https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Van Worden zrezygnował z moderowania... https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=33552 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Robi [ piątek, 20 października 2006, 14:19 ] |
| Tytuł: | Van Worden zrezygnował z moderowania... |
...tego działu na łamach PS.com - na własną prośbę. Bardzo dobrze spełniał swoje obowiązki w tym dziale, starał się być obiektywny i nieczuły na naciski kwatermistrzów. Równocześnie bez żadnego zahamowania pilnował porządku i usuwał treści nie związane z tematem. Wydarzenia ostatnich dwóch tygodni doprowadziły jednak do tej decyzji, ja powstrzymuję sie jednak od komentowania tego. Za moderowanie składam serdeczne podziękowania, ufam, że będzie Wam dalej pomagał w trudnych kwestiach, które bez przerwy Was nękają - ale to już należy do jego dobrej woli. Status kwatermistrza Van Worden otrzymał na własną prośbę, napisał mi, że dostał komercyjne oferty, z których zamierza skorzystać. W chwili obecnej wakat w tym dziale nie jest ściśle obsadzony, w roli p.o. zajmie go Mirek. Pełnić będzie funkcję bardziej administracyjną niż merytoryczną, więc serdecznie proszę o zrozumienie dla jego działań. |
|
| Autor: | mirek [ piątek, 20 października 2006, 15:31 ] |
| Tytuł: | |
Jestem. Liczę na współpracę merytoryczna tych, którzy lepiej niż ja znają się na sprzęcie. Ja będę pilnował porządku :) |
|
| Autor: | Zientas [ piątek, 20 października 2006, 16:16 ] |
| Tytuł: | |
...a jaki sprzęt VW teraz oferuje? |
|
| Autor: | Van Worden [ piątek, 20 października 2006, 16:38 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Już wyjaśniam - nie oferuję w tym momencie żadnego sprzętu, jednak ze względu na rozwój forum XLT, będziemy musieli przenieść się na serwer komercyjny a to wiąże się z reklamami etc. W przyszłości, niczego jednak nie wykluczam i uchylę rąbka tajemnicy zdradzając, że pracuję nad XLT z mixerkiem, wieloma częstotliwościami, latarką i zegarkiem (czemu k..wa w wykrywaczach nie ma zegarków ;) ) a wszystko totalnie składane, wodoodporne i niewiele cięższe od paczki paipierosów marki LM Menthol Lights :jump |
|
| Autor: | dasmodel [ piątek, 20 października 2006, 17:08 ] |
| Tytuł: | |
Van Vorden za wszystkie rady z forum dziękówa - wielka i mam nadzieje że nie raz jeszcze napiszesz coś na temat piszczałek. Pozdro..... |
|
| Autor: | J35 [ piątek, 20 października 2006, 20:39 ] |
| Tytuł: | |
Z tymi zegarkami ,to eureka ;) Szkoda ,szkoda i jeszcze raz szkoda :cry: Ale jeśli Robi tak zadecydował (oczywiście nie miał innego wyjścia po prośbie VW ;) ). Fajny ten język dyplomacji. :) |
|
| Autor: | hektor111 [ piątek, 20 października 2006, 21:32 ] |
| Tytuł: | |
witam hehehe wpadłem na to jjakiś czas temu ;) mój dfx dostał taki upgrade (jak na focie) pozdr |
|
| Autor: | pr00f [ piątek, 20 października 2006, 23:27 ] |
| Tytuł: | |
Van Worden napisał(a): Witam!
Już wyjaśniam - nie oferuję w tym momencie żadnego sprzętu, jednak ze względu na rozwój forum XLT, będziemy musieli przenieść się na serwer komercyjny a to wiąże się z reklamami etc. W przyszłości, niczego jednak nie wykluczam i uchylę rąbka tajemnicy zdradzając, że pracuję nad XLT z mixerkiem, wieloma częstotliwościami, latarką i zegarkiem (czemu k..wa w wykrywaczach nie ma zegarków ;) ) a wszystko totalnie składane, wodoodporne i niewiele cięższe od paczki paipierosów marki LM Menthol Lights :jump Wymysl jak tu mp3 playera podlaczyc pod sluchawki, zeby muza leciala w tle pod sygnaly :) Kombinowalem ostatnio, ale widac poki co za malo laboratoriow z elektroniki mialem ;) pozdrawiam |
|
| Autor: | Zientas [ sobota, 21 października 2006, 00:32 ] |
| Tytuł: | |
Najlepiej żeby wykrywka mówiła np: "Boratynka na 34 centymetrze, uwaga na gwoździe na 16 i 18 centymetrze i polmosa na 23 centymetrze, wyreguluj grunt bo tracę zasięg" :1 Pozdrawiam! |
|
| Autor: | IdeL [ wtorek, 24 października 2006, 00:16 ] |
| Tytuł: | |
Chciałoby się powiedzieć: "fajny był herbatnik..." :) A swoją drogą powodzenia w nowej roli VW Pozdro IdeL |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|