https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/ |
|
| Garett 2500 gti pro ?? https://poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=10&t=33737 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Blitz [ niedziela, 22 października 2006, 19:09 ] |
| Tytuł: | Garett 2500 gti pro ?? |
wszelkie info na temat tego wykrywacza chodz mi o informacje kogos kto go uzywa poniewaz nie jest tani i nie chce popelnic bledu warto kupic czy to wielka pomylka ? |
|
| Autor: | loloptaszek [ wtorek, 24 października 2006, 11:38 ] |
| Tytuł: | |
Do tej pory nikt nic nie napisał, więc zrobię to ja :) Najpierw wady: 1. duży ciężar – wykrywacz waży 2,15kg, z dużą cewką jeszcze więcej, 2. cewki są delikatne – plastikowa forma zalana żywicą, która się wykrusza przy uderzenieniu np. w kamień – bez osłony na cewkę się nie obejdzie, 3. mało czytelny wyświetlacz – przy każdym sygnale szukasz w którym miejscu wyświetla się mały kwadracik, 4. często identyfikacja jest niejednoznaczna, tzn przy każdym machnięciu kwadracik wyświetla się w innym miejscu, lub po prostu błędna – żelazo bije jak wysoki kolor, pod tym względem garrett CX wypada o niebo lepiej 5. znany mi egzemplarz ma jakąś dziwną wadę – wyłącza się co 35min i nie da się na to nic poradzić. Zalety: 1. zasięg – to jeden z najgłębszych wykrywaczy na rynku, mam porównanie z whitesem 6000 i XLT i stwierdzam że nie ma różnic w zasięgu, choć odnoszę wrażenie że przy takich samych cewkach (9,5) – whitesy biorą trochę szerzej a GTI bardziej punktowo. CX to przy nim zabawka, 2. sprzęt jest stabilny i prosty w obsłudze, 3. szybko i ostro reaguje na sygnały – można z nim chodzić 2 razy szybciej niż z CX, 4. dużą cewkę testowałem tylko w domu ale na większe przedmioty ma taką moc że ww whitesy z cewką 9,5 zostają daleko w tyle, 5. przez 2 miesiące GTI znajduje tyle monetek co CX przez 2 lata. Wszystkie powyższe uwagi dotyczą trybu statycznego. Pakiet PRO kosztuje ok. 3700zł i myślę że to jest dobra cena. Można sprzedać torbę, słuchawki, jedną z cewek i wyjdzie sprzęt za ok. 3000. Skorzystaj z „szukaj” jest na forum fajna recenzja GTI. Pozdrawiam |
|
| Autor: | Van Worden [ wtorek, 24 października 2006, 14:05 ] |
| Tytuł: | |
Witam! Loloptaszek - nie mam przy sobie instrukcji, ale zastanawiam się czy to wyłączanie się po 35 minutach nie jest przypadkiem celowe? Tak jest np. w XLT, że po jakimś czasie, gdy chodzisz nie zmieniając nastawów, wykrywacz sam się wyłącza by nie rozładować baterii.. Troszkę denerwujące, ale jednak przydatne, jeśli się zapomni wyłączyć sprzęt "po robocie" ;) |
|
| Autor: | Simon [ wtorek, 24 października 2006, 18:16 ] |
| Tytuł: | |
Chciałbym dodać ,że jak będziecie chodzić w teren z dużą cewką to trzeba iść na bosaka lub w gumiakach. Duża cewka łapie metalowe wzmocnienia dziurek na sznurowadła. Kiedyś o mało nie roz.......łem wykrywki o drzewo zanim się zorientowałem o co chodzi. |
|
| Autor: | pawel1970 [ sobota, 28 października 2006, 17:45 ] |
| Tytuł: | |
Mam też ten problem lecz gdy ustawisz baterie na zwykłe nie na akumulatorki problem zniknie.Na początku też mi się wyłanczał I problem znikł. Co do wykrywki jest za ciężka |
|
| Autor: | Hans [ niedziela, 29 października 2006, 23:29 ] |
| Tytuł: | |
pawel1970 napisał(a): Mam też ten problem lecz gdy ustawisz baterie na zwykłe nie na akumulatorki problem zniknie.Na początku też mi się wyłanczał I problem znikł. Co do wykrywki jest za ciężka
Pochodźcię trochę z Minelabem Soverignem to powiecie że GTI jest leciutkim sprzętem. ;) |
|
| Autor: | loloptaszek [ niedziela, 12 listopada 2006, 13:36 ] |
| Tytuł: | |
Van Worden napisał(a): Loloptaszek - nie mam przy sobie instrukcji, ale zastanawiam się czy to wyłączanie się po 35 minutach nie jest przypadkiem celowe?
No, jest celowe :) chociaż w instrukcji o tym ani słowa. Jak widać nie jestem zwolennikiem grzebania w ustawianiach, a żeby sprzęt się nie wyłączył trzeba to robić co 30 min. Na szczęście wystarczy co jakiś czas skorzystać z pinpointa :) Sprzęt jest dobry :jump |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|