Ardengard napisał(a):
Bede wdzieczny za jakiekolwiek info.
Witam !!
Daj sobie spokój...
Lepiej monetkę jakąś mu podaruj, i zaproś na wykopki.
Jeśli przyjmie propozycje, to w prezencie możesz zawsze powiedzieć "Jeśli Ci się spodoba, jestem gotów dołożyć Ci 350 PLN na pierwszą wykrywke".
Moim zdaniem, lepiej tak - niż "na siłę".
Gdy będzie zainteresowany, to z twoim udziałem kupi "na start" lepszy wykrywacz.
Nie łaziłem z BH, ale w czasie kiedy zmieniałem wykrywacz, trochę czytałem o tym sprzęcie.
Wyczytałem tyle, że nawet te z najwyższej półki mają sporo wad.
Nie chodzi o zasięgi, chodzi o tak prostą sprawę jak wilgoć.
Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo
ps. To właśnie było "jakiekolwiek info".