https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

C.SCOPE TR ??? Czy ktoś miał z tym styczność ??
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=31869
Strona 1 z 2

Autor:  RushnikNS [ niedziela, 17 września 2006, 15:21 ]
Tytuł:  C.SCOPE TR ??? Czy ktoś miał z tym styczność ??

Witam czy ktoś chodził z tym wykrywaczem ?? albo słyszał jak działa , czy ma dyskryminacje ??? jak z zasięgami ???
Pozdro

Autor:  Arkadio.IE [ niedziela, 17 września 2006, 19:49 ]
Tytuł: 

witam nie znam C.scope tr, jest wiele modelów ale ten jest- :que pozdrawiam

Autor:  RushnikNS [ niedziela, 17 września 2006, 21:44 ]
Tytuł: 

Nie wiem ... moze z foto pomoze http://photos.allegro.pl/photos/400x300 ... 27071679_2

Autor:  Arkadio.IE [ niedziela, 17 września 2006, 22:00 ]
Tytuł: 

witam.pochodzenie CHINY .to nie ma mawet najmniejszego powiązania z C.scope.daj sobie spokój.pozdrowienia :n

Autor:  RushnikNS [ niedziela, 17 września 2006, 22:06 ]
Tytuł: 

To jest chyba model C-Scope 650-D z 1980 roku :( tyle znalazłem w necie , ma on dyskryminacje dla tego zwrócił moją uwagę i jestem ciekawy czy zasięgi ma lepsze niz jabel ...

Pozdro

Autor:  Arkadio.IE [ niedziela, 17 września 2006, 22:07 ]
Tytuł: 

http://www.joanallen.co.uk/a_c_scope_me ... rs_uk.html tak one wyglądają.bo to co na tamtym zdjęciu,to jest szok. :)

Autor:  KASZA13 [ niedziela, 17 września 2006, 23:12 ]
Tytuł: 

NO TYLKO TO CO POKAZAŁEŚ TO TERAŻNIEJSZY WYNALAZEK ATO JEST Z LAT 80 I NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z MD NO CHYBA ŻE WYGLĄD I JEST NA 100% ORYGINALNY ANGOL NIE CHINY PRZYJRZYJ SIĘ UWAŻNIE CEWCE :) :za

Autor:  Arkadio.IE [ niedziela, 17 września 2006, 23:13 ]
Tytuł: 

witam odnośnie C.scope ja osobiście najmniejszy model jaki miałem to 660,i jeśli chodzi o porównanie Jabla do jakiego kolwiek C.scope mija się z celem,nie ta półka .jeśli to pomoże to proszę zerknij na to .http://free.polbox.pl/d/dark/testy.htm pozdrawiam

Autor:  Arkadio.IE [ niedziela, 17 września 2006, 23:14 ]
Tytuł: 

sory coś namieszałem http://free.polbox.pl/d/dark/testy.htm

Autor:  KASZA13 [ niedziela, 17 września 2006, 23:19 ]
Tytuł: 

ZDJĘCIE CEWKI

Autor:  KASZA13 [ niedziela, 17 września 2006, 23:22 ]
Tytuł: 

O KURCZE ZNOWU PROBLEM ZE ZDJĘCIEMhttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f4200d7c55babd56.html

Autor:  Arkadio.IE [ niedziela, 17 września 2006, 23:28 ]
Tytuł: 

witam caps lock Ci się zaciął.pozdrawiam ja też mogę taką naklejkę Ci podarować

Autor:  Wojtek [ niedziela, 17 września 2006, 23:28 ]
Tytuł: 

Zapytaj Kazana on miał Cscopa TR 440, widziałem tą wykrywkę parę razy w akcji i muszę przyznać, że za tą kasę to całkiem przyzwoity sprzęcik.

Autor:  KASZA13 [ niedziela, 17 września 2006, 23:34 ]
Tytuł: 

DZIĘKI ALE JUZ JEDNA JEST NA NIM A CAPS LOCK,LUBIE PISAĆ DUŻE LITERY, A NIEDOWIARKOM ŻYCZE DOBREJ NOCY POZDRAWIAM :jump :jump

Autor:  Arkadio.IE [ poniedziałek, 18 września 2006, 00:28 ]
Tytuł: 

witam,z tym caps lokiem to nie była złośliwość,odnośnie C.scope tr,to mój starszy kolega miał podobny model,i były to chiny.pozdrawiam pomylki sie "zdarza" pisze się przez "rz" - błąd ortograficzny!!!.

Strona 1 z 2 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/