https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/

prośba o pomoc do uzytkowników muszkietera
https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=33358
Strona 1 z 1

Autor:  kudlaty [ poniedziałek, 16 października 2006, 19:02 ]
Tytuł:  prośba o pomoc do uzytkowników muszkietera

też biegam z tą piszczałką i mam pytanie, widziałem że niektóre muszkietery mają elektronike montowaną pod łokciem, czy macie info gdzie taki "tuning" można dokupić ?? rozglądałem się w necie ale nie moge znaleźć, z góry dzięki!

Autor:  DarekD [ poniedziałek, 16 października 2006, 19:52 ]
Tytuł:  .

Odpowiedź (jedna z możliwych) poszła na priv.
Pozdrawiam
Darek

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/