https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

Sovereign GT - większa cewka, warto?
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=32969
Strona 1 z 1

Autor:  DarekD [ poniedziałek, 9 października 2006, 17:59 ]
Tytuł:  Sovereign GT - większa cewka, warto?

Jak w temacie, co zyskam, co stracę. Jest sens to zakładać - a wcześniej kupić? Interesują mnie monety, nie klamry, nie żelazo.
Jakieś porady w związku z użytkowaniem większej cewki?
Zmiana tempa przemiatania?
Czy wskaźnik będzie podawał te same wartości?
O ile wzrośnie zasięg, to kwestia 15-20% (takie dotarły opinie) czy więcej? - monety, raczej drobne nie talary:)
Jak jest z namierzaniem, już w tej chwili jest średnio, obawiam się że boratynkę będę kwadrans szukał w dołku - namierzy przedmiot wielkości boratynki?
Pin-point przy tak dużej cewce w ogóle jakoś działa?
Rozumiem ze waga wykrywacza jeszcze wzrośnie, wyważenia chyba też nie poprawi?
Pozdrawiam
Darek


:) moja wina, jest 10 cali a pytam o 45cm.
Darek

Autor:  arek [ poniedziałek, 9 października 2006, 20:48 ]
Tytuł: 

Wszystko pieknie tylko zapomniales podac jakiej srednicy cewke masz i na jaka chcesz zmienic :666

Autor:  spider10.5 [ poniedziałek, 9 października 2006, 20:59 ]
Tytuł: 

GT w standardzie mają cewke 10 cali .

Autor:  NORTAL [ poniedziałek, 9 października 2006, 22:25 ]
Tytuł: 

Witam :)

Na ten temat już było :argumenty :pap viewtopic.php?t=13703&postdays=0&postorder=asc&start=0


Pozdrawiam Nortal ;)

Autor:  DarekD [ poniedziałek, 9 października 2006, 22:33 ]
Tytuł:  .

:) Dzięki Nortal, tamten wątek faktycznie odpowiada PRAWIE na wszystkie moje pytania :)
(no dobra, przegapiłem go - dzięki za odnalezienie :piwo )
Nie sądziłem że będzie inne zuzycie baterii. Z odpowiedziami się nie śpieszy - next sezon jak dobrze pójdzie :)
Pozdrawiam
Darek

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/