https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| C.SCOPE TR ??? Czy ktoś miał z tym styczność ?? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=31869 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | RushnikNS [ niedziela, 17 września 2006, 15:21 ] |
| Tytuł: | C.SCOPE TR ??? Czy ktoś miał z tym styczność ?? |
Witam czy ktoś chodził z tym wykrywaczem ?? albo słyszał jak działa , czy ma dyskryminacje ??? jak z zasięgami ??? Pozdro |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ niedziela, 17 września 2006, 19:49 ] |
| Tytuł: | |
witam nie znam C.scope tr, jest wiele modelów ale ten jest- :que pozdrawiam |
|
| Autor: | RushnikNS [ niedziela, 17 września 2006, 21:44 ] |
| Tytuł: | |
Nie wiem ... moze z foto pomoze http://photos.allegro.pl/photos/400x300 ... 27071679_2 |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ niedziela, 17 września 2006, 22:00 ] |
| Tytuł: | |
witam.pochodzenie CHINY .to nie ma mawet najmniejszego powiązania z C.scope.daj sobie spokój.pozdrowienia :n |
|
| Autor: | RushnikNS [ niedziela, 17 września 2006, 22:06 ] |
| Tytuł: | |
To jest chyba model C-Scope 650-D z 1980 roku :( tyle znalazłem w necie , ma on dyskryminacje dla tego zwrócił moją uwagę i jestem ciekawy czy zasięgi ma lepsze niz jabel ... Pozdro |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ niedziela, 17 września 2006, 22:07 ] |
| Tytuł: | |
http://www.joanallen.co.uk/a_c_scope_me ... rs_uk.html tak one wyglądają.bo to co na tamtym zdjęciu,to jest szok. :) |
|
| Autor: | KASZA13 [ niedziela, 17 września 2006, 23:12 ] |
| Tytuł: | |
NO TYLKO TO CO POKAZAŁEŚ TO TERAŻNIEJSZY WYNALAZEK ATO JEST Z LAT 80 I NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z MD NO CHYBA ŻE WYGLĄD I JEST NA 100% ORYGINALNY ANGOL NIE CHINY PRZYJRZYJ SIĘ UWAŻNIE CEWCE :) :za |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ niedziela, 17 września 2006, 23:13 ] |
| Tytuł: | |
witam odnośnie C.scope ja osobiście najmniejszy model jaki miałem to 660,i jeśli chodzi o porównanie Jabla do jakiego kolwiek C.scope mija się z celem,nie ta półka .jeśli to pomoże to proszę zerknij na to .http://free.polbox.pl/d/dark/testy.htm pozdrawiam |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ niedziela, 17 września 2006, 23:14 ] |
| Tytuł: | |
sory coś namieszałem http://free.polbox.pl/d/dark/testy.htm |
|
| Autor: | KASZA13 [ niedziela, 17 września 2006, 23:19 ] |
| Tytuł: | |
ZDJĘCIE CEWKI |
|
| Autor: | KASZA13 [ niedziela, 17 września 2006, 23:22 ] |
| Tytuł: | |
O KURCZE ZNOWU PROBLEM ZE ZDJĘCIEMhttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f4200d7c55babd56.html |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ niedziela, 17 września 2006, 23:28 ] |
| Tytuł: | |
witam caps lock Ci się zaciął.pozdrawiam ja też mogę taką naklejkę Ci podarować |
|
| Autor: | Wojtek [ niedziela, 17 września 2006, 23:28 ] |
| Tytuł: | |
Zapytaj Kazana on miał Cscopa TR 440, widziałem tą wykrywkę parę razy w akcji i muszę przyznać, że za tą kasę to całkiem przyzwoity sprzęcik. |
|
| Autor: | KASZA13 [ niedziela, 17 września 2006, 23:34 ] |
| Tytuł: | |
DZIĘKI ALE JUZ JEDNA JEST NA NIM A CAPS LOCK,LUBIE PISAĆ DUŻE LITERY, A NIEDOWIARKOM ŻYCZE DOBREJ NOCY POZDRAWIAM :jump :jump |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ poniedziałek, 18 września 2006, 00:28 ] |
| Tytuł: | |
witam,z tym caps lokiem to nie była złośliwość,odnośnie C.scope tr,to mój starszy kolega miał podobny model,i były to chiny.pozdrawiam pomylki sie "zdarza" pisze się przez "rz" - błąd ortograficzny!!!. |
|
| Strona 1 z 2 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|