https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| BH Quick silver, Tracker IV, czy GarretAce150 ?? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=32268 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Telemah [ niedziela, 24 września 2006, 21:30 ] |
| Tytuł: | BH Quick silver, Tracker IV, czy GarretAce150 ?? |
Który z tych wykrywaczy jest najlepszy ?? Wszystkie są w tej samej cenie.Proszę o WIARYGODNE opinie, a nie takie jak : "słyszałem od wujka stefana że Tracker 4 jest the best" :) .Od razu napiszę że chodzi mi o wykrywacz na drobnicę w cenie ok 600pln. |
|
| Autor: | promethidion [ niedziela, 24 września 2006, 21:37 ] |
| Tytuł: | |
viewtopic.php?t=12687&highlight= wątek sprzed ponad roku sam co nieco napisałem tam na temat garretta od półtora roku śmigam z nim i tu, i tam i nie narzekam! zdecydowanie polecam! |
|
| Autor: | Telemah [ niedziela, 24 września 2006, 21:51 ] |
| Tytuł: | |
Chyba łyknę sobie Garrecika, ale jeśli ktoś ma jeszcze coś do powiedzenia w temacie to bardzo proszę. |
|
| Autor: | pape [ niedziela, 24 września 2006, 23:36 ] |
| Tytuł: | |
Również polecam 150tkę. :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|