https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Jabel czy Bounty - pomocy https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=33522 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | strażnik [ czwartek, 19 października 2006, 20:18 ] |
| Tytuł: | Jabel czy Bounty - pomocy |
Witam Mam dylemat bo zastanawiam się jaki wykrywacz kupić aby pobawić się na początek i załapać o co w tym wszystkim chodzi. Kasy za dużo nie mam na wydanie (do 250 zł). Jako doświadczeni fachowcy poradźcie wprost co lepiej kupić na początek : 1. Jabel 267 (złożony) czy raczej 2. Bounty Hunter Junior Wybór finansowy mam tylko między tymi dwoma. Wiem, że lepiej niby uzbierać większą kasę itd, tyle że ja nie mam praktycznie żadnych widoków na przypływ jakiejkolwiek wolnej gotówki. Z góry dzięki za wszelkie wskazówki. |
|
| Autor: | MichalMag [ czwartek, 19 października 2006, 20:25 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Zalezy czy dobrze zlozony bedzie ten "jabol", bo jesli tak to ja bym go wzial :) |
|
| Autor: | moowi [ czwartek, 19 października 2006, 23:59 ] |
| Tytuł: | Re: Jabel czy Bounty - pomocy |
strażnik napisał(a): Kasy za dużo nie mam na wydanie (do 250 zł).
Bounty Hunter Junior kosztuje 299 pln i to zabawka raczej jest , zasięgi mikroskopijne , już prędzej bym wybrał Jabla . Ale to tylko moja opinia , nie trzeba się z nią zgadzać . |
|
| Autor: | sadowski25 [ piątek, 20 października 2006, 15:06 ] |
| Tytuł: | |
Pozostaje jeszcze zrobienie samemu All-1 w wersji SWaldka przy nie mto oba przedstawione wykrywacze wysiadają, mozna zrobicwównierz ClonePI-M. Ale biorąc pod uwage te dwa to ja bym wybrał Jabelka POzdro |
|
| Autor: | strażnik [ piątek, 20 października 2006, 21:01 ] |
| Tytuł: | |
dzięki za rzeczowe odpowiedzi. Jeden z forumowych kolegów zaproponował mi również Pioniera II za rozsądną cenę. Pytam dla pewności, mam nadzieję że się nie obrazi ;) , lepszy będzie od Jabla? |
|
| Autor: | Michał_R [ piątek, 20 października 2006, 21:23 ] |
| Tytuł: | |
Z tych wymienionych wyżej bez zastanowienia wybrał bym all'a ;) |
|
| Autor: | M40 [ sobota, 21 października 2006, 15:36 ] |
| Tytuł: | |
Panelektronik ma kilka niezłych wykrywaczy w przystępnej cenie. Ja miałem jabla - troche nim wyciągnąłem, ale jak by była okazja kupić np. używanego pioniera to wyniki będą zapewne większe. |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ sobota, 21 października 2006, 18:22 ] |
| Tytuł: | |
witam odnośnie wykrywek Pen-nik to jest opcja poczytania na forum Odkrywcy.dysponowałem kiedyś Masterem 2:n ale jest lepszy od Jabla.pozdrawiam |
|
| Autor: | MichalMag [ sobota, 21 października 2006, 21:29 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Co do wykrywaczy Penelektronik, owszem MAster2 nie jest warty swojej ceny, ale czego chciec od polskiej wykrywki :P Co do Pionierka, to w takiej cenie jak ja zaproponowalem nic lepszego sie nie znajdzie. Dobry jabel jest drozszy.... Bodzio junior raczej nie jest najlepsza wykrywka i jej zasiegi, to raczej zabawka. Pionier ma np. zasieg na helmik ok.80cm! Tylko jest jedna wada, nie ma dykryminacji, ale czy jabel ma?? Tez nie ma! Ja tam <b>nie chce przekowywac</b>, ale mowie prawde :) |
|
| Autor: | Arkadio.IE [ niedziela, 22 października 2006, 00:39 ] |
| Tytuł: | |
witam zgadzam się z tobą całkowicie. :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|