https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

CScope R1
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=32375
Strona 1 z 1

Autor:  michalochnio [ wtorek, 26 września 2006, 19:02 ]
Tytuł:  CScope R1

Witam, ma ktoś z Was doświadczenie z chodzeniem z tym sprzętem? Chodzi mi konkretnie o ustawienia wykrywacza - jak go ustawić aby uzyskać możliwie najlepsze osiągi (na monety i drobiazgi na polach). Proszę o porady i pozdrawiam

Autor:  Arkadio.IE [ wtorek, 26 września 2006, 19:09 ]
Tytuł: 

witam od kiedy masz tego ,łobuza" :) jak coś to na priwa.okja chodzę na R-1 .i jestem z C,scope od dawna.pozdrawiam :1

Autor:  Arkadio.IE [ niedziela, 1 października 2006, 22:38 ]
Tytuł: 

witam,jak tam poszukiwania,jestem b,ciekaw jak poszło.pozdrawiam :za

Autor:  Arkadio.IE [ piątek, 13 października 2006, 23:55 ]
Tytuł: 

witam jak tam ustawienia ? padły jakieś ofiary :jump pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/