Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 14:55

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Van Worden zrezygnował z moderowania...
PostNapisane: piątek, 20 października 2006, 14:19 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
...tego działu na łamach PS.com - na własną prośbę.

Bardzo dobrze spełniał swoje obowiązki w tym dziale, starał się być obiektywny i nieczuły na naciski kwatermistrzów. Równocześnie bez żadnego zahamowania pilnował porządku i usuwał treści nie związane z tematem.

Wydarzenia ostatnich dwóch tygodni doprowadziły jednak do tej decyzji, ja powstrzymuję sie jednak od komentowania tego.

Za moderowanie składam serdeczne podziękowania, ufam, że będzie Wam dalej pomagał w trudnych kwestiach, które bez przerwy Was nękają - ale to już należy do jego dobrej woli.

Status kwatermistrza Van Worden otrzymał na własną prośbę, napisał mi, że dostał komercyjne oferty, z których zamierza skorzystać.

W chwili obecnej wakat w tym dziale nie jest ściśle obsadzony, w roli p.o. zajmie go Mirek. Pełnić będzie funkcję bardziej administracyjną niż merytoryczną, więc serdecznie proszę o zrozumienie dla jego działań.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 20 października 2006, 15:31 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): środa, 28 maja 2003, 00:00
Posty: 1363
Lokalizacja: Gliwice
Jestem. Liczę na współpracę merytoryczna tych, którzy lepiej niż ja znają się na sprzęcie. Ja będę pilnował porządku :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 20 października 2006, 16:16 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 7 listopada 2005, 00:26
Posty: 133
Lokalizacja: Poznań
...a jaki sprzęt VW teraz oferuje?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 20 października 2006, 16:38 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

Już wyjaśniam - nie oferuję w tym momencie żadnego sprzętu, jednak ze względu na rozwój forum XLT, będziemy musieli przenieść się na serwer komercyjny a to wiąże się z reklamami etc. W przyszłości, niczego jednak nie wykluczam i uchylę rąbka tajemnicy zdradzając, że pracuję nad XLT z mixerkiem, wieloma częstotliwościami, latarką i zegarkiem (czemu k..wa w wykrywaczach nie ma zegarków ;) ) a wszystko totalnie składane, wodoodporne i niewiele cięższe od paczki paipierosów marki LM Menthol Lights :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 20 października 2006, 17:08 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): czwartek, 3 sierpnia 2006, 16:00
Posty: 77
Lokalizacja: galicja
Van Vorden za wszystkie rady z forum dziękówa - wielka i mam nadzieje że nie raz jeszcze napiszesz coś na temat piszczałek. Pozdro.....


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 20 października 2006, 20:39 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): wtorek, 5 kwietnia 2005, 10:48
Posty: 407
Lokalizacja: ZDOLNY ŚLĄSK
Z tymi zegarkami ,to eureka ;)
Szkoda ,szkoda i jeszcze raz szkoda :cry:
Ale jeśli Robi tak zadecydował (oczywiście nie miał innego wyjścia po prośbie VW ;) ).
Fajny ten język dyplomacji.


:)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 20 października 2006, 21:32 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 19 stycznia 2006, 01:45
Posty: 131
Lokalizacja: kielce
witam
hehehe wpadłem na to jjakiś czas temu ;)
mój dfx dostał taki upgrade (jak na focie)
pozdr


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 20 października 2006, 23:27 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 14:12
Posty: 305
Van Worden napisał(a):
Witam!

Już wyjaśniam - nie oferuję w tym momencie żadnego sprzętu, jednak ze względu na rozwój forum XLT, będziemy musieli przenieść się na serwer komercyjny a to wiąże się z reklamami etc. W przyszłości, niczego jednak nie wykluczam i uchylę rąbka tajemnicy zdradzając, że pracuję nad XLT z mixerkiem, wieloma częstotliwościami, latarką i zegarkiem (czemu k..wa w wykrywaczach nie ma zegarków ;) ) a wszystko totalnie składane, wodoodporne i niewiele cięższe od paczki paipierosów marki LM Menthol Lights :jump


Wymysl jak tu mp3 playera podlaczyc pod sluchawki, zeby muza leciala w tle pod sygnaly :) Kombinowalem ostatnio, ale widac poki co za malo laboratoriow z elektroniki mialem ;)
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 21 października 2006, 00:32 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 7 listopada 2005, 00:26
Posty: 133
Lokalizacja: Poznań
Najlepiej żeby wykrywka mówiła np: "Boratynka na 34 centymetrze, uwaga na gwoździe na 16 i 18 centymetrze i polmosa na 23 centymetrze, wyreguluj grunt bo tracę zasięg" :1

Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 24 października 2006, 00:16 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): poniedziałek, 20 marca 2006, 22:53
Posty: 664
Chciałoby się powiedzieć: "fajny był herbatnik..." :)
A swoją drogą powodzenia w nowej roli VW


Pozdro

IdeL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL