https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| SX 3300 PROFI https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=32177 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | dariusz_ua [ sobota, 23 września 2006, 15:37 ] |
| Tytuł: | SX 3300 PROFI |
witam----czy ktos zna ten detektor , jego parametry szukania . dzieki z gory za informacje |
|
| Autor: | Polak [ sobota, 23 września 2006, 17:42 ] |
| Tytuł: | |
Kolejna z kolei(dla zmydlenia oczu) nazwa "topowego" modelu chińskiej zabawki z serii MD służącej do zabawy w szukanie monet pod dywanem, albo upuszczonych na ziemię i leciutko przykrytych piaseczkiem- jak każdy MD- szkoda na to pieniędzy. Niby model z najwyższej półki na drobnice ma jakotaki zasięg, ale jest pradożerny, ma cieniutką dyskryminację, która potrafi o połowe zmniejszyć zasięg, czesto się rozstraja, a na pokazywane na ekranie wskazania szkoda patrzeć. W ogóle mozna zauważyć ciekawą tendencję- w wiekszości przypadków jezeli sprzedawca/producent zachwala nam wykrywacz jako profesjonalny, to jest on sredniej albo kiepskiej jakości, natomiast produceńci prawdziwie profesjonalnych wykrywaczy zadko używają tego słowa, taki paradox ;) |
|
| Autor: | anRO [ niedziela, 24 września 2006, 10:47 ] |
| Tytuł: | |
Z tymi MD nie jest tak zle.Na pewnym forum uzytkownicy MD opisuja jak kopia w okopach przy wykorzystaniu MD.Udaje sie im osiagac zasieg nawet do 1,5m.Oczywiscie wczesniej musza dokopac sie do dna okopu zeby MD mogl tam pracowac. :jump |
|
| Autor: | leleszek [ niedziela, 24 września 2006, 19:55 ] |
| Tytuł: | |
Nie kupuj tego "wykrywacza" Dariusz_ua. Miałem kiedyś wcześniejszą edycje tago sprzętu. Jest bardzo delikatny, niestabilny elektronicznie, a zasięgi realne bez przeróbek to 5-8cm. Pozdrawiam. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|