https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Seben https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=32956 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Bromberg. [ poniedziałek, 9 października 2006, 11:25 ] |
| Tytuł: | Seben |
Witam serdecznie.Zastanawiam sie nad zakupem wykrywacza tej wlasnie firmy.Konkretnie modelu extreme.Czym powinienem sie kierowac?Proszé o pomoc.Pozdrawiam..... |
|
| Autor: | Denar [ poniedziałek, 9 października 2006, 11:53 ] |
| Tytuł: | |
A nie lepiej kupić wykrywacz markowy? Wg. alfabetu: C-Scope, Fisher, Garrett, Minelab, Laser/Tesoro, White's, XP. |
|
| Autor: | Van Worden [ poniedziałek, 9 października 2006, 12:18 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Nawet Bounty Hunter jest tu górą ;) Zapomnij o Sebenie.. |
|
| Autor: | Bromberg. [ wtorek, 10 października 2006, 11:00 ] |
| Tytuł: | |
Dziékuje bardzo za opinie.Ocaliliscie mnie przed nieudanym zakupem za co jeszcze raz DZIEKI.Pozdrawiam.... :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|