Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 08:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: SX 3300 PROFI
PostNapisane: sobota, 23 września 2006, 15:37 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): sobota, 29 kwietnia 2006, 09:02
Posty: 118
witam----czy ktos zna ten detektor , jego parametry szukania . dzieki z gory za informacje


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 23 września 2006, 17:42 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 18 marca 2004, 20:54
Posty: 1180
Lokalizacja: Gdańsk
Kolejna z kolei(dla zmydlenia oczu) nazwa "topowego" modelu chińskiej zabawki z serii MD służącej do zabawy w szukanie monet pod dywanem, albo upuszczonych na ziemię i leciutko przykrytych piaseczkiem- jak każdy MD- szkoda na to pieniędzy. Niby model z najwyższej półki na drobnice ma jakotaki zasięg, ale jest pradożerny, ma cieniutką dyskryminację, która potrafi o połowe zmniejszyć zasięg, czesto się rozstraja, a na pokazywane na ekranie wskazania szkoda patrzeć.

W ogóle mozna zauważyć ciekawą tendencję- w wiekszości przypadków jezeli sprzedawca/producent zachwala nam wykrywacz jako profesjonalny, to jest on sredniej albo kiepskiej jakości, natomiast produceńci prawdziwie profesjonalnych wykrywaczy zadko używają tego słowa, taki paradox ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 24 września 2006, 10:47 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 27 maja 2005, 20:00
Posty: 224
Z tymi MD nie jest tak zle.Na pewnym forum uzytkownicy MD opisuja jak kopia w okopach przy wykorzystaniu MD.Udaje sie im osiagac zasieg nawet do 1,5m.Oczywiscie wczesniej musza dokopac sie do dna okopu zeby MD mogl tam pracowac. :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 24 września 2006, 19:55 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 4 maja 2004, 23:28
Posty: 122
Lokalizacja: Warszawa
Nie kupuj tego "wykrywacza" Dariusz_ua.
Miałem kiedyś wcześniejszą edycje tago sprzętu.
Jest bardzo delikatny, niestabilny elektronicznie, a zasięgi realne bez przeróbek to 5-8cm.


Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL