https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Seben
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=32956
Strona 1 z 1

Autor:  Bromberg. [ poniedziałek, 9 października 2006, 11:25 ]
Tytuł:  Seben

Witam serdecznie.Zastanawiam sie nad zakupem wykrywacza tej wlasnie firmy.Konkretnie modelu extreme.Czym powinienem sie kierowac?Proszé o pomoc.Pozdrawiam.....

Autor:  Denar [ poniedziałek, 9 października 2006, 11:53 ]
Tytuł: 

A nie lepiej kupić wykrywacz markowy? Wg. alfabetu: C-Scope, Fisher, Garrett, Minelab, Laser/Tesoro, White's, XP.

Autor:  Van Worden [ poniedziałek, 9 października 2006, 12:18 ]
Tytuł: 

Witam!

Nawet Bounty Hunter jest tu górą ;) Zapomnij o Sebenie..

Autor:  Bromberg. [ wtorek, 10 października 2006, 11:00 ]
Tytuł: 

Dziékuje bardzo za opinie.Ocaliliscie mnie przed nieudanym zakupem za co jeszcze raz DZIEKI.Pozdrawiam....
:1

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/