https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| mirakl https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=32739 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kojak [ środa, 4 października 2006, 14:04 ] |
| Tytuł: | mirakl |
witam czy ma ktoś może kontakt z producentem tych wykrywaczy? bo ani telefon ani adres meil nie odpowiadają czy wie ktos co sie moze stalo? pozdro |
|
| Autor: | Renald [ środa, 4 października 2006, 14:22 ] |
| Tytuł: | |
W miejscu gdzie producent miał swoją siedzibę, trwają właśnie prace przy budowie trasy szybkiego ruchu. Jednym słowem producent rozpłynął się we mgle i to już jakiś czas temu. Mój brat ma Mirakla i również poszukuje producenta. Mieszka 10 km od jego byłej firmy, a mimo to nie udało mu się trafić na żaden ślad. Obawiam się, że producent nie chce aby go odnaleziono :) Pozdrawiam |
|
| Autor: | kojak [ sobota, 28 października 2006, 23:09 ] |
| Tytuł: | |
sory renald ze dopiero teraz pisze ale zapomnialem sobie o tym temacie :) jestem ciekaw czemu zlikwidowal zaklad i chce zeby o nim zapomniano... ja chodzilem pol roczku z tym wykrywaczem i fajne trafienia na nim mialem kumple ochrzcili go poduszkowiec ze wzgledu na cewke ale fajnie sie z nim chodzilo bo na razie go musze naprawic... jak bys cos wiedzial daj znac dzieki i pozdro :piwo |
|
| Autor: | DarekD [ sobota, 28 października 2006, 23:39 ] |
| Tytuł: | . |
Też go szukają, coś tam wiedzą podobno: http://www.odkrywca-online.pl/pokaz_watek.php?id=364786 Pozdrawiam Darek |
|
| Autor: | Elektronik [ niedziela, 29 października 2006, 11:39 ] |
| Tytuł: | |
Kolega z tamtego forum ma rację Mirakl CX38 oparty jest na F555. Miałm okazję naprawiać koledze. Jest troszeczkę ciasno upakowany, bardzo zły dostęp do elektroniki, łatwo można coś skopać, pourywać kabelki itp.i dlatego narażony na uszkodzenia. Sonda faktycznie przypomina poduszkowiec, ale była za to bardzo stabilna. Ogólnie sprzet był OK jeżeli chodzi o grubsze żelastwo, do monet niespecjalny i dlatego kolega odłożył go i przeskoczyl na dynamika Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|