https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Sovereign GT - większa cewka, warto? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=32969 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | DarekD [ poniedziałek, 9 października 2006, 17:59 ] |
| Tytuł: | Sovereign GT - większa cewka, warto? |
Jak w temacie, co zyskam, co stracę. Jest sens to zakładać - a wcześniej kupić? Interesują mnie monety, nie klamry, nie żelazo. Jakieś porady w związku z użytkowaniem większej cewki? Zmiana tempa przemiatania? Czy wskaźnik będzie podawał te same wartości? O ile wzrośnie zasięg, to kwestia 15-20% (takie dotarły opinie) czy więcej? - monety, raczej drobne nie talary:) Jak jest z namierzaniem, już w tej chwili jest średnio, obawiam się że boratynkę będę kwadrans szukał w dołku - namierzy przedmiot wielkości boratynki? Pin-point przy tak dużej cewce w ogóle jakoś działa? Rozumiem ze waga wykrywacza jeszcze wzrośnie, wyważenia chyba też nie poprawi? Pozdrawiam Darek :) moja wina, jest 10 cali a pytam o 45cm. Darek |
|
| Autor: | arek [ poniedziałek, 9 października 2006, 20:48 ] |
| Tytuł: | |
Wszystko pieknie tylko zapomniales podac jakiej srednicy cewke masz i na jaka chcesz zmienic :666 |
|
| Autor: | spider10.5 [ poniedziałek, 9 października 2006, 20:59 ] |
| Tytuł: | |
GT w standardzie mają cewke 10 cali . |
|
| Autor: | NORTAL [ poniedziałek, 9 października 2006, 22:25 ] |
| Tytuł: | |
Witam :) Na ten temat już było :argumenty :pap viewtopic.php?t=13703&postdays=0&postorder=asc&start=0 Pozdrawiam Nortal ;) |
|
| Autor: | DarekD [ poniedziałek, 9 października 2006, 22:33 ] |
| Tytuł: | . |
:) Dzięki Nortal, tamten wątek faktycznie odpowiada PRAWIE na wszystkie moje pytania :) (no dobra, przegapiłem go - dzięki za odnalezienie :piwo ) Nie sądziłem że będzie inne zuzycie baterii. Z odpowiedziami się nie śpieszy - next sezon jak dobrze pójdzie :) Pozdrawiam Darek |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|