W odpowiedzi na usunięte pytanie Zientasa:
Cytuj:
"dlaczego sprzęt "odrzuca" nożyczki wraz monetą 2zł powyżej IRON"
Cytuję wyrzuconą przez VW odpowiedź i
jednocześnie żegnam się z forum Poszukiwanie Skarbów :pa
---------------------------------------------------------------------------------
Powtarzam usunięty przez VW wpis.
Jeśli zostanie ponownie usunięty, to zamieszczę go ponownie chyba, że dostanę czerwoną kartkę.
--------------------------------------------------------------------------------
Cytat:
Cytuj:
Zientas - Wytnij swój post i załóż nowy wątek (choć przecież już pytasz o to samo gdzie indziej?).
No właśnie ! Jak śmiesz pytać na forum PS, skoro pytałeś już na forum XLT ? Chcesz dostać ostrzeżenie od moderatora ?
;)
Nożyczki stalowe i to krawieckie to dosyć charakterystyczny obiekt. Po pierwsze są duże, mają sporą płaską powierzchnię i po drugie mają dosyć spore oczka (na palce). Jak sądzę, właśnie te oczka są największym problem.
Jeśli weźmiesz kawałek drutu stalowego to bez problemu go dyskryminujesz. Jeśli ten sam drut zamkniesz w pętelkę, to za cholerę Ci się to nie uda. Wytłumaczenie tego zjawiska było już wielokrotnie podawane, także na tym forum.
Poćwicz dłużej, poczytaj co nieco, pytaj dealera a na końcu pytaj na forum.
powodzenia,
:pa
proscan