https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

BH Quick silver, Tracker IV, czy GarretAce150 ??
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=32268
Strona 1 z 1

Autor:  Telemah [ niedziela, 24 września 2006, 21:30 ]
Tytuł:  BH Quick silver, Tracker IV, czy GarretAce150 ??

Który z tych wykrywaczy jest najlepszy ?? Wszystkie są w tej samej cenie.Proszę o WIARYGODNE opinie, a nie takie jak : "słyszałem od wujka stefana że Tracker 4 jest the best" :) .Od razu napiszę że chodzi mi o wykrywacz na drobnicę w cenie ok 600pln.

Autor:  promethidion [ niedziela, 24 września 2006, 21:37 ]
Tytuł: 

viewtopic.php?t=12687&highlight=

wątek sprzed ponad roku
sam co nieco napisałem tam na temat garretta
od półtora roku śmigam z nim i tu, i tam i nie narzekam! zdecydowanie polecam!

Autor:  Telemah [ niedziela, 24 września 2006, 21:51 ]
Tytuł: 

Chyba łyknę sobie Garrecika, ale jeśli ktoś ma jeszcze coś do powiedzenia w temacie to bardzo proszę.

Autor:  pape [ niedziela, 24 września 2006, 23:36 ]
Tytuł: 

Również polecam 150tkę. :1

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/