https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| CScope R1 https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=32375 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | michalochnio [ wtorek, 26 września 2006, 19:02 ] |
| Tytuł: | CScope R1 |
Witam, ma ktoś z Was doświadczenie z chodzeniem z tym sprzętem? Chodzi mi konkretnie o ustawienia wykrywacza - jak go ustawić aby uzyskać możliwie najlepsze osiągi (na monety i drobiazgi na polach). Proszę o porady i pozdrawiam |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ wtorek, 26 września 2006, 19:09 ] |
| Tytuł: | |
witam od kiedy masz tego ,łobuza" :) jak coś to na priwa.okja chodzę na R-1 .i jestem z C,scope od dawna.pozdrawiam :1 |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ niedziela, 1 października 2006, 22:38 ] |
| Tytuł: | |
witam,jak tam poszukiwania,jestem b,ciekaw jak poszło.pozdrawiam :za |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ piątek, 13 października 2006, 23:55 ] |
| Tytuł: | |
witam jak tam ustawienia ? padły jakieś ofiary :jump pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|