https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| prośba o pomoc do uzytkowników muszkietera https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=33358 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kudlaty [ poniedziałek, 16 października 2006, 19:02 ] |
| Tytuł: | prośba o pomoc do uzytkowników muszkietera |
też biegam z tą piszczałką i mam pytanie, widziałem że niektóre muszkietery mają elektronike montowaną pod łokciem, czy macie info gdzie taki "tuning" można dokupić ?? rozglądałem się w necie ale nie moge znaleźć, z góry dzięki! |
|
| Autor: | DarekD [ poniedziałek, 16 października 2006, 19:52 ] |
| Tytuł: | . |
Odpowiedź (jedna z możliwych) poszła na priv. Pozdrawiam Darek |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|