pytania

Autor:  proscan [ wtorek, 12 września 2006, 22:13 ]
Tytuł: 

Oczywiście Chińczyk. A czego chcesz się dowiedzieć i jakie licho Cię podkusiło, żeby to kupić ?

:pa

proscan

Autor:  Bromberg. [ piątek, 15 września 2006, 10:09 ]
Tytuł: 

Witam....Nabyłem go z braku wiedzy.Chciałbym wiedzieć czy warto w ogóle wychodzić z nim w teren (czy ma to jakiś sens).A jaki Ty byś polecił wykrywacz na militarke.Pozdrawiam .

Autor:  proscan [ piątek, 15 września 2006, 11:59 ]
Tytuł: 

Oczywiście że warto, skoro już go masz. Chyba, że myślisz od szybkiej sprzedaży, to go nie zabieraj w teren. Może jakiś początkujący monetkowicz zechce go odkupić, jeśli będzie w dobrym wizualnie stanie.

Na militarkę potrzebujesz detektora z trybem statycznym, sondą > od 20 cm. Rozejrzyj się wokół. Przeszukaj to forum.

:pa

proscan

Autor:  Bromberg. [ piątek, 15 września 2006, 18:48 ]
Tytuł: 

Dzięki za radę, ale czy mógłbyś polecić mi kąkretną marke. :1

Autor:  proscan [ sobota, 16 września 2006, 20:51 ]
Tytuł: 

Cytuj:
ale czy mógłbyś polecić mi kąkretną marke


Nie. Ani kąkretnej, ani konkretnej.

Musisz wykonać najpierw sam pracę domową, rozejrzeć się co jest na rynku i za ile. Przejrzeć fora. A jak już zawęzisz swój wybór, to wówczas pogadamy. Ja tak to widzę.

:pa

proscan

Autor:  Bromberg. [ czwartek, 21 września 2006, 00:58 ]
Tytuł: 

I tak właśnie zrobię. :) Dzięki za pomoc.Pozdro...

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/